» »

Windows 7 inštalacija driverjev

Windows 7 inštalacija driverjev

Mojca2 ::

Zivjo!

Windows 7 (64 bit) sem namestila na nov notebook (Toshiba). Zraven ni bilo priloženih driverjev, zato sem jih prenesla s toshibine uradne strani. Ko želim namestiti driverje, mi napiše: The destination file could not be created. Torej problem je ta, da sem lahko namestila driverje za chipset, driverji za grafiko, LAN in ostale stvari pa ne morem namestiti. Tudi če inštalacijske datoteke odprem z WinRAR-om mi javi da je datoteka poškodovana (CRC error). Kaj bi lahko bilo narobe oziroma delam narobe?? Hvala za odgovore!

LP, Mojca

zlatmaj ::

draga mojca v trgovini si kupila notebook in to novega pa ni bilo driverjev zraven pejt lepo nazaj in jih s kur...j zakaj ni cd-zraven in to za maticno in graficno plosco to je osnova zraven vsakega novega racunalnika pol ko bos to ustimala pa je problem v tem da ce nimas vsaj 4gb rama ti windows7 (64) ne bodo laufali namesti si windows7 (32) razlicico,zamenjaj winrar ce javlja crc

logout ::

@Mojca2:
mogoče so datoteke z driverji poškodovane, prenesi še enkrat. V kakšni obliki so sicer te datoteke, da jih odpiraš z WinRAR-om?

@zlatmaj:
ti pa takšne otresaš, da niso za nikamor, upam da te kdo ne jemlje resno

L.p., Kloko

reeves ::

problem v tem da ce nimas vsaj 4gb rama ti windows7 (64) ne bodo laufali


Tole ni res. Jest jih mam na 3G rama.

Kaj so ti pa Winsi rekli, ker ponavadi vse to oni zrihtajo?

Mojca2 ::

Driverji so v obliki .zip oziroma .rar . Ko jih odpres pa so datoteke .exe . Datoteke sem ze veckrat prenesla pa ne pomaga. Je mogoče kaj narobe da jih poskušam zagnati z usb kljucka? Rama je 4 GB. Windowsi pa delujejo normalno, seveda brez interneta in ostalih stvari za katere je potrebno namestiti driverje.

LP

logout ::

Uporabi drug USB ključ, za vsak slučaj. Razpakiraj že preden daš na ključ.

L.p., Kloko

Mojca2 ::

Uporabila drug USB + prej razparikala. Zdaj vse dela! Hvala!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xp ali win 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
213038 (2661) CoreySteel
»

Winrar

Oddelek: Programska oprema
6952 (804) #AzZey
»

Odpiranje datoteke 00file

Oddelek: Programska oprema
71090 (980) fosil
»

WinRar - težave...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91136 (956) AapocalypseE
»

Veliki problemi s hitrostjo spomina

Oddelek: Strojna oprema
221372 (1025) |_CoBrA_|

Več podobnih tem