» »

fakulteta za elektrotehniko

fakulteta za elektrotehniko

Jebac18 ::

zanima me ta smer Aplikativna elektrotehnika sedaj bom naredil medijsko in grafično(medijski tehnik) uspeh imam dober in me zanima če je kdo v tej smeri da mi pove iz prve roke kako je na tej šoli

Jebac18 ::

aja pa zanima me če je velik matematke :D mislm sj izognt se ji tako ali tako ne morem :D

jest10 ::

To že pregledal?

Matematike se boš pa kar dosti nagledal.

Opkow ::

Ce se prav spomnim, imas v prvem letniku OET, MAT, FIZ, RA. Edino, ce se ni v teh dobrih 10 letih kaj spremenilo. Imas od vseh predmetov edino RA, kjer je se najmanj matematike napram ostalim. Drugace je pa samo MA, MA, MA, ... in MA. :)

Jebac18 ::

aha pol bo pa bol slaba zgleda :D matr u tem svetu sama matematka še tist k me zanima :D jest10 sem pogledal tisto ja videl sem da je matematka

a kdo ve za ksn faks da ni toliko matematike ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

jest10 ::

No, čeprav na VSŠ matematika ni ravno zahtevna. Je pa res ni malo.

bluefish ::

a kdo ve za ksn faks da ni toliko matematike ?
Na vsakem tehničnem faksu boš imel matematiko - težavnost praktično enaka.
Če se ji želiš izogniti, potem pač na kak družboslovni program ala FDV ali kaka poslovna informatika. Seveda pa je pri teh problem s službo.

Jebac18 ::

aha ma bom su kr na ta faks pol bomo pa vidl :D ker me edina ta stvar zanima in ki ni potrebe po splosni maturi :D

manniac ::

Da nebom delala nove teme, sam hodim na FE (aplikativna elektrotehnika) in sedaj si moram izbrati izbirni predmet izmed naslednjih:

-Avtomatika
-Programirljivi digitalni sistemi(elektronika)
-Mehatronika
-Tehniška kakovost

Ali je kdo hodil na ta program in lahko kaj pove o teh izbirnih predmetih? Še posebej me zanima kako je s programiranjem, kasno je vzdušje, itd...

Hvala za odgovore :)

Gambino ::

Matematika na elektro fakulteti sploh na 1 bolonjski ni na nekem zelo visokem nivoju. Če ti je v srednji oz gimnazija šla kolikor toliko potem ni problema naredit. Je pa matematika nek pripomoček pri vseh predmetih in brez znanja matematike nimaš kaj delat tam.

KraitPay ::

manniac je izjavil:

Da nebom delala nove teme, sam hodim na FE (aplikativna elektrotehnika) in sedaj si moram izbrati izbirni predmet izmed naslednjih:

-Avtomatika
-Programirljivi digitalni sistemi(elektronika)
-Mehatronika
-Tehniška kakovost

Ali je kdo hodil na ta program in lahko kaj pove o teh izbirnih predmetih? Še posebej me zanima kako je s programiranjem, kasno je vzdušje, itd...

Hvala za odgovore :)


Tukaj imaš vse predmete opisane
To so popolnoma različne smeri, ki se malo prepletajo. Vzameš tisti predmet, ki ti bo najbolj pomagal pri reševanju težav. Če že imaš splužbo potem veš kaj govorim.
Če želiš priti samo "mimo", pa verjetno izberejo Tehniško kakovost.

Osebno me zanima PLCji in uc, tako da bi se odločil ali za avtomatiko ali elektroniko. Ker sem trenutno v PLC področju verjetno kar avtomatiko in bi malo ponovil P in PI kontroler.

Assass1n ::

Mene pa zanima 7 let je mimo, kaj je iz našim Jebach18? Si se vpisal, si naredil :) nič drugega kot čisti firbec :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Sqrt2 ::

manniac je izjavil:

Da nebom delala nove teme, sam hodim na FE (aplikativna elektrotehnika) in sedaj si moram izbrati izbirni predmet izmed naslednjih:

-Avtomatika
-Programirljivi digitalni sistemi(elektronika)
-Mehatronika
-Tehniška kakovost

Ali je kdo hodil na ta program in lahko kaj pove o teh izbirnih predmetih? Še posebej me zanima kako je s programiranjem, kasno je vzdušje, itd...

Hvala za odgovore :)


Malo premisli, kam se boš usmeril v 2. letniku. Saj je super podlaga, če izbereš že temu primeren predmet. Najlažje boš pa zagotovo čez prišel s tehniško kakovostjo. Vzdušje je v redu, prav tako je za programiranje super predavatelj in asistent, meni ni povzročal večjih težav. Največji - je ker v radiusu 1km ni ženske populacije :P

SaXsIm ::

Sqrt2 je izjavil:

manniac je izjavil:

Da nebom delala nove teme, sam hodim na FE (aplikativna elektrotehnika) in sedaj si moram izbrati izbirni predmet izmed naslednjih:

-Avtomatika
-Programirljivi digitalni sistemi(elektronika)
-Mehatronika
-Tehniška kakovost

Ali je kdo hodil na ta program in lahko kaj pove o teh izbirnih predmetih? Še posebej me zanima kako je s programiranjem, kasno je vzdušje, itd...

Hvala za odgovore :)


Malo premisli, kam se boš usmeril v 2. letniku. Saj je super podlaga, če izbereš že temu primeren predmet. Najlažje boš pa zagotovo čez prišel s tehniško kakovostjo. Vzdušje je v redu, prav tako je za programiranje super predavatelj in asistent, meni ni povzročal večjih težav. Največji - je ker v radiusu 1km ni ženske populacije :P


Potem te pa že dolgo ni bilo na FE.
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira faksa uni ali vsš FE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8215331 (10273) mr_chai
»

Študij na fakulteti za elektrotehniko

Oddelek: Šola
177112 (3509) Siddh
»

Kateri izbirni predmet? (Fakulteta za elektrotehniko)

Oddelek: Šola
71961 (1188) SaXsIm
»

FE ali FRI

Oddelek: Šola
247397 (6603) i386

Več podobnih tem