» »

Težava za nalagnjem Windowsov

Težava za nalagnjem Windowsov

#AzZey ::

Problem je sledeč. Teta mi pripelje njen 6 let star PC in želi, da ji naložim Windowse. Vse poteka lepo in prav do inštaliranja windowsov. ( http://ebooknetwork.files.wordpress.com... ) Tu se sliki dobesedno zmeša.
Na začetku zgleda kot da se ekran samo ugasne. Za približno 10 sekund se slika pojavi nazaj vendar ne za dolgo. Po kakšni minuti tega ponavljanja se na ekranu v cca. 5 sekundah slika pojavi in izbriše 2x-3x. Kasneje pa se slika sploh nepojavi več.

Naj še enkrat povem, PC je star 6 let, tako da je čisto možno, da je krivo kaj od strojne opreme.
Nalgal sem ji Windows XP Sp3 (kot že pred enim letom) z tem cd-jem sem že naložil več PC-jev. Sem probal tudi z drugim cd-jem ampak ista napaka.

Če je gdo imel kakšne izkušnje z tem prosim naj pripiše kako je rešil ta problem.

LP AzZey

schtr4jh ::

Poskusi z drugo grafično kartico.
E-commerce & Marketing platform - comms.dev

#AzZey ::

Vredu bom probal. Samo fora je v tem da prej, ko pa sem v bios-ih pa slika dela normalno. Samo tam šteka ko sem pokazal na sliki. no sporočim jutri kako bo ko bom zamenjal GPU.

LP, AzZey

detroit ::

kaj pa če bi vs odvečn hardware vn vrgu (nic, sb, tvtuner ipd ipd) men se je tudi že zgodil to pa sm to vn vrgu in je čez pršlo, pol pa notr po instalaciji
Skero

energetik ::

Tam na sliki se kopirajo fajli s CDja na disk. Vprašanje je, kakšen namestitveni CD maš, očitno piratski. Mogoče je kaj narobe s CD.
Probaj z Ubuntu live CDjem, če normalno dela, da vidiš če je s strojno opremo vse OK. Pa povej ji, da bo uporabljala nezakonit softver oz. ji raje predlagaj, da začne uporabljat linux (npr. Ubuntu).
P.S.: niso BIOSi, ampak BIOS.

sloxl8 ::

P.P.S: Ni GDO, ampak KDO. :D

#AzZey ::

detroit je izjavil:

kaj pa če bi vs odvečn hardware vn vrgu (nic, sb, tvtuner ipd ipd) men se je tudi že zgodil to pa sm to vn vrgu in je čez pršlo, pol pa notr po instalaciji


Probal in deluje. Hvala ti.

LP, AzZey


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia n97

Oddelek: Mobilne tehnologije
254496 (3739) blackwing
»

Winrar

Oddelek: Programska oprema
6928 (780) #AzZey
»

HTC Desire vs, Sony Ericsson X10

Oddelek: Mobilne tehnologije
5653 (617) #AzZey
»

Nov PC

Oddelek: Strojna oprema
10601 (524) #AzZey
»

Ali bo "pasalo" skupaj?

Oddelek: Strojna oprema
61082 (961) R O N I N

Več podobnih tem