» »

toshiba vs lenovo

toshiba vs lenovo

tey007 ::

zdravo. zanima me, katerega od teh 2 laptopov bi vi na vašem mestu kupili: tega ali tega? ali mogoče kakšnega HP.ja oz. karkoli drugega? rabil bi ga za pač vsakdanjo rabo, internet, messenger, muska, kakšen filem kdaj pa kdaj, pa tudi za kakšno mixanje oz uporabo photoshopa (redko, ker za to običajno uporabljam namizni računalnik, ampak v sili bi pa tudi laptopa rabil).

lp

darkolord ::

T500.

zelodko ::

Vsekakor Lenovo.

šernk ::

+1 za Lenovo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

moowy123 ::

Jaz bi raje vzel Lenovo, nebi pa za ta denar nobenega od teh saj bi za 1000EUR raje vzel precej boljši prenosnik.

Steinkauz ::

Toshiba ima precej bolš spec...
Lenovo ima precej drek specifikacije v bistvu. 1000eur zanj nebi dal nikol.
Kako lahko predlagate ta lenovo 8-O

So what če je thinkpad...

LuGi ::

Smeh kaksne klobasate.. Tale lenovo igracdka ni vredna ama še 700 ne

i5 vs C2D
4 GB DDR3, 1066 MHz (razširljiv do 8 GB) vs 2 GB DDR3, 1066 MHz (razširljiv do 8 GB, 1 reža prosta)
Nvidia GeForce GT 330M 1 GB vs Intel 4500MHD
BD-R/BD-RE/BD-R DL/BD-RE DL/DVD?RW/DVD?R9/DVD-RAM vs CDRW/DVDRW
500 GB SATA 5400 rpm vs 250 GB SATA, 5400 obr/min

Torej 5:0 za Toshibo? Tiste ki mu pa priporocate Lenovota se pa raje posipajte s pepelu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

moowy123 ::

@Lugi: si že kdaj imel toshibo ? Jaz sem imel njihov premium izdelek ( je bil cca 2000EUR pred 2 leti ) in je bil najslabši računalnik kar sem ga kdajkoli imel. Iz tega sledi da nikomur ne priporočam toshibe ne glede na spece :D.

matobeli ::

Jaz pa imam toshibo, 3 leta staro, takrat je bila 250kSIT in je sedaj enakovredna bratovemu lenovo nevemkerimodel(sicer za 600EUR ampak...), razen display imam slabši. pa še garancije sem imel takrat 5let, tako da ima še vedno 2 leti. Baterija pa mi zdrži še 2h in nekaj minut pri polni obremenitvi. če pa malo šparam pa tudi več.

Torej je v mojem primeru toshiba popolnoma dobro računalo. Pa šenove imajo no matter what guarante. Se pa vsekakor splača dokupiti garancijo.

btree ::

Lenovo, Toshiba je proti njemu pravi plastic fantastic

detroit ::

kar sm jst vidu je ravno obratno. Sicer pa vsekakor odvisno od tega kaj primerjaš. Če boš primerjal toshibo za 500 eur z lenovotom za 2k pol je res. Vsekakor od cene in modela odvisn
Skero

GT-Turbo ::

Toshiba 1000000 + ,... Pa kako lahko primerjaš I5 pa C2D ?? Toshiba itk.

fidekk ::

Po specifikacijah vsekakor Toshiba, samo glede na moje izkušnje s tema dvema znamkama pa si upam reči da je Lenovo dosti bolj kvaliteten - vsaj glede ohišja in ekrana.

dolenc ::

Lenovo je bolši ne glede na švohnejši procesor :)

Pač je laptop k bo delu, pa tud če ga mal zaliješ :D

Bi pa dodal da tudi jaz ne bi dal 1k za ta laptop

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

šernk ::

toshiba boljša gor al dol...glede kvalitete ohišja pa jo thinkpad dobesedno poje.

na mojem po 2 letih, razen malce spoliranih tipk sploh ni vidno da bi ga uporabljal, ko thinkpada primeš v roke vsaj veš kaj držiš in da ne bo razpadel
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

StajercSSS ::

Glede zlivanja na Lenovo se strinjam.. :D Moja je gor polila sok,pa se je vgasnil. Rezultat je bil,da ga je trebalo mal posušit,v biosu uro na novo nastavit in že laufa kot nov. :) Tipkovnica dela kot nova,edino ctrl je včasih mal trd,ko ga dolgo na uporabljaš. ;)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

detroit ::

sounds like luck, ker jst sm navadno logitech tikpovnco polil s čajem (brez cukra), jo kasnej razstavil, spucal tipke in vse. Rezultat isti, special keys ne delajo. Sm šou v trgovino po eno jeftino fasou živčnga ker je šrot in drug dan po drugo...
Skero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo IDEAPAD vs THINKPAD

Oddelek: Kaj kupiti
4810367 (8273) Invictus
»

Ultimativni prenosnik za cca 600eur

Oddelek: Kaj kupiti
263007 (2181) Dromar
»

Laptop za 300€

Oddelek: Kaj kupiti
253335 (2764) vito5
»

Nov prenosnik? - Lenovo vs. Dell

Oddelek: Kaj kupiti
164258 (3877) quartz

Več podobnih tem