» »

expansys.si

expansys.si

Pesimist ::

http://www.expansys.si/

Je ze kdo kaj kupo tu? Zgleda kot slo trgovina, vnedar istocanso kot neki worldwide zadeva. Hm...
  • spremenilo: Pesimist ()

ncc2000 ::

Mislim, da zadeva domuje v Franciji, imajo pa zastopnika v SLO, tako da se vse dogovoriš tu. Z dobavo ni bilo problemov, vsekakor pa pred spletnim nakupom poklicati tja in preveriti, če zaloga, objavljena na netu, štima.

xy! ::

Pesimist ::

no mojo pozornost je pritegnilo samo zaradi nenavadne ponudbe kupiti bilokaj z placilom ob prevzemu, ceprav teoreticno ni dobene razlike, kot ce bi direktno kupo iz EU verjetno.

dmk ::

kolega je kupoval pri njih pa je plačal z nakazilom po predračunu, ker je bilo tako precej ceneje kot po povzetju

ima pa v naslovu črko ž, ki pa jo sistem ni zaznal in je čakala roba pri hitri pošti in je dobil šele potem ko je klical tja in so ugotovili napako
i7-860@stock|Scythe|4GB|4670|1TB+80GB-SSD|P55-UD2|Scythe-650W
HP-30"|Creative-700W|3Dconnexion|WIN7-64|multimedia|3D-CAD-CAE
T2-100/10.............there's no home like 192.0.2.299.........

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dmk ()

d0rK ::

Expansys je tuja in stara trgovina ki podpira več držav - lepo da tudi Sloveijo. Nimam izkušenj imajo pa kar dobre cene.

kitewing ::

d0rK je izjavil:

Expansys je tuja in stara trgovina ki podpira več držav - lepo da tudi Sloveijo. Nimam izkušenj imajo pa kar dobre cene.

Mogoče drži za lahke izdelke. Daj eno TV v košarico, da dobiš realno ceno z dostavo, ki je od 50-100EUR http://www.expansys.si/d.aspx?sbdelline...
cena izdelka: € 534,99
dostavni stroški: € 84.90
Še vedno poceni?

d0rK ::

Jah, TV poslati sploh ni mala malica pomoje... Vsaj jaz ne bi hotel da mi TV za 550eur pošljejo z opcijo ki pride 5eur. S kje pa pošljejo?

Za HD2 recimo so stroški 14eur. Zelo pošteno.

Pesimist ::

Nexs one je nabit, medtem ko Desire ok.

Karen ::

Jaz sem večkrat kupoval iz co.uk domene iste firme. Ni carine ker je znotraj EU (za firmo), najhitrejši čas dostave (če je na zalogi) je bil z DHLom 23 ur (naročil ob 12ih, dobil naslednji dan ob 11ih dostavljeno). Če boste UK cene pogledal in preračunali so boljše od .si domene.

sequAn ::

Kako pa je z garancijo? Sicer sem prebral pogoje poslovanja, zanima pa me, če ima kdo dejanske izkušnje. Če je precej jebanja z raznim dokazovanjem,... raje dam nekaj 10 EUR več v slo. in se vsaj lahko v živo skregam :)

St235 ::

Garancija je v tujini vedno problem, sploh če firma nima evropske oziroma svetovne garancije.
Drugače je expansis vredu firma sam splača se pogledat cene tudi na co.uk. Konkretno sem pred leto kupoval telefon in je bil iz Britanije 50 EUR cenejši kot za expansis.si

Steinkauz ::

Karen ::

Iz tujine (UK) je konkretno cenejše večinoma. Kar kupoval iz UK za firmo je bilo v glavnem zelo hitro. Izkušnje: najhitrejša - naročil ob 12ih po našem času, dhl potrkal na vrata naslednji dan ob 11ih dopoldan. Če pa ni na zalogi se pa tudi čaka. Predvsem če čakaš iz lagerja iz Francije zna trajat. Sem nekaj kar ni bilo na zalogi (oz. je pisalo da je pa ni bilo) čakal tudi 3 tedne. No, kitajci (DX) so me itak že naučili potrpljenja, hehe. Skratka če je cena dobra sicer priporočam, tudi servis - beri poslano nazaj v UK je bil brezhiben.

d0rK ::

Ima kdo kakšne nove izkušnje s to trgovino? Eno tablico bi naročil.

Me pa zanima, kaj pomeni VAT registered pri checkoutu? Naročil bi na firmo zadevo za očeta, gre za pravno osebo ki ima davčno številko ampak ni davčni zavezanec (ni 50k na leto prometa). Ali lahko naročim s to "VAT registered" opcijo?

dj_uro ::

VAT je davek... najbrž ne? ... ker ni davčni zavezanec (ne dobi povrnjenega davka)

d0rK ::

Ja, sm pogruntal da nima to veze kle kr pravna oseba ni davčni zavezanec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WileyFox: Storm & Swift

Oddelek: Mobilne tehnologije
61040 (741) fireX88
»

Kateri digitalni fotoaparat?

Oddelek: Zvok in slika
51740 (1602) DJ Beat
»

Tablica za okoli 300e

Oddelek: Kaj kupiti
254419 (3668) nitramcek
»

Nakup pri expansys.si - čudne zahteve

Oddelek: Kaj kupiti
266850 (5196) Wox
»

Nokia N900 zamuja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
639132 (5790) GizmoX

Več podobnih tem