» »

Winrar

Winrar

#AzZey ::

Okej problem je sledeč:

Imam dva diska. Eden je velik 30gb in imam na njem samo windows. Drugi pa 400 in na njega nalagam kar pač potrebujem. In zdaj sem na njega naložil Winrar ( na disk z 400gb). Ko hočem razširiti igro, mi pa gre prostor na disku z operacijskim sistemom. Za tem mi samo še napiše da imam prepoln disk in nemore nadeljevati.
Winrar pa imam shranjen na drugem disku in nima dobene povezave z sistemskim diskom.

Kako bi to rešil?

LP, AzZey

logout ::

V winraru imaš možnost, da izbereš mesto kamor razpakiraš podatke. Izberi drugi, večji disk in bo problem odpravljen.

L.p., Kloko

Enron x86 ::

Možno je, da program podatke (če jih ne odpakiraš, ampak samo "odpreš") prenese v mapo z začasnimi datotekami. V tem primeru moraš tudi to mapo (oz. mape) prenesti na večji disk (s spremembo nastavitev v registru).

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

bluefish ::

WinRar ima dva načina odpakiranja datotek. Če direktno iz arhiva povlečeš datoteko na želeno lokacijo, potem jo najprej razširi v začasno mapo na sistemskem disku in jo šele nato kopira na želeno destinacijo. Enako tudi v primeru, kot ga je navedel predhodnik. Temu problemu se izogneš, če to delaš preko menija.

#AzZey ::

Ja sem potem mogel pač vse datoteke povleči na disk, da sem lahko naložil. Moram preiskati nastavitve, da porihtam to kam razširit, če sem prav razumel?

Cold1 ::

Zaženi WinRar - meni "Izbire" - "Nastavitve..."
v oknu "nastavitve" zavihek "Poti"
v polje "Mapa za začasne datoteke"
vnesi neko pot na drugem (400 GB) disku,
recimo D:\WinRarTemp

#AzZey ::

Cold1 hvala za navodila. Sem nastavil in zdaj dela.

LP, AzZey


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire vs, Sony Ericsson X10

Oddelek: Mobilne tehnologije
5654 (618) #AzZey
»

Nov PC

Oddelek: Strojna oprema
10601 (524) #AzZey
»

Ali bo "pasalo" skupaj?

Oddelek: Strojna oprema
61085 (964) R O N I N
»

Težava za nalagnjem Windowsov

Oddelek: Operacijski sistemi
61024 (810) #AzZey
»

Win XP problem

Oddelek: Operacijski sistemi
6743 (633) Nick

Več podobnih tem