» »

resetiranje med igranjem

resetiranje med igranjem

scoot ::

Nov računalnik sem si kupil pred 2 mesecema, sedaj pa mi med igranjem zahtevejših iger (Dirt 2, Splinter Cell..) računalnik vgasne. Nato pa po 2 sekundah ponovno prižge. Ali kdo ve kaj je narobe? In včasih se mi med igranjem igric začne slika premikat v levo kakor na tekočem traku,ko pa monitor vgasnem in prižgem je normalno. Je zato kriv monitor ali grafična? Procer i5 750, ati radeon hd 5850, 4 gb rama,napajalnik 750 w.
  • spremenil: scoot ()

Rotaidal ::

Ok počasi... se resetira ali ugasne? Ni vseeno. Koliko časa igraš, ko se ti to zgodi? Temperature si kaj gledal? Gonilnike imaš najnovejše? Kateri windows imaš?

jan01 ::

Kater napajalnik?

scoot ::

Računalnik se resetira, včasih je potrebno le 10 min ali pa se resetira po 20min, imam windows 7 64bit, gonilniki pomojem najnovejši sajje računalnik praktično nov. Temperature sem gladal na speedfan in niso tako visoke. Ne vem pa kje se pogleda temp. za grafično. Napajalnik pa je energon eps-750w.

BALAST ::

Imaš mogoče doma kakšnega domačega ljubljenčka, ki pušča dlako in se je zapacal hladilnik na grafični ali napajalniku? :D

scoot ::

BALAST je izjavil:

Imaš mogoče doma kakšnega domačega ljubljenčka, ki pušča dlako in se je zapacal hladilnik na grafični ali napajalniku? :D


ne nimam, napajalnik sem pred kratkim zamenjal iz 550w na 750w, tako, da se ni moglo nabrat toliko umazanije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scoot ()

jan01 ::

Težava je skoraj nzagotovo v zanič( napajalniku. Prek neta naroči novega(če ne verjameš, lahko vedno vrneš!)
Za i5. hd5850 si imel denar, za en bogi napajalnik ga pa ni bilo? Kaj pa si pričakoval za en 750w s ceno pod 50EUR?

LeXani ::

če so temperature grafične ok, bo napajalnik ja. pri meni je šlo za enako težavo.
Čas prve prijave 04.11.2005

scoot ::

Kateri napajalnik pa naj vzamem? KEr prej ko sem imel chipshit 500 w napajalnik mi med igro ni delalo tega. Le na csake 4-3 dni se je vgasnil in začel zelo glasno šumeti vgasniti pa se ga ni dalo niti restartat.
Kje pa se pogleda za temp. grafične? Imam program everest, sisoft sandra pa ne vem kje se pogleda.

blackbfm ::

Corsair napajalnik če hočeš kvaliteto, 450 bo ok. Če boš navijal, nadgrajeval pa raje 550w.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik z Ryzen 5 se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
211684 (1332) A110
»

Neznan vzrok upočasnitve

Oddelek: Pomoč in nasveti
262542 (1734) BorutK-73
»

reset pcja

Oddelek: Pomoč in nasveti
202190 (1931) Hayabusa
»

Nakup računalnika do 1500€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13320361 (17630) Pr0xim0
»

računalnik se resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
321322 (1138) Kreddy

Več podobnih tem