» »

Problem grafična kartica NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430

Problem grafična kartica NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430

mc_ren ::

Pred kratkim sem zamenjal grafično kartico 512 brez hladilnika z grafično z hladilnikom NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430.In naložim gonilnik use lepo da in pokaže da je ta gonilnik samo za windows xp js pa imam windows 7 32bit zdaj me pa zanima zakaj mi igrICA WOLF TEAM ŠTEKA. 1.ZATO KER NIMAM NALOŽENEGA GONILNIKA 2.ZATO KER IMAM DRUGAČEN PRIKLUČEK PRI MONITORJU MOJA GRAFIČNA IMA SAMO BELE PRIKOLOPE EKRAT IMA SAMO MODER PRIKLOP. Monitor Type : Hewlett Packard HP w1907 3.Ekran imam prikloplejn na matično ploščo. Matična plošča: Asus M2N-MX SE Processor: AMD Athlon 64 X2 4800+ @ 2500 MHz Ta igra mi je na grafični kartici 512 brez ventilatorja delala zdaj pa ne več. Prosim za pomoč.

Blinder ::

Mal si zmeden.
6150SE mislim da je integrirana.
Graf. karta 512 kot jo ti imenuješ je verjetno samo napis na grafični, pravo ime grafične je neki čist drugega :)
Vsaka grafa ima hladilnik, tvoja morda nima VENTILATORJA.

Pri menjavi grafične moraš uninstallirat stare gonilnike za grafo in inštalirat nove.
Ekran ima moder priklop, to je VGA. Grafična ima samo DVI(beli) izhod?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

dela ::

Integrirana 6150SE je enostavno bolj švoh od čisto vsake ločene grafične in zato ne more poganjati novejših iger, očitno je tvoja prejšnja grafična kartica bila močnejša. Vrsta priklopa ne vpliva na zmogljivost kartice v igrah. Če dobiš sliko ob zagonu, je s priklopom vse v redu. Tudi VGA monitor (ponavadi moder priključek) pa lahko na DVI izhod večine grafičnih kartic (ponavadi bel priključek) priklopiš s pomočjo DVI-VGA adapterja, ki ga dobiš v skoraj vsaki računalniški trgovini.

mc_ren ::

dela je izjavil:

Integrirana 6150SE je enostavno bolj švoh od čisto vsake ločene grafične in zato ne more poganjati novejših iger, očitno je tvoja prejšnja grafična kartica bila močnejša. Vrsta priklopa ne vpliva na zmogljivost kartice v igrah. Če dobiš sliko ob zagonu, je s priklopom vse v redu. Tudi VGA monitor (ponavadi moder priključek) pa lahko na DVI izhod večine grafičnih kartic (ponavadi bel priključek) priklopiš s pomočjo DVI-VGA adapterja, ki ga dobiš v skoraj vsaki računalniški trgovini.

a to pomeni da če kupim prkaluček da bojo igrce delale brez štekanja?

Blinder ::

če ti je reku da vrsta priklopa na vpliva na zmogljivost grafične v igrah.
jaz bi reku da ti ne znaš ne brat ne pisat
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvornik HDMI to VGA + audio

Oddelek: Pomoč in nasveti
134395 (4016) Kron
»

Menjava grafične kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
14731 (569) Xserces
»

Zakaj GTA IV. dela tako počasi ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
92189 (2081) techfreak :)
»

Kako priklopiti 2 monitorja na en računalnik!

Oddelek: Pomoč in nasveti
84263 (4025) LordTado
»

Multi monitor setup - vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
101717 (1717) Vesoljc

Več podobnih tem