» »

Crknili prkljucki za ventilatorje na plati??

Crknili prkljucki za ventilatorje na plati??

Dj-Prah ::

Mam Abit VL6 plato ze ene 7-8 mesecov.Mel sem Vulcanota 9 na 1 prklucku na plati CPUFAN(je kmal crknil).Pol sem mel na drugemu prkljucku SYSTEMFAN-mi je pa vceraj crknil in ta tretji tud.

Samo nekej bi vprasal-zakaj?:O :\

Res mi je Vulcano 9 vceraj spreminjal obrate(bil je na drugem prklucku-SYSTEMFAN) ko je laufal na original 2800RPM pa je sam si spreminjal iz 2700RPM do 2900RPM.V Decibelih se je slisalo da se sam stela.Zdej ko so mi vsi prkljucki crknili mam na molex pa cisto ok dela.

Kaksen vzrok bi lahko bil?
Se da kako porihtat?:\
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

bruhanje ::

Velik folka zagovarja da ni dobro stelat napajanje ventilatorja na maticno, lih zarad tega dobis v kompletu (TT) dodaten molex prkljucek, senzor obratov (samo rumen kabl) pa das na maticno.
Pomojem ti je Fan prkljucek na maticni crknu.;((


Osama ma vas rad!

Dj-Prah ::

Jest to vem da mi je crknil prkljucek za ventilator in tone samo en vsi trije.:D

Mene zanima zakaj?:\
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Frgazor ::

ker močni ventilatorji potegnejo več toka kot je plošči všeč :] in ta se strma in potem noče več nobenga ventilatorja vrtet. skuril si jo, taka je ta.

Alec999 ::

Men se je pa prklucek za vent na BH6 maticni pokvaru :( ... a se da to popravt?

lp,
Alec999

McHusch ::

:D ja, ventilator priklopis na molex:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

napajalnik se užge, matična plošča se odziva neprimerno

Oddelek: Strojna oprema
393738 (3442) Pyr0Beast
»

Trdi disk WD 80GB

Oddelek: Strojna oprema
143303 (3052) Maverick33
»

3pin mainboardconnector

Oddelek: Strojna oprema
7682 (632) mihhec
»

ventilator (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
844635 (3080) goku :)
»

Priključitev ventilatorjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
5992 (905) PALOMINO

Več podobnih tem