» »

Domena.com - PROBLEM

Domena.com - PROBLEM

Elemen_T ::

Dobri 2 leti nazaj sem pri podjetju Powercom zakupil domeno za dobo dveh let.
Par mesecev nazaj dobim od njih mail, naj podaljšam domeno...hkrati ugotovim da powercom tržo domene preko servisa Domence.
Tako sem domeno podaljšal pri njih (kar ni bilo nerelevantno). Gre za domeno aaunique.com.

Dobim račun, ki pravi, da sem podaljaš domeno AAUNIQE.COM...
ugotovim, da sem se dejansko zmotil in PODALJŠAL domeno, ki sploh ni bila PLAČANA iz moje strani...(le kako lahko podaljšam domeno, ki ni niti moja, niti REGISTIRANA)...
Račun plačam (kljub temu, da sem vmes klical domenco in jim ni bilo nič jasno...pravili so, da sem domeno aauniqe.com kupil - kar pa odločno ne drži, le kako nebi)...
na koncu le podaljšam tudi pravo domeno in kakopak dobim račun. Ki ga nisem plačal...in dobil predlog za tožbo, ki pa se v bistvu že izvaja.

Povejte mi pravniki tu, ali lahko najdem kakšno luknjo in napišem argumentirano pritožbo?

Hvala.
lpa!

City ::

Mene pa zanima če je bila napaka v imenu tvoja napaka in ali na računu piše podaljšanje domene ali registracija nove domene?

Elemen_T ::

piše podaljšanje domene.
ravno tu je hakeljc.

City ::

No če so ti podaljšali domeno, ki ni obstajala je njihova napaka, konec koncev vodijo bazo domen tudi na domenci, se pravi da so bili malo površni. Pri sestavljanju pritožbe ti bo pomagal Zakon o elektronskem poslovanju in Zakon o varstvu potrošnikov

"Dobim račun, ki pravi, da sem podaljaš domeno AAUNIQE.COM...
ugotovim, da sem se dejansko zmotil in PODALJŠAL domeno..."
Si se pri imenu domene dejansko tudi ti zmotil? Če si se ne omenjaj tega v pritožbi in tudi ne namiguj na to stan.

Elemen_T ::

Hvala za linke.

Da - narobe sem pripisal domeno. Ampak to še ni dovolj tehten razlog da sem želel podaljšati taisto domeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Registrarji so v nemilost prepustili skoraj 5-tisoč domen .SI

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
304790 (3533) AtaStrumf
»

.si domene

Oddelek: Loža
61789 (1592) Brane2
»

Dan, ko je skoraj umrl mp3.com

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
82171 (2171) Mic-E
»

Registacija domene

Oddelek: Izdelava spletišč
161465 (1245) Birkoff
»

Neprofesionalnost Domence.com ?

Oddelek: Omrežja in internet
91722 (1402) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem