» »

tresenje slike..KDO O TEM KAJ VE????

tresenje slike..KDO O TEM KAJ VE????

su37 ::

Aloha!
Od kar sem menjal plato mi v winsih trese sliko ko kliknem na kako ikono ali datoteko v raziskovalcu.Grafična ki jo imam je Matrox M.G200 8MbSGRAMa AGP,monitor Iyama Vison master pro 400 17".
Prejšnja plata je bila Epoxova (brez problemov) s 300MHz AMD K6, sedaj pa imam LS s 500MHz AMD K6 z upgrade-anim BIOSom. Obe imata VIA čipovje. Os je WIN98, poskusil sem tud na ME pa ni nič bolje. Resolucija je 1280x1024, 77Hz.
Kaj naj, a kdo ve? Poskusil sem vse živo a brez uspeha. Ko sem imel notri še Monsterja I je bil efekt še toliko bolj viden :(((
:|

MRtwister ::

lahko, da imas ksne zvocnike, ki nimajo zascite, ali kaksen napajalnik za tiskalnik...zraven monitorja.

su37 ::

Vse to sem že preveru ampak brez uspeha, sicer pa je vse ostalo na svojem mestu tko da res ne bi vedu kaj se dogaja.:(
upam da se še kdo oglasi in pove svoje mnenje...
Ciao guruji

Zipper ::

Probaj spreminjat nastavitve monitorja. Ne izkljuci moznosti, da je tvoj monitor pokvarjen.
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

Tomi ::

Lahko da si imel preveliko simbiozo med monitorjem in recimo mobitelom, pa se je vsa stvar pokvarila.. Poskusi z nastavitvami grafične in monitorja, če pa ne bo delalo, pa odjadraj na servis..
metrodusa.blogspot.com

Trubar ::

Vse stvari ki "brnijo daj postopoma stran od monitorja pol bos pa vidu kje je kiks.Nazadnje dej se tauer stran. Ce ni nc je pa monitor fuc al pa grafkulja(probi drug monitor oz. drugo grafkuljo)

P.S.:Ali imas podalsek za monitor? Men je zaradi tega neki cajta tresla se slika(logicno sm mogu nouga kupit)
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Dax ::

Nesi cel komp v eno sobo, kjer ni izvirov EM valovanja.

Če ti tud tam trese sliko, jim zateži na servisu. Aja pa ne pozabit pogledat, če je monitor trdno priklopljen v računalnik. Pa degauss nardit, če si slučajno predolg mel nažganga. OK, to je menda vse... zdej pa na servis težit :)).

msmiha ::

Možno je še da so zadaj (tam ko se monitor vtakne v grafično) pini polomljeni ali pa bo šel monitor rakom žvižgat.:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OZZY ::

Men včasih trese sliko ko premaknem komp pol se pa odzadi mal grafika premakne. Pol moram pa samo mal stvar pritisnt nazaj in pa kabl tud mal potrest da stvar deluje. Je pa lahko kriv tud kak mobi in podobno.

clutch ::

Sm meu iste probleme... Zamenju sm napajalnik, pa je pomagal... Vec o tem beri na
http://www.joker.si/mnenjalnik/viewtopi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trese računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
101156 (970) kajzer
»

Vodenje dnevnika: Folija za zavijanje sendvičev mi je popravila sliko na moni..

Oddelek: Loža
82096 (1722) Poldy
»

Težvae z monitorjem Samsung 959NF

Oddelek: Pomoč in nasveti
101228 (1032) Dr_M
»

WIN XP težave!!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7836 (674) mfurla8
»

SLIKA MIGA !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5869 (734) zile

Več podobnih tem