» »

nakup nove TV (okrog 600€)

nakup nove TV (okrog 600€)

awake ::

Kupujem nov tv za nekje 600€ velikosti 94cm. Ker je v tem cenovnem rangu malo morje modelov in proizvajalcev, me zanima vaš favorit. Gledalo bi se večina peko digitalne kabelske, zato mora imeti dvb-c tuner. Zaželjen pa je tudi kak usb vhod, ki predvaja filme (dovol je 720p) in podnapise. Zasledil sem, da to podpirajo Lg Lcd-ji. A morda še katera druga znamka? Vsak komentar ali nasvet je dobrodošel...

Sitožer ::

Poglej tukaj... nimaš kaj za failt

car100 ::

Ja sam LG ne podpira DTS zvoka tko da morš zvok pretvort!

awake ::

car100 je izjavil:

Ja sam LG ne podpira DTS zvoka tko da morš zvok pretvort!


pa ga podpira kateri v tem rangu?

car100 ::

Kakor jest vem za enkrat še noben je pa samsung letos podpisov pogodbo z DTS tko da bojo verjetno v nasledno serijo samsungov omogočl DTS. Da te pa potolažn je program na netu free ki ti zvok prekodira iz dts v kar želiš v 10min na slabšem kompu na kakšnem novem pa še hitrej cca 2min. Drgač pa tv povež z hdmi kablo in bo delal vse kar boš mel gor pa še na kluček ti ne bo potrebno še enkrat kopirat.
LP!
Drugač za to ceno tudi kakšen sony ni slab. (če ga primerjam z LG je sony dosti boljša izbira saj zame!) Drugače maš pa za 880EUR vsaj zame svetovn tv res odlična kvaliteta slike sploh za športne posnetke (nogomet pa F1)! Tko da odloču se boš sam samo sta sony in panasonic čisto sveža modela! (na linku)-link sem dal zato ta ker je tukaj najcenej )
http://www.mediamarket.si/ads/tv_spreje...
http://www.mediamarket.si/ads/tv_spreje...

LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: car100 ()

Naabo ::

Moj favorit v tem rangu je Samsung LE-37B650.

Strinjam se pa s car10000, da LG ni ravno najboljša izbira...

awake ::

Naabo je izjavil:

Moj favorit v tem rangu je Samsung LE-37B650.

Strinjam se pa s car10000, da LG ni ravno najboljša izbira...


Ja tega sem sedaj izbral v ožji izbor. A predvaja ta samsung tudi podnapise? Nisem najdel namreč tega podatka nikjer.

Sedaj je tako v ožjem izboru: Samsung LE-37B650 , LG 37LH5000 , LG 37SL8000 (pri tem me že malo cena tepe:))

A ima sploh SL8000 DVB-C tuner? Ker na vsaki strani drugače piše, na enih da ima na drugih pa spet ne...

Naabo ::

Sicer ne uporabljam podnapisov, ampak v navodilih je navedeno, da ima podporo za ttxt, smi, srt, sub, txt.

Moteča stvar pa zna za nekatere biti, da TV nima slovenskih menijev (zame sicer ne)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri lcd tv

Oddelek: Kaj kupiti
478155 (5229) simic12
»

Nakup LED Samsung TV-ja

Oddelek: Kaj kupiti
72597 (2186) Ibrahimovic
»

Kateri LCD LED TV?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10069392 (55524) seljo
»

Kateri LCD TV

Oddelek: Kaj kupiti
51114 (974) arozma
»

Kateri LCD Tv do 800€?

Oddelek: Kaj kupiti
294448 (3560) libreus

Več podobnih tem