» »

Format M2TS

Format M2TS

Butec123 ::

Imam Sony_jevo kamero in sem posnel en video v HD formatu [url=http://www.shrani.si/?1u/ew/303UIWtH/fo... zanima me kako in v kaj ga naj spremenim da ga lahko objavim na YouTube v čim boljšem formatu.

vasquez ::

Lahko daš kar takega gor. Sicer ti ga bodo prekodirali in zmanjšali bitrate, a boljšo kvaliteto boš težko dosegel.

Butec123 ::

Kako pa to, da lahko ostali objavijo v 1080i.

Desty ::

Če ima video dosti velik bitrate in resolucijo, ti ga avtomatsko dajo v 1080/720p.

waters ::

Imam podobno vprašanje čeprav gre za drugo kvaliteto in mts datoteko. Ok iz Canona potegnem MTS datoteke jih uredim v Pinnacle studiu toda v kaj jih pretvorit lahko v divx. A je to smiselno? Gre se mi predvsem za arhiv za na primer za 10 let naprej. Osebno bi ostal v MTS ampak te možnosti ni, oziroma jo jaz ne najdem. Kakšen koristen predlog za v naprej.

LP

vasquez ::

MTS je samo transport stream, znotraj imaš potem nek video format. Če je kamera HD, je ponavadi AVCHD (ki je ena od verzij MPEG-4). Jaz arhiviram ponavadi kar originale, če pa naredim kakšno obdelavo, potem izberem AVCHD (nimam pojma kakšne možnosti ima Pinnacle).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj izbrat: .mts ali mp4

Oddelek: Zvok in slika
133552 (3282) vasquez
»

Katero HD kamero?

Oddelek: Kaj kupiti
324249 (3333) assez
»

HD ali FULL HD KAMERA

Oddelek: Zvok in slika
285349 (4373) JOKER
»

Predelava ozadja v videu

Oddelek: Zvok in slika
191672 (1398) St235
»

Hd kamera, tv .... itd

Oddelek: Zvok in slika
353402 (3044) JOKER

Več podobnih tem