» »

Symbian še ni mrtev

1
2
»

PrimozR ::

Ima (v srednjem), ampak je njihovo delovanje bolj tako-tako. Smartphoni za 100 EUR se pa itak ne obnesejo, lep primer je 6120 c.

destroyer2k ::

PIPI

Sta dva problema, ampak apple trdi da je krivda za drop signala pač narobe prikaz signala. Ampak se ugotovilo, da tudi antena je fail in že z fcc se mi zdi nekaj dogovarjajo. Tako da sta 2 problema.

Poldi112 ::

>@Poldi112 v mojem osebnem primeru, pišem hitreje smse kot na tvojo tipkovnico.. Pač ekran je res natančen in prime pod čisto majhnim dotikom.. Nisem rekel da sem neroden - še vedno je pa hitreje na iphonu..
In katere so to stvari da zate ni primeren? Sploh ga nisi probal vsaj tako predvidevam.. Mogoče bi pa lažje tam pisal..

Nisem ga sprobal. Ampak če že sprašuješ - prvo kar me odbija je touch screen. Vsake toliko časa moram zalaufat putty in težko si predstavljam kako bo to uporabno, če bo konstantno gor še tipkovnica. Če zadeva sploh ima putty-ja oz. en ssh client, ki podpira client based auth. Plus da ne maram sploh tacati po touchscreenu, ampak to je osebna preferenca.

Potem pa, stvari ki mu manjkajo: 3g, gps, možnost polnjenja preko usb, baterija, ki jo lahko zamenjaš, ko se izprazni.

Pač ne spadam v skupino ljudi, ki so jim pomembne vse "hude zadeve", ki jih podpira, karkoli že so - od šminke, multimedije, intuitivnosti oz enostavnosti in podobnega.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

roli ::

Potem pa, stvari ki mu manjkajo: 3g, gps, možnost polnjenja preko usb, baterija, ki jo lahko zamenjaš, ko se izprazni.

Od kje ti pa ta ideja?
3G - obstaja v iphone že vse od iphona 3G (kar ti že samo ime pove). Enako velja za GPS. Baterije se on the fly res ne da zamenjati. Kar se pa polnjenja preko USB tiče - na eni strani je USB, na drugi pa pač Applov ipod connector, ki je enak že zeloooo dolgo.

Kar se SSH dostopa tiče imaš pTerm, ki bazira na puttyju. Kaj sicer omogoča in kaj ne nevem - vem samo da obstaja. Oziroma obstaja malo morje SSH klientov.

Kar se touchscreena tiče - to je sicer bolj kot ne stvar osebnih preferenc. Moje mnenje je, da lahko pišeš na dobrem touchscreenu skoraj tako hitro (ali pa še hitreje) kot na kaki manjši qwerty tipkovnici. Če ti to ne odgovarja imaš sicer vedno možnost povezati kako bluetooth tipkovnico :D.
http://www.r00li.com

PrimozR ::

Poldi če te moti tipkovnica in Putty, ne testiraj Androida. na iPhone poleg landscape tipkovnice dejansko vidiš še kaj contenta, na Androidu imaš pa samo tipkovnico in input field. V portrait tega problema sicer ni, je pa tipkovnica nadležno majhna (v primerjavi z landscape) :P

filip007 ::

5530 je samo okoli 100EUR na Bolhi.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

PrimozR ::

Your point being?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire vs Nokia N8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10215654 (11189) AvtoR
»

Nokia World: Nokia N9 je pravzaprav E7

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
326733 (5370) Elvin
»

Nokia predstavila N8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
5623392 (20578) Bistri007
»

Symbian še ni mrtev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
5617425 (15869) PrimozR
»

Symbian^3 predstavljen že aprila?

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
184618 (3408) PrimozR

Več podobnih tem