» »

animacija v cinema 4d

animacija v cinema 4d

Maja87 ::

Pozdravljeni,

težave imam pri animaciji...

1. pod možnostmi pri tekstu ne najdem pisave Agrafa,
torej me zanima, kako bi lahko vstavila tekst v Agrafa pisavi...?

2. kaj moram storiti, da se nek predmet pojavi nekje na sredi animacije? Če ga vstavim, je tudi na začetku animacije tam.

Hvala za morebitno pomoč,
lep pozdrav

maja

bluefish ::

1. Predvidevam, da delaš po kakem tutorialu. V tem primeru moraš imeti pisavo nameščeno tudi na računalniku. Poglej, če je prisotna v C:\Windows\Fonts.

Maja87 ::

Nimam je tam. Mi lahko kod pove, kje bi lahko dobila zastonj to pisavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Maja87 ()

nejcek74 ::

google agrafa font? prvi zadetek?

agrafa hairline je zastonj ostali ne

Maja87 ::

Že imam to, ampak jaz rabim book (bolj odebeljeno), ker se mi ta slabo vidi.

bluefish ::

Pač uporabi neko drugo podobno pisavo (čeprav 19$ niti no veliko). Za namen vaje pa je tako ali tako vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Maja87 ::

Ne gre se za vajo, ampak nalogo na faxu. Hvala vseeno. Lp

#000000 ::

Ker faks zahteva da delaš animacije s 19 evrov vrednim fontom ki ti ga ne priskrbi in z programom vsednim 3000 evrov ? Ma res povej za kar rabiš pa si bo kdo pomagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

nejcek74 ::

ja in, na arhitekturnem faksu je tudi delo osnovano na CAD programih pa ga nobenemu ne priskrbijo

svenica ::

#000000 je izjavil:

Ker faks zahteva da delaš animacije s 19 evrov vrednim fontom ki ti ga ne priskrbi in z programom vsednim nekaj 3000 evrov ? Ma res povej za kar rabiš pa si bo kdo pomagal.


Ma dej dej dej, ne bluzi. :)

kaj moram storiti, da se nek predmet pojavi nekje na sredi animacije? Če ga vstavim, je tudi na začetku animacije tam.


Na desni v seznamu elementov imaš možnosti, da skriješ oz. prikažeš določen element (rdeča in zelena pikica ob predmetu). Najprej torej skrij predmet, ko pa hočeš, da se pojavi, nastavi 'keyframe' ter 'vklopi' predmet.

edit: slovnica

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svenica ()

#000000 ::

nejcek74 je izjavil:

ja in, na arhitekturnem faksu je tudi delo osnovano na CAD programih pa ga nobenemu ne priskrbijo


Zdej boste rekl da morte vsi nabavt ta drago licenco za archi cad al mate na voljo tole

nejcek74 ::

mhm, kar poskusi prinest na faks printe z watermarkom na vseh štirih vogalih. Pojdi malo na fakse pogledat, koliko je licenčnih programov. Ne želim nekaj dokazovati. Samo povedati sem želel, da kolikor se spomnim razmer se profesorjem jebe za take zadeve. Kje boš dobil programe, podloge ipd.
Pred kratkim so na fakulteti za arhitetkuro izdali tipologija večstanovanjskih stavb, večina slik je poskeniranih iz tujih publikacij, prav tako večji del skic. Sem prelistal knjigo, pa ni navedenih niti virov nit avtorjev fotografij. Lahko, da se motim, pa imajo vse poštimano, ampak dvomim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izkoristiti grafično oblikovanje za zaslužek

Oddelek: Pomoč in nasveti
335262 (3679) opeter
»

Mac in grafika

Oddelek: Pomoč in nasveti
323329 (2515) opeter
»

video obdelava- program

Oddelek: Igre
91099 (864) Good Guy
»

Generiranje pisave

Oddelek: Izdelava spletišč
131183 (977) HardFu
»

Ubuntu One bo prenešen v okolje Windows

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
495684 (3758) Bistri007

Več podobnih tem