» »

Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

destroyer2k ::

No sedaj kmalu pride ta igra ven in me zanima. Ali je ta igra klasični japonski rpg, ali nekaj vmes med našim rpg in japonskim. Ker igra mi deluje zanimiva, ampak nočem dati denar in potem ugotovim da je klasičen japonski rpg (enostavni mi niso zabavni).

Prosil bi da lahko kdo mi da kakšno primerjavo z našim rpg, ki je najbol podoben ff13.

Outsajder ::

tTi raje kupi bf bc28-)

GLAVNI ::

Kaj folk vidi v tej igri? Mislim fajti so kr neki, zbereš se v krogu ter izibiraš napade kot pri pokemonih.

destroyer2k ::

štrbunk

Sem že samo čakam, da pride pošilka do mene=)

GLAVNI

Zgodbo

Kenshin ::

Ni povsem klasični jRPG vendar ni nekakšne velike razlike in če nimaš rad te zvrsti, potem tudi ta igra ni zate.
Drugače pa če si kdaj poskusil Final Fantasy 12 je 13ka skoraj ista. Zgodba in liki so pač drugačni.
Glavno bojevanja je še vedno v "areni" in napadaš potezno.

Final Fantasy XIII Demo

Berserker ::

Verzija za xbox360 vsebuje 3 DL , temu se reče sramota. To je japonski rpg z poteznim igranjem, igral sem FFXII pa ni blo tak slabo. Tu bo vrjetno podobno. Fanom so se posebaj všeč japonski voices za karakterje v igri. GLAVNI sej to se mi zdi da je podobno kot pri MMO kjer naklikaš potem pa gledaš fight, podobno je ful dragon agestilu igranja.

GLAVNI ::

V kolikor vas veseli je v redu. Jaz ne vidim smisla v takih igrah (razen pokemoni, ko smo še bli mladi, to smo lahko cele dneve za gameboyem presedeli).

Pa a ne pride ven tudi FF XIV?

Berserker ::

Ven pride še FF versus XIII , pa še FF XIII agito in FF XIV ki bo mmo za pc. Tudi mene zanima kaj vidijo nekateri v teh emo špili, čeprav kr nekaj folka tole pričakuje, na japonskem pa so itak kampirali pred trgovino da bi dobili svoj izvod.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Divinity: Original Sin (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13626080 (9845) Jerry000
»

Addictive games

Oddelek: Igre
484564 (3053) m0f0x
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534107 (23302) Pesimist
»

Najboljše PC in konzolne RPG enoigralske igre

Oddelek: Igre
83018 (2873) BigWhale
»

Blue dragon

Oddelek: Konzole
71121 (984) matjash

Več podobnih tem