» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
127 / 319
»»

Brainstorm ::

Ah to vrtenje je bolj tako tako, vsekakor mi gumb bolj ustreza.

Zgodovina sprememb…

impre ::

Tudi jaz sem denes dobil (zastonj:))F1, pa me svetilnost ne prepriča... Pakiranje in dosatki pa res samo waw.

Drugače pa tudi jaz čakam UT01 za 10$ in upam da bo kmalu, da jim vsaj vrnem teh nekaj dolarjev;)

gregor ::

Si prebral navodila, za turbo je potreben dvoklik, drugače imaš 600 km

So bile morda vse te lucke v kakem kontejnerju na pokvarjeni ladji ?

FireSnake je izjavil:

Sem vzel zdaj eno Convoy S9 CREE XML2 LED, ki se polni preko USB.

Za tolažbo.

$ 12.99 še kar OK cena.


Moja napoved se uresničuje, do poletja boš imel velikoooo lučk :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

Darko! ::

Danes je poštar prinesel tole:




takole pa zgleda iztegnjena:




Sem vzel model z Nichia ledico ker me je zanimalo kako svetijo te high CRI zadevšne.

Čist prvi vtis, ko sem jo prižgal, je bil, da bi morda moral vzet varianto s par 10 lumni več. Ampak bo že.

Poleg priložene vrvice ima pod navojem še dokaj močan magnet, tako, da se jo da komot postavit, da visi horizontalno.

koyotee ::

Kaj je to zaen labelo? ;P
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Darko! ::

koyotee je izjavil:

Kaj je to zaen labelo? ;P


Točno to je rekla moja draga.

In še "da ji gre blazno na živce ker se vrti ... a se ne more baterija vklopit z gumbom, ma dej no, kok je to brezveze ... "

uffff

Furbo ::

Zamenjam ti jo za F1 :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

impre ::

gregor je izjavil:

Si prebral navodila, za turbo je potreben dvoklik, drugače imaš 600 km

Sem prebral ja, vendar mi to nikakor ne uspe oz. so samo 4 različne stopnje... Moram nafilati baterijo, ker je že kar nekaj presvetila zadnje dni v C8 in če bo potem kaj drugače. Čeprav C8 se še nič ne pritožuje.

gregor ::

morda je F1 defektna, čeprav dvomim, preizkusi še z kako drugo baterijo
ali pa šok terapija, vrži po tleh, pelji čez z avtom, potopi v vodo in morda bo zažela pravilno delovat ;)

FireSnake ::

gregor je izjavil:


Moja napoved se uresničuje, do poletja boš imel velikoooo lučk :D


Menda bo vse skupaj res.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gregor ::

da se še jaz pohvalim ;)

nisem dobil F1, sem pa dobil convoy c8 silver z 12 skupinami, moja prva srebrna lučka
koliko bi me stalo če bi npr zamenjal zadnje stikalo, da bi svetilo plavo, rdeče...?

dobili sem tudi mažo za navoje, ali to kar z prstom nanesem oz ali uporabljate kakšne specialne pripomočke za to

prejšnji teden sem dobil tudi potovalno torbo :) za lučko velikanko, žal pa lučka velikanka pride šele Marca, če pride ?

impre ::

gregor je izjavil:

morda je F1 defektna, čeprav dvomim, preizkusi še z kako drugo baterijo
ali pa šok terapija, vrži po tleh, pelji čez z avtom, potopi v vodo in morda bo zažela pravilno delovat ;)

Bom najprej to napolnil ker druge še čakam pa da vidimo. Drugače ji bo pa res bolj trda pela:D

FireSnake ::

Mažo sem jaz vzel tole.

Prvo sem mazal s prstom (večji navoji).
Zdaj pa to delam z zobotrebcem (F1 tam, kjer se polni .... ne moreš zraven s prstom prit).

Všeč mi je, ker je zelo malo pakiranje. Ker si ne predstavljam, kaj bi z decilitrom te maže.

Edit: namažem tudi tesnila, da se manj obrabljajo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Samael ::

No, da se še jaz "pohvalim".
Spet sem ostal brez vseh Convoy C8! Med sodelavci, v glavnem pravosodnimi policisti, gredo (skupaj z liitokala lii 100 polnilcem in baterijo) kot za med (po ceni, kot sem jo dobil sam - ne delam profita). Pokažem F1, povem da tu ni treba polnilca, da jo je lažje nositi za pasom, pa da imam tri, štiri celo že doma, da dobi takoj ... neeee ... hočem točno takšno kot jo ima [vstavi poljubno ime] (!!!) ...
In zdaj jih imam spet enih pet za naročit. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

koyotee ::

gregor je izjavil:

da se še jaz pohvalim ;)

nisem dobil F1, sem pa dobil convoy c8 silver z 12 skupinami, moja prva srebrna lučka
koliko bi me stalo če bi npr zamenjal zadnje stikalo, da bi svetilo plavo, rdeče...?

dobili sem tudi mažo za navoje, ali to kar z prstom nanesem oz ali uporabljate kakšne specialne pripomočke za to

prejšnji teden sem dobil tudi potovalno torbo :) za lučko velikanko, žal pa lučka velikanka pride šele Marca, če pride ?


https://led4power.com/product-category/...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Samael je izjavil:

No, da se še jaz "pohvalim".
Spet sem ostal brez vseh Convoy C8! Med sodelavci, v glavnem pravosodnimi policisti, gredo (skupaj z liitokala lii 100 polnilcem in baterijo) kot za med (po ceni, kot sem jo dobil sam - ne delam profita). Pokažem F1, povem da tu ni treba polnilca, da jo je lažje nositi za pasom, pa da imam tri, štiri celo že doma, da dobi takoj ... neeee ... hočem točno takšno kot jo ima [vstavi poljubno ime] (!!!) ...
In zdaj jih imam spet enih pet za naročit. :)

Ni mi jasno zakaj ravno C8, ki je čist preveč throwy za tak namen.

Ni mi jasno zakaj ravno C8, ki je čist preveč throwy za tak namen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Samael ::

A veš, da ni. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

simon2704 ::

Darko! je izjavil:

Danes je poštar prinesel tole:




takole pa zgleda iztegnjena:




Sem vzel model z Nichia ledico ker me je zanimalo kako svetijo te high CRI zadevšne.

Čist prvi vtis, ko sem jo prižgal, je bil, da bi morda moral vzet varianto s par 10 lumni več. Ampak bo že.

Poleg priložene vrvice ima pod navojem še dokaj močan magnet, tako, da se jo da komot postavit, da visi horizontalno.


Vzemi tole:

https://m.gearbest.com/led-flashlights/...

Ampak obvezno preko appa, ker če kupiš preko aplikacije imaš 40% popusta, sem vzel 1 za 14,92€

Samael ::

Wuben T046R 3 x XP-G3 24.49 EUR z novo kodo HT046

gregor ::

Samael je izjavil:

No, da se še jaz "pohvalim".
Spet sem ostal brez vseh Convoy C8! Med sodelavci, v glavnem pravosodnimi policisti, gredo (skupaj z liitokala lii 100 polnilcem in baterijo) kot za med (po ceni, kot sem jo dobil sam - ne delam profita). Pokažem F1, povem da tu ni treba polnilca, da jo je lažje nositi za pasom, pa da imam tri, štiri celo že doma, da dobi takoj ... neeee ... hočem točno takšno kot jo ima [vstavi poljubno ime] (!!!) ...
In zdaj jih imam spet enih pet za naročit. :)


sem na istem, sedaj imam problem ker mi je zmanjkalo lk 100 polnilcev, ni pa več akcij za 2 usd, max 3 usd
ne morem verjet, da je bil lansko leto enkrat za 1 usd, sem nabavil 3, ampak očitno premalo :)
c8 je super za wow efekt, ker tako zelo daleč sveti ;)

gregor ::

koyotee je izjavil:

gregor je izjavil:

da se še jaz pohvalim ;)

nisem dobil F1, sem pa dobil convoy c8 silver z 12 skupinami, moja prva srebrna lučka
koliko bi me stalo če bi npr zamenjal zadnje stikalo, da bi svetilo plavo, rdeče...?

dobili sem tudi mažo za navoje, ali to kar z prstom nanesem oz ali uporabljate kakšne specialne pripomočke za to

prejšnji teden sem dobil tudi potovalno torbo :) za lučko velikanko, žal pa lučka velikanka pride šele Marca, če pride ?


https://led4power.com/product-category/...


hvala, katera je sedaj primerna za c8:



kaj vse moram poklikat (dodatki...)

se dobi še kje ceneje?

lp

Samael je izjavil:

Wuben T046R 3 x XP-G3 24.49 EUR z novo kodo HT046


všečna zadeva, edino stikalo se mi ne dopade, imam raje nekaj bolj trdega in malo štrleče od cevi :)
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

koyotee ::

gregor je izjavil:

koyotee je izjavil:

gregor je izjavil:

da se še jaz pohvalim ;)

nisem dobil F1, sem pa dobil convoy c8 silver z 12 skupinami, moja prva srebrna lučka
koliko bi me stalo če bi npr zamenjal zadnje stikalo, da bi svetilo plavo, rdeče...?

dobili sem tudi mažo za navoje, ali to kar z prstom nanesem oz ali uporabljate kakšne specialne pripomočke za to

prejšnji teden sem dobil tudi potovalno torbo :) za lučko velikanko, žal pa lučka velikanka pride šele Marca, če pride ?


https://led4power.com/product-category/...


hvala, katera je sedaj primerna za c8:



kaj vse moram poklikat (dodatki...)

se dobi še kje ceneje?

lp

Samael je izjavil:

Wuben T046R 3 x XP-G3 24.49 EUR z novo kodo HT046


všečna zadeva, edino stikalo se mi ne dopade, imam raje nekaj bolj trdega in malo štrleče od cevi :)
LP


Najbolje da kar kontaktiraš tega ki to dela.

 ko se polni, se polni na polno :D

ko se polni, se polni na polno :D

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

VIP58 ::

katere baterije dodat C8 za darilo, zaščitene ali brez zaščite?
Uporabnik ni preveč natančen okoli uporabe liion baterij.
Too much of everything is just enough.

Samael ::

Saj si si odgovoril že sam.
Jaz osebno domnevam, da najbrž ne bo šlo nič narobe ne z enimi ne z drugimi, ampak ob, tem da si čutil potrebo to izpostaviti, domneva neznanca preko interneta ne pomeni kaj dosti.
Predlagam, da greš kar se da na ziher in nabaviš zaščitene Panasonic ncr18650B, ki so solidne kapacitete, hkrati pa se jih da dobiti dandanes relativno ugodno. Za potencialno nepazljivega C8 uporabnika bo to najbrž optimalna rešitev, ti pa boš spal s čisto vestjo in z mirom v duši :)

knap ::

je pa potrebno ncr18650 nabavit iz kitajske, ker:

https://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-s...

nima te baterija v zaščiteni verziji

če se kje drugje dobi v EU, pa ne vem...

če kdo rabi c8 za 14 usd:

http://budgetlightforum.com/comment/127...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: knap ()

VIP58 ::

Hvala obema, baterije so že doma.
Jutri pridejo pa še tiste iz januarske akcije:
https://www.aliexpress.com/item/4PCS-10...
Too much of everything is just enough.

gregor ::

če kdo rabi LK 100

https://www.gearbest.com/chargers/pp_27...

$ 2.99 (Max 3Pcs per order)
bilakosJ198

vem, da so bili že cenejši (2 usd, 1 usd) ampak v zadnjem času pod 3 usd nisem videl

LP

kumer ::

ne vem ali je to ugodno:

Klarus XT12GT XHP35 HI D4 1600LM Magnetic Charging Tactical Ourdoor LED Flashlight

https://www.banggood.com/Klarus-XT12GT-XHP35-HI-D4-1600LM-Magnetic-Charging-Tactical-Ourdoor-LED-Flashlight-p-1105048.html?p=IO0117468906201403!A&utm_medium=Martin&utm_content=chendongling&cur_warehouse=CN


KXT12GT - 59.99 usd

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

koyotee ::

Nevem a sploh pošljejo z baterijo v slo?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Brainstorm ::

Nima vgrajene LEDice, samo se mi vseeno dopade za 26 usd.

https://www.gearbest.com/survival-emerg...

VIP58 ::

gregor je izjavil:

če kdo rabi LK 100

https://www.gearbest.com/chargers/pp_27...

$ 2.99 (Max 3Pcs per order)
bilakosJ198

vem, da so bili že cenejši (2 usd, 1 usd) ampak v zadnjem času pod 3 usd nisem videl

LP


Škoda da ni priložen napajalnik, še 3$ za napajalnik.
Se mi zdi bolje imeti posebej napajalnik za tele polnilce.

Mimogrede, ali je kdo naročil, ali že ima xiaomi kamero ki je danes v akciji? Jo spremljam že nekaj časa, pa še nikoli ni bila tako poceni.
Too much of everything is just enough.

pierch ::

Brainstorm je izjavil:

Nima vgrajene LEDice, samo se mi vseeno dopade za 26 usd.

https://www.gearbest.com/survival-emerg...

Ga mam, ne pričakuj preveč, ker je ravno toliko vreden. Žaga je okras po domače povedano, nož se skrha prehitro, škarje za silo. Še najbolj uporabne so "orodjarske" zadeve, kjer manjka kvalitete ne pride toliko do izraza.
Pierch

Brainstorm ::

A tako, hvala za info, vidim da je z žago že gospodična s polakiranimi nohti imela težavo.

krneki0001 ::

Kar se pa multitoola tiče, je pa še vedno gerber najboljši, kitajske kopije odpadejo. Sem tudi jaz kupil tega ganzota, pa ni to tisto, kar bi hotel imeti pri sebi ves čas od orodja. Pa gerber tudi ni tako drag, da se ga nebi splačalo kupiti. Moj najstarejši multitool je star že 21 let, pa je še vedno uporaben, edino odpirač za konzerve sem polomil (pa so mi novega poslali iz gerberja).

Samael ::

koyotee je izjavil:

Nevem a sploh pošljejo z baterijo v slo?

Pošljejo tako na GB kot tudi na BG kadar je baterija vložena v svetilko. Saj je bila v tvojih malih astroluxih tudi :)

FireSnake ::

Prijazn lučkar mi je prodal 2x F1.
zdaj bom imel 3 (pa ne vem, če mi še ene ne bojo iz GB poslali) ... bo menda zadostovalo zaenkrat :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gregor ::

ja, lučkarji so prijazni :)

VIP58 je izjavil:

gregor je izjavil:

če kdo rabi LK 100

https://www.gearbest.com/chargers/pp_27...

$ 2.99 (Max 3Pcs per order)
bilakosJ198

vem, da so bili že cenejši (2 usd, 1 usd) ampak v zadnjem času pod 3 usd nisem videl

LP


Škoda da ni priložen napajalnik, še 3$ za napajalnik.
Se mi zdi bolje imeti posebej napajalnik za tele polnilce.

Mimogrede, ali je kdo naročil, ali že ima xiaomi kamero ki je danes v akciji? Jo spremljam že nekaj časa, pa še nikoli ni bila tako poceni.


še nisem videl kode za LK100 z EU napajalnikom, vedno je koda samo za polnilec z usb kablom

me prav zanima kdaj se bodo pojavile kode za nov LK LII S1 polnilec, za cca 4,5 usd bi vzel enega na prizkušnjo ;)

https://www.aliexpress.com/store/produc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

Tsunamii ::

PA so prisle baterije za slabih 10€ :D Zdaj pa je ze NOR test v teku ;)

koyotee ::





Končno dobil vse sestavine :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FireSnake ::

Povej, ko boš zadevo spimpal, če se splača.
Linki do sestavin so v tej temi, ane?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

VIP58 ::

Gregor, naročil sem dva napajalnika iz LK LII S1 ponudbe.
Od dveh eden ne dela, na drugega sem priklopil LK 402, po pol ure polnjenja 4x1a se je pregrel in znižal polnilni tok na 4x0.7A.

Tsunami, jaz sem tudi dobil te baterije, 2x4kom, zapakirane skupaj, iz dveh ločenih naročil. na embalaži napisana cena 32$, carina ni nič odpirala.
Poročaj kako se bo iztekel test, da ga ne bom še jaz ponavljal :D
Too much of everything is just enough.

Samael ::

Tsunamii je izjavil:

PA so prisle baterije za slabih 10€ :D Zdaj pa je ze NOR test v teku ;)

Ne pozabi, da ti bodo realno kapaciteto pokazale po nekaj polnjenjih. Nove običajno pokažejo od oka nekih 300mAh manj.

koyotee je izjavil:


Končno dobil vse sestavine :)

Če boš imel voljo poslikaj step-by-step vodič s spremno besedo. Mogoče bo še koga nas tu opogumilo za iti v modifikacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

FireSnake ::

Jaz bi že :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Okapi ::

Koyotee, ti si dobil ta veliko lučko z DHL, brez uvoznih dajatev, ne?

Sprašujem, ker očitno DHL pri pošiljanju iz Kitajce vsaj v določenih primerih upošteva kar deklaracijo prodajalca in ne zahteva kakšnih dodatnih računov, ko roba pride k nam. Sem ravnokar dobil eno uro, poslano z DHL Express Worldwide, brez uvoznih komplikacij. Bi bilo koristno izvedeti podrobnosti takega pošiljanja.

koyotee ::

Okapi je izjavil:

Koyotee, ti si dobil ta veliko lučko z DHL, brez uvoznih dajatev, ne?

Sprašujem, ker očitno DHL pri pošiljanju iz Kitajce vsaj v določenih primerih upošteva kar deklaracijo prodajalca in ne zahteva kakšnih dodatnih računov, ko roba pride k nam. Sem ravnokar dobil eno uro, poslano z DHL Express Worldwide, brez uvoznih komplikacij. Bi bilo koristno izvedeti podrobnosti takega pošiljanja.


Ja brez, očitno le niso tako zajebani, kot vedno trobi Lakotnik29 :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Okapi ::

Očitno mora prodajalec ob pošiljanju priložiti račun, ki ga upoštevajo, in če gor piše manj kot 22 evrov, gre naprej brez komplikacij.

barakus ::

Mene je gearbest pri DHL zajebal in napisal pravo vrednost L6, je bilo precej za doplačat...

Samael ::

barakus je izjavil:

Mene je gearbest pri DHL zajebal in napisal pravo vrednost L6, je bilo precej za doplačat...

Ja, meni jo je tudi carinska pošta kar precej podražila (nekaj čez 17 eur, ddv + stroški postopka) ampak je šlo preko navadne pošte.

FireSnake ::

S2+ dražijo
Počakajte na nižje cene.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gregor ::

saj je samo 2 usd dražja kot običajno ;)
ker pa gre za princip, pa seveda je seveda ta cena velikoooo previsoka :)
««
127 / 319
»»