» »

Ali je dovolj hladno?

Ali je dovolj hladno?

SaS ::

CPU AMD XP 1700+: 42 stopinje.

Ohišje z 3 ventilatorji 1not spredaj, 1 ven zadaj, 1 v napajalcu: 27 stopinj.

Interni: 25 stopinj.

Meritve so oprevljene z MBM 5.2.0.0 in pri sobni teemperaturi 21 stopinj!

Zanima me ali je to "dovolj" hlajenja, če bo poleti kakih 35 stopinj, verjetno bo, ali??? 8-O
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

bodom ::

hmm...meni zdej ko je ze pozno poletje in ni vec tko vroce, proc veselo deluje na 39°C, ohisje oz. sistem pa okol 22°C. je blo pa tud ze zadnjic ponoci v cistem idlanju na procu 34°C in sistem 19°C. poleti pa proc. okol 45°C in sistem 25°C8-)
kak ventilator pa mas to na procesorju?
sej ne da bi blo prevroce...sam poleti pa...kaj ves:D
LP

SaS ::

Imam titana, ki hladi enako kot v7+!

Problem je v tem da je rač. v mizi in od takrat se je temp dvignila.

Zdaj pa me zanima ali še naj enega dam na stranico in ali bo to dobro ker potem pihata 2 not, 1 zadaj ven, eden v napajalcu ven ?
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

bodom ::

a si ti mogoce ene 2 tedna nazaj spraseval kako izrezati luknjo v mizi?
ja jst ne vem kako je pr teb...sam jst mam 4 dodatne ventilatorje, na procu zalmana pahljaco in se en ventilator od napajalnika. in vsi pihajo ven...no ja, razen unga na procu:))
seveda ni odvec ce das se kak dodaten ventilator. sam pa premisli, kako jih bos obrnu oz. testiraj vse mogoce kombinacije. meni se edino ta, da pihajo vsi ven, splaca.
je pa tud res, da ko sm jst mel komp. v mizi je bla temp. ene 3°C visja kot zdej ko ga mam na "prostem".
premisli...

LP

SaS ::

Ne v mizo ampak v stranico!

Jaz sem dal zdaj spodaj spredaj enega in ta piha notri. Saj je hladni zrak spodaj in ga ta mora piat notri, zgoraj pa gre topli ven!!
___________________
........SYSTEM ERROR

......F*** THE SYSTEM
___________________

bodom ::

ja ja v stranico sm mislu:\
hja ves kako je to...s to konvekcijo...hladen zrak spodaj in topel na vrhu...sej ja, sam v kisti se to skoraj ne pozna, ker je prostor premajhen. v vecjih sistemih pa ja.
spredaj kr mej tist ventilator ki piha notr, pa zadaj ven. na stranici pa kot ves...sej pravm, jst mam na stranici dva ki ven pihata in na vrhu se en 'dimnik' ventilator, ki tud ven piha.
najbolj da mal kombiniras pa spremljas temperature. tako bos najbolj vedel, kako in kaj. ce mas dva, dej na stranici enga da notr piha, un odzadaj pa naj ven piha. ce pa bos dal slucajno tri, pa naj na stranici pihata edn ven, edn pa notr.
upam, da sm ti kej pomagal...
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

i7 920 D0 temperature (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523561 (2585) ekseR
»

Prevroče

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211557 (1189) krucymucy
»

Zalman?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281338 (862) smilyxx
»

ventilatorji, ventilatorji in ventilatorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211452 (1058) Area_51
»

Nizja-Temperatura-Kako!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151331 (1077) Koci

Več podobnih tem