» »

SyncMaster P2470HD

SyncMaster P2470HD

xsannyx ::

To res dober ekran a ima eno napako in ne najdem kako se popravi :S
Varčevanje z energijo imam izključeno a vedno ko v kakšni igri ali filmu (ko ekran prikazuje računalnik) pridem v kakšno temnejši sceno se ekran še dodatno potemni da se v igraš zelo težko vidi ob gledanju filmov pa je to zelo motoče. Ve kdo kako se to popravi?

Metulj-1 ::

Verjetno imaš pod PICTURE-contrast-MagicBright nastavljeno na Dynamic Contrast. Spremen na npr. custom.

JerryP ::

V meniju si izbereš opcijo entertainment.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JerryP ()

Vitamin-B ::

To se dogaja pri Dynamic contrast. Zanima me, zakaj je sploh to uporabno oz. z kakim namenom je med opcijami dynamic contrast, če ti sliko potemni na temnejših screnih?!?

xsannyx ::

oo hvala :)
jaz pa s takšnim veseljem to uključujem da bi kaj bolši kontrast bil :S
sploh nevem zakaj to delajo če vidijo da je brez veze?

mare4444 ::

mene pa zanima kako bi povezal omenjeni monitor z računalnikom, da bi lahko poslušal zvok na tv-ju prek zvočnikov na pc-ju.
probal sem s kablom, ki sem ga dobil zraven in sem povezal na tv izhod za slušalke z računalnikom. zvok se sliši na računaliku,
ko pa ga ugasnem se zvok ne sliši. tako da moram vedno iztaknit kabel in naprej poslušat na tv-ju. v tem načinu se ne da nastavit audio na external speaker.

kupil sem optični kabel ker ima monitor tudi optical audio out in ga povezal z pc-jem. ko nastavim external speaker mi ne predvaja glasu.
ima kdo idejo kako spravit zvok na računalnik, tako da bi preko monitorja spreminjal izhod zvoka? a je to sploh izvedljivo?

primozforum ::

Zdravo,

mene pa zanima, če je spremljanje novega digitalnega tv signala mogoče s tem ekranom (zvok + slika)?
Sem pred dilemo, če bi ga kupil, vendar bi rad to vedel prej...
Kako ste kaj zadovoljni z ekranom? a je mogoče spravit TV signal v računalnik?

Tenx! P

ariel ::

Odločam se za nakup monitorja in izbiram med P2470HD in LG LED 2380. V trgovini sem imel možnost primerjati sliko analognega tv signala in je bila opazna razlika v korist Samsunga. Slika na Samsungu je bila dosti bolj čista. Nisem imel možnosti preveriti digitalni signal iz DVD oz. računalnika. A moslite, da je tuner na Samsung monitorju boljši? LP

terminator70 ::

primozforum je izjavil:

Zdravo,

mene pa zanima, če je spremljanje novega digitalnega tv signala mogoče s tem ekranom (zvok + slika)?
Sem pred dilemo, če bi ga kupil, vendar bi rad to vedel prej...
Kako ste kaj zadovoljni z ekranom? a je mogoče spravit TV signal v računalnik?

Tenx! P




Seveda je možno. Tudi MUX B z aac zvokom .

PiKi17 ::

Pozdravljeni,

Mene pa zanima kje bi dobil firmware za ta monitor. Mam neke tažave pri digitalnih kanalih.
Preko kabelske imam na enemu kanalu slo1, slo2, slo3, akanal, pop, brio. In kadar kliknem na en izmed kanal mi jih vrže na konec ch liste. Potem mi pa še ch listo zapira...

lp, Matjaž

batista ::

terminator70 je izjavil:

primozforum je izjavil:

Zdravo,

mene pa zanima, če je spremljanje novega digitalnega tv signala mogoče s tem ekranom (zvok + slika)?
Sem pred dilemo, če bi ga kupil, vendar bi rad to vedel prej...
Kako ste kaj zadovoljni z ekranom? a je mogoče spravit TV signal v računalnik?

Tenx! P




Seveda je možno. Tudi MUX B z aac zvokom .



Če prav razumem je možno dobit tv signal v računalnik, tako da se da snemat tv programe? Kako?

Verbo ::

Živjo,

jst mam pa en problem s tem monitorjom pred kratkim mi je med igrami zacel pisat "mode not supported"
baje je problem povezan z resolucijo on pa osvezevanjem ampak use mam naštiman tko kt je priporočeno najbol nenavadno pa je da mi ubistvu špil pusti igrt tm ene 10min pol mi pa sele jav error.
ce bi kdo slučajno vedu kaj se dogaja bi bil zelo hvaležn


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Televizija brez televizije, možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7116411 (14250) 34054
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12524117 (14805) OK.d
»

DVB-T DVB-C (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10122452 (18381) Domn
»

DVB-C Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5425715 (22283) icek
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509834 (7643) edublin

Več podobnih tem