» »

Miška

Miška

tristan ::

zanime me če je enaka zmogljivost brezžičnih in žičnih mišk?..

npr. ali je Logitech MX Revolution dobra za igranje iger..? da ne lagga.. itd.
Tristan
  • spremenil: KoMar- ()

KoMar- ::

Ni čisto enako. Jaz ne bi imel brezžične za gaming. Kaj, če ti zmanjka baterije 1 frag do zmage? :D

donski ::

Pozdravljeni,

imam miško Logitech B605, ki mi je služila okrog dve leti. Zdaj mi več ne dela in se sprašujem kaj kupiti. Baje so miške na senzor nezanesljive in le-te zatajijo slej ko prej....zdaj pa ne vem, naj kupim..

Kakšna priporočilo za srednjo ceno??

hvala

DeeCoy ::

Razer, se splača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

dogo ::

Sam imam razer mambo, sicer je draga, vendar sem z njo izredno zadovoljen. Pri FPS igrah se obnese odlično, za RTS pa imam raje MX miško.

Za srednjo ceno pa bi rekel da je dober nakup razer imperator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dogo ()

tristan ::

imam Razer Imperatorja pa je kar super. Ima še 2 tipki ob strani za bash in še kaj. pa je dobra za FPS in za kombinacije v MMO igrah.
Tristan

donski ::

stara miška se je odločila da bo naprej delala, tak da vseeno hvala za odgovor ...mislil pa sem bol za splošno uporabo miško ..mam drugače laptpopa:)

Lp

eales ::

Odlična miška za splošno uporabo na laptopu je po mojem mnenju/izkušnjah Logitechova MX Anywhere. Dela na vseh podlagah, pa še ravno prav je velika za normalno uporabo in prenašanje naokoli.

donski ::

ja..zgleda full dobro..odvisno od uporabnika do uporabnika, npr ta mi brez podlage lovi na leseni mizi..na blagu itaq (ce drsam po hlacah al pa postelji) drugam pa skoraj, da ne rabim miške ...pa še me zanima, je res da za solidno misko rabim okrog 60 eur? ..mogoče bi še dal kakih 40, pa to se mi zdi že veliko za miš

tristan ::

dobro miško dobiš za 30€. tiste gaming miške so dražje. majo večji DPI, več tipk. Eni to rabijo drugi pa ne.
Tristan

Xserces ::

Logitech MX518/G5 top :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Twix ::

Živjo

A kdo ve zakaj mi nova miška občasno kar za "laga" (zašteka)?? Mogoče ker je enkrat padla na tla?
Miška je brez žična
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

tristan ::

kateri model je miška? katera firma jo je izdelala?
Tristan

gendale ::

ne, padec na tla nima veze, jaz sem staršem padel na tla, ko sem bil star 6 mesecev in nimam nobenih psihičnih težav

Mcsin ::

Twix je izjavil:

Živjo

A kdo ve zakaj mi nova miška občasno kar za "laga" (zašteka)?? Mogoče ker je enkrat padla na tla?
Miška je brez žična


Padec nebi smel imet nobene veze. Ali bi delala ali pa ne.
Katero miško imaš in na kateri resoluciji oz. kako velikem lcdju jo uporabljaš?

Iz osebnih izkušenj navadne brezžične miške, ki normalno delujejo na prenosnikih in manjših resolucijah lagirajo pri uporabi na večjih monitorjih. Sam sam sem imel eno logitechovo miško, ki sem jo uporabljal na svojem prenosniku in je delovala čudovito, ko pa sem jo uporabil na namiznem račinalniku (24" lcd) pa je vsake tolko časa zalagiralo. Stvar je seveda zelo nadlegujoča.

Svojo težavo sem rešil z miško Logitech G700 s katero sem več kot zadovoljen, je pa na žalost draga ko žafran.
Tako da sploh za igranje iger z brezžično miško na takšnih resolucijah, je potrebno malo odpreti denarnico ali pa se odločiti za kabel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mcsin ()

Xserces ::

slab kontakt? prekinja pri miski ali kaj podno... probi mau kabl premikat tm k u misko pride pa laser glej ce prekinja
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

leopold ::

jaz man Logitech miško (žično). kupil sem jo za samo 15 €. dela brez problemov v vseh igrah, nikoli ne šteka in stara je eno leto. imam pa težavo da včasih šteka miska v meniju iger. vendar sem probal 3 različne miške pa ni razlike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38298309 (55205) Kr_Edn
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817456 (15766) Antares88
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16539254 (31326) ShowDown
»

Mnenja glede teh mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10619819 (17581) jazbec
»

Nakup nove miške (Nasvet - logitech mx revolution, marathon 705, razer imperator)

Oddelek: Kaj kupiti
394521 (3983) Dzeba

Več podobnih tem