» »

Samsung lcd tv

Samsung lcd tv

hubertfast ::

Zdravo
kupil sem model le40c530 40" 1080p lcd hdtv. Kaj bi lahko bil vzrok, da si mi ne zapomni slo podnapisov na discoveryiju. Na stavim slovensko in je vse ok, ko grem na drug kanal in nazaj je pa zopet hrvaško. National geographic in ostalo dela pa ok, kot operatelja imam kabelsko ampak to nima veze po mojem. Našel sem tudi now firmware, ki vsebuje tudi slo jezik, kako ga naložim, mikjer to ne piše?
Lara je zakon!!!

popster ::

Najboljše da naložiš slo firmware, najberz preko usb ključa ali lana

Yossarian ::

Jaz imam Samsung C652 in mi je to isto delalo. Potem sem si še enkrat na novo naložil programe in je v glavnem zdaj v redu.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

_marc_ ::

Yossarian je izjavil:

Jaz imam Samsung C652 in mi je to isto delalo. Potem sem si še enkrat na novo naložil programe in je v glavnem zdaj v redu.


Kakšne imaš nastavitve na C652 za državo, jezik in podnapise, saj slovenščine ni med njimi? Meni ne delajo podnapisi na Sci-fi, na Hallmarku pa so Hrvaški.

hubertfast ::

Ojla
Naložil sem nov firmware, prej sem imel verzijo 1012, zdaj imam 1018 in dela še vedno isto. Bom pa probal to varianto, da si programe naložim še enkrat. Tudi, ko sem klical pooblaščenega serviserja mi tip najprej ni verjel, da je to možno. Potem je pa sam probal na eni svoji televiziji in mu je na discoveriju isto delalo, tip je bil totalno presenečen, ni mogel verjet, da je to možno.
Lara je zakon!!!

hubertfast ::

Zdaj sem dal gor firmware 1019 pa je še vedno isto, a so ti Samsungi res tako zanič?
Lara je zakon!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov (Edge) LED TV...budget max. 900 eur...pomoč

Oddelek: Zvok in slika
51532 (1376) sennheiser
»

Samsung TV DLNA - dts zvok (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6916099 (13755) Dekinio
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155857 (47748) Lupin
»

Kateri lcd samsung ali LG

Oddelek: Zvok in slika
214613 (3537) nx6325
»

Samsun LCD TV ja ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
10873 (606) Hogar

Več podobnih tem