» »

Gonilniki za Dell Vostro 1015

Gonilniki za Dell Vostro 1015

SkIDiver ::

Ima mogoče kdo pri roki gonilnik za zvočno kartico, modem, wireless kartico in kamero za Windows XP za prenosnik Dell Vostro 1015?
Gonilniki z uradnje download strani niso pravi. Sodeč po googlanju imajo tudi ostali uporabniki iste težave, vendar nikjer nobene rešitve. Poskusil sem z vsemi alternativnimi rešitvami ostalih uporabnikov vendar brez uspeha.

Hvala za pomoč!

popster ::

Ja zakaj pa ne probaš z gonilniki za win7? Verjetno pač za nazaj ne podpirajo več.

SkIDiver ::

Ne bodo delali. Tudi, če se spravim spreminjat lastnosti v podpisu gonilnika jih OS verjetno vseeno ne bo hotel naložit, ker nimam dovolj znanja pri tem, da bi mi ga uspelo pretentat.

popster ::

Ja sem hotel rečt da dell ne izdeuje driverjev za winXP kar pomeni da si lahko tudi na lastno pest v primeru tega OS-a.

SkIDiver ::

Gonilniki so, samo napačni. Za zvočno, wireless in modem je napačen. No za kamero ga pa sploh ni. OK to dobim prek Windows Update.
Še vedno manjka zvočna, wireless in modem.

Bom prej poskusil še na straneh proizvajalcev, če bo kaj sreče.

PS: Wireless je prej deloval. Torej gonilniki so. Če ne bom pač poskusil OS pretentat s spremembo podpisa v gonilniku. Vsak gonilnik ma svoj podpis v katerem na zavedeno za kater OS je namenjen in to OS tudi prebere.

SkIDiver ::

Update.

Našel vse gonilnike. Malce bolj konkretno je bilo poprijeti z googlom pa je šlo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP - datoteke

Oddelek: Operacijski sistemi
11752 (585) Riff
»

Navodila za prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
171086 (836) sokel
»

Asus X50SL problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81913 (837) mailer
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458644 (5093) d4rko
»

Problem z USR modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
151222 (1064) TheHijacker

Več podobnih tem