» »

Dead space ...

Dead space ...

ripzor ::

Pozdravljeni!
Danes sem končno prejel igro Dead space. A na žalost se ne odpre niti inštalacija, temveš računalnik totalno freeza. Ali kdo ve kaj je treba narediti da bo delala ?
Hvala.

popster ::

Originalna igra? kdaj točno freezne?

ripzor ::

ja, igra je originalna. Freezne pa takoj po tem ko kliknem install.

Tr0n ::

Kaksen racunalnik imas, operacijski sistem, graficno? Lahko pozenes install kaksne druge igre? Ko das CD/DVD v pogon se ti ponavadi tako avtomatsko zazene install oz. kako sploh pozenes install?

ripzor ::

Mislm, da se je pokazal problem. Pustil sem nekaj časa racunalnik v freezu in mi po 15 minutah pokaže error, da se windows installer ne more zagnati. Kako nej to rešim ?
Imam operacijski sisem windows 7, hp pavilion prenosnik in grafična je ATI Mobility Radeon HD 4650.

Mitch ::

Probaj DVD z igro na kakšnem drugem računalniku da vidiš, če je vse v redu z DVDjem...

DeeCoy ::

pr win7 je ponavad tak: greš na tist cd/dvd pogon, daš razširi, pol more bit pa na dvdju/cdju nek .exe file, npr. avtorun, al pa setup in z desno klikneš, pa daš zaženi kot skrbnik, pol pa potrdiš in bo moglo delat..

ripzor ::

ja..., sam mi ob usakmu poskusu zamrzne celotn sistem in poj pokaže de windows installer ni na voljo.

Rotaidal ::

Ostale igre pa ti gredo normalno? Nesi kolegu, pa pri njemu sprobaj če dela. Drugače pa zamenjava.

DeeCoy ::

al pa so windowsi krivi.. poglej če je igra kompatibilna z njimi, a maš originalne windowse?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dual boot (Windows 7 & Ubuntu)

Oddelek: Operacijski sistemi
151683 (1358) softSi
»

Battlefield 3- problemi!

Oddelek: Igre
191384 (1019) kriko07
»

Izšel VirtualBox 3.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
8911739 (8142) Jst
»

Čudno obnašanje računalnika... HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101313 (1114) djem
»

Napaka pri instalaciji

Oddelek: Pomoč in nasveti
5752 (722) MarkV

Več podobnih tem