» »

Canon printer servis?

Canon printer servis?

barakus ::

Pokvaril se mi je tiskalnik znamke canon in imam rahle težave pri iskanju pooblaščenega servisa. Kam lahko printer nesem na popravilo?

tony1 ::

Birotehna še obstaja?

TOP ::

Uprašanje,če se sploh splača popravit glede na ceno koliko stanejo.Edino če ga maš še v garanciji.

blackbfm ::

roscha ::

Predno zabiješ kup časa in $$ napiši model ter problem. Bom poizkusil pomagat kar online. Pri iskanju servisa drugače pomaga tudi če napišeš iz katerega mesta si...

Duhec ::

Res je težko najti...
http://www.canon.si/
Tu imaš spisek garancijskih servisov in trgovin.

barakus ::



Canon pixma ip4500. Nimam v garanciji, nocem drugega printerja (razen ip4000, ce ma kdo?), napaka, da nisem vzel enga za backup.
Ali obstaja Canon servis za printerje kje na obali ali pa LJ?

Duhec, ja res je težko. A tebi rata dejansko na tisti strani najt to po čemur sprašujem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

kmetek ::

ne splača se, kupi novega.

barakus ::

Ja kje, ce pa jih ne prodajajo več? Najrajši bi imel ip4000, rabljenega ali novega...

kmetek ::

žal išči starega......

roscha ::

Pri starem je zanič glava. Strošek cca 110EUR

Nov primerljiv pa je koliko? 120-130 EUR. Torej popravilo nima smisla...

Duhec ::

barakus je izjavil:

... Duhec, ja res je težko. A tebi rata dejansko na tisti strani najt to po čemur sprašujem?

Nočem biti nesramen ampak res bo vzrok ali slab vid, računalniška ali kar splošna nepismenost, neučakanost, mogoče celo lenoba, da na strani ne najdeš nekaj v zvezi s pooblaščenimi servisi.
Lepo imaš pod rubriko "Hitre povezave" povsem na koncu jasno napisan link "Trgovine in pooblaščeni servisi". Je v Excel tabeli.
Brez zamere !

barakus ::

Duhec, najlepša hvala. Zagotavljam ti, da nisem bil len in sem iskal, očitno sem slep (avtomatsko iskal pod tehnična podpora).

roscha ne vem ce je sploh trenutno kateri primerljiv, vecinoma delajo danes slabse za isto ceno, za tega sem dal 100eur in je "crknil" po 1 letu in 1 mesecu.

P.S.
Sedaj sem ugotovil, da sem na oba pooblaščena servisa že pisal. 3A je odgovoril, da servisirajo samo digitalne fotoaparate, od birotehne pa nisem nikoli prejel odgovora. Podpora pa taka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

Kenshin ::

Trenutno na Bolhi nekdo prodaja ta tiskalnik tako, da si poglej če te zanima. Bolha - ip4500

barakus ::

Sem videl, hvala.

roscha ::

Če prodaja rabljenega je verjetnost da boš kupil zadevo z zjebano glavo zeloooo velika.
Ali pa ti bo crknila prav kmalu. Se ne splača. Kupi novo glavo če ti je že toliko do tega modela.

Sicer se ti bo po vsej verjetnosti začel tiskalnik kmalu pritoževat da so filci za odpadno barvo polni, ampak nič ne de. Za cca 50EUR zamenjaš še to. In si na ceni novega tiskalnika +. Vsakomur svoje.

Servisev je drugače kot dreka. Na obali imaš Birotehniko Babič, v Ljublani Birotehno, Copio, Copis, Birox..., Štajerska Birobit, Gorenjska Bilban. Tile so "iz glave" ostale najdi sam.

roscha ::

Še en popravek. Sem zajebal ceno glave. Je malce cenejša kot sem napisal.

Takole je: STARA verzija glave ki naj bi se ne prodajala več (cat.no. QY6-0067) 73,46EUR DDV vključen!

Nova verzija glave (cat.no. QY6-0075) 72,60EUR DDV vključen.

kmetek ::

Verjetno želi imeti pixmo 4000 zaradi poceni kompatibilnih kartuš :D

DrBekunis ::

Se oproščam, ampak bom uporabil to temo za opis problema in vašo pomoč.

Imam Canon Pixma IP4700. Opazil sem, da mi črna kartuša, ki je namenjena za tiskanje slik, tiska samo v primeru, da v nastavitvah označim, kot da želim tiskati fotografijo. Torej, če tiskam navaden dokument (v wordu recimo), ki vsebuje sliko, mi v sliki ne natisne črne barve. Oz. če hočem natisniti sliko na navaden A4 papir mi ne stiska črne barve - kar mi je do pred kratkim delalo.

Preizkusil sem dve kartuši (original in neoriginal, obe polni), ponovno inštaliral driverje, ampak ne pomaga nič.

Zadeva mi je do pred kratkim delovala brez problema, zato se mi ne sanja, kaj bi bil razlog. Je pa sicer tiskalnik še v garanciji.

Hvala za odgovore,lp.

Zgodovina sprememb…

kulSMS ::

roscha je izjavil:

Predno zabiješ kup časa in $$ napiši model ter problem. Bom poizkusil pomagat kar online. Pri iskanju servisa drugače pomaga tudi če napišeš iz katerega mesta si...


Jaz imam problem s tiskalnikom Canon iP4200 (star je pa 4 leta, mogoče še več). Problem pa je da se na začetku tiskanja na sredini lista pojavi ena debela črna črta, ki po cca. treh natiskanih listih zbledi (kot da bi bila luknja pri kartuši oz. glavi in barva izteka ven). Problem je ostal tudi ob menjavi kartuše.

roscha ::

@ kulSMS

Sfookana glava. Upokoji & kupi novega.

OZZY ::

Kupi tiskalno glavo preko ebaya.. Jaz sem dal za tiskalno glavo (ki jo bi ti rabil) 35 evrov + ptt
Nikakor ne nasedat njihovim cenam po 110 EUR.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

barakus ::

Jaz sem pa dal 40EUR za rabljenega IP4500. In glej ga zlomka, glava šla čez 1 leto, jaz mislim, da imam slabo refill črnilo, čeprav na refill forumih trdijo, da je ta nemška roba boljša od original.

roscha ::

@ozzy

Če bi vse prebral, bi videl da je cena okrog 70EUR. Če mi še vedno ne verjameš izvoli:

b2b.avtera.si Spodaj levo pod naziv vpiši part no. glave (npr QY6-0075). Išči...


Bo OK? Kdo koga nateguje?

Če ti dobiš preko e-baya glavo za 5 EUR bravo, drugače pa so cene pač take kot so...

amigo_no1 ::

ozzy ni nikjer rekel, da jo dobi za 35+ptt na b2b.avtera.si :P.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422163 (14437) Spock83
»

Tiskalnik - Canon MP640 - čudne kartuše ?!

Oddelek: Kaj kupiti
122431 (2267) Alexius Heristalski
»

HP: "Vaši kartuši je potekel rok trajanja."

Oddelek: Novice / Ostale najave
239505 (6931) francek1
»

Kje dobiti glavo za printer Canon

Oddelek: Kaj kupiti
72445 (1851) miller31
»

A3 tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
51617 (1239) Bela žaba

Več podobnih tem