» »

htc magic vs SE W995

htc magic vs SE W995

Ramon dekers ::

zanima me kaj se bolj splača vzeti. koliko dejansko zdrži baterija pri HTC-ju je to en dan, dva? je imel že kdo izkušnjo s SE w995. SE ima fantastičen fotoaparat in verjetno boljso vzdržljivost baterije, kako je z htcjem. vaše izkušnje če ima kdo

bond007 ::

Če misliš pri simobilu vzet - nimajo ne enega ne drugega več...

Ramon dekers ::

resno?kaj potem je akcija trajal le en dan?

BladE_ ::

Prec so pokupl... sm hotu magica vzet za poskusnega zajcka ampak žal ga ni vec...

bond007 ::

resno?kaj potem je akcija trajal le en dan?

Bolj par ur, ker ob 16 uri niso imeli nobenega magica več...

Ramon dekers ::

bond007 je izjavil:

resno?kaj potem je akcija trajal le en dan?

Bolj par ur, ker ob 16 uri niso imeli nobenega magica več...


kje si pa bil to? a bodo še kaj dobili a je to to?

denabiker ::

po informacijah ene kolegice so dobesedno pograbili telefone, ravno tako kot so akcije pri Hoferju, ko za kakšne artikle dobesedno ponorijo in čakajo celo pred 8. uro pred vrati. HEHE

Ramon dekers ::

potem je takorekoč ta akcija že zaključena!

kmetek ::

jep.

Si.mobil
HTC Magic žal ni več na zalogi in v kratkem ne pričakujemo nove pošiljke tega modela. Si si morda pogledal, kaj smo še uvrstili v nabor telefonov ORTO RAZPRODAJE (http://www.simobil.si/sl/actions.cp2?ci...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Ramon dekers ::

nič od tega ni več na voljo. nevem zakaj potem še tako na veliko ogalašujejo če pa jim je zadeva pošla

kmetek ::

lol? razprodaja? zakaj hofer dela isto?

Ramon dekers ::

jah hofer da samo letak ven, in ko zmanjka pač zmanjka tu pa se na veliko oglašuje še na njihovi strani

mojsterleo ::

hofer akcije so res svinjske. na letak napisejo nemarno nizko ceno, zraven pa : ZADNJI KOSI, POHITITE! go go go!
enkrat sem nekaj kupoval. pridem v trgovino ob 8:30, o tem izdelku ne duha ne sluha. kot da ga nikoli ne bi prodajali. ko sem malo robantil po trgovini, da so me nategnili, mi je nek prodajalec povedal, da so imeli 4 komade, prodani so bili 5 minut po odprtju trgovine. ce je simobil akcija ista, pol se ne nadejam, da bom v tem tednu sploh prisel do nokie 5230. pay day je cez 3 dni.:P

Ramon dekers ::

mah butasto je da dajo ven sploh tako akcijo ko je itak samo za "prodajalce" in potem kontaktirajo znance, ki poberejo vse telefone, v trgovino pa dobijo po 2 komada. tudi jaz nebom prišel do svojega aparata.

edit:takšne akcije bi morale biti vse čas ne pa da nabijejo cene telefon in dajo subvencijo po 50EUR za telefon vreden 500EURtako kot dela mobitel ko se ti za 50EUR sploh ne splača vezat

5230 imas v kamniku

Zgodovina sprememb…

mojsterleo ::

zmotil sem se.:D uspelo mi je dobiti nokio 5230, vceraj so simobilovci v mercatorju siska v ljubljani dobili novo posiljko (zal samo pink edicija, ampak koga briga tist pokrovcek). za piclih 30 eur in 10 eur/mesec sm dobil dober telefon. ne vem zakaj, ampak niso mi zaracunali prikljucne takse 12 eur. rop pri belem dnevu v glavnem.

ps: aja pa telefon so mi takoj tudi odklenili, po novem pa jih ne bodo sploh vec zaklepali.

Zgodovina sprememb…

lisjak ::

Ve kdo, če je še možno dobiti SE 995 ali HTC magic? oz. če še jih bodo dobili ?

BladE_ ::

Ne!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huge dillema...simobil paketi

Oddelek: Mobilne tehnologije
264813 (3930) mojsterleo
»

Nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
11936 (682) krentam
»

Mobilni ponudnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
477175 (6509) 49106
»

HTC Magic

Oddelek: Mobilne tehnologije
131461 (1137) __Devil__
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929478 (6079) globoko grlo

Več podobnih tem