» »

Chrome - gesla.

Chrome - gesla.

Jeronimo ::

Živjo.

Na novo moram inštalirati operacijski sistem. Ali lahko na kakšen način prenesem (shranim) gesla katera imam trenutno shranjena v Chrome browserju?

Nikjer ne najdem te opcije. Mogoče kopiranje kakšne datoteke?

LP

J.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Ericssony ::

Tukaj http://dev.chromium.org/user-experience... si poglej kje so shranjeni podatki za tvoj profil.
Drugače pa ima verzija "5.0.xxx dev" že možnost sinhronizacije nastavitev...

Jeronimo ::

Aha ... torej če skopiram pripadajočo mapo iz C:\Documents and Settings v nov sistem, bi se morale ohraniti vse nastavitve, povezave ter gesla.

Za 5 sem bral da bo imela sinhronizacijo, vendar je še v beta fazi če se ne motim.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Jeronimo ::

Inštaliral sem 5 beta.

Pri opcijah/sinhronizacija ima samo tri možnosti. Bookmarks, Preferences, Themes.

Nikjer ne piše, da se sinhronizirajo tudi gesla. Kako naj bi to sedaj vedel ali so ali niso?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Ericssony ::

Lahko se logiraš se v Google Docs in pogledaš mapo Google Chrome ali pa sinhroniziraš nastavitve na drugem računalniku in preveriš, če so se shranila tudi gesla...

Jeronimo ::

Sem probal.

Gesla se niso prenesla. A ni bilo rečeno, da naj bi 5-tica to omogočala?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

švrk ::

Pozdravljeni,

imam chroma 7 in me zanima naslednje. Pri vpisu v gmail se mi je sam zapomnil mail in geslo, tako da sem samo pritisnil ok in se logiral. Včeraj pa se je prek mojega PC vpisal še nekdo drug in sedaj je chrome pozabil geslo in moram vedno izbrat svoj mail in vpisat geslo. Kako oz kje se naštima, da bi se zopet zapomnil moj mail?

hvala za odgovor.

Tr0n ::

To je zgleda security na strani GMaila. Lahko pa probas spucat geslo in cookie pa se na novo loginat.

švrk ::

Lahko pa probas spucat geslo in cookie pa se na novo loginat.


Kako to naredim?

Tr0n ::

Clear Browsing Data imas ce pritisnes CTRL + Shift + Del. Gesla pa pod Options nekje.

alsl ::

Kaj je na kakšen način možno v Chromu nastaviti glavno geslo (Master Password), tako kot je to v Firefoxu ?

Računalnik namreč uporablja več družinskih članov, nočem pa da si vsi ogledujejo moja gesla. Več uporabniških računov ne pride v poštev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Passwordi me ubijajo! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
17643086 (29505) Pero_SLO
»

Po neumnosti v Firefoxu izgubil vse zaznamke in gesla. Kako jih dobiti nazaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152043 (1780) refosk
»

crome izvoz nastavitev

Oddelek: Programska oprema
141207 (1106) Furbo
»

Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
475950 (4161) tattoo
»

Firefox 4 izšel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
23570129 (59294) opeter

Več podobnih tem