» »

MS Outlook 2003 - nepravilno delovanje ko mail vsebuje priponko/-e

MS Outlook 2003 - nepravilno delovanje ko mail vsebuje priponko/-e

DaDek ::

Pozdravljeni,

Ima kdo kako idejo, ki se mi je pojavla kar na 1x. V glavnem na 1x se je outlook začel obnašati čudno, da ko pripnem npr. 5x jpg slika po 1MB = 5MB in dam pošlji outlook melje in melje in kasneje javi napako: Opravilo pop.siol.net - pošiljanje je sporočilo napako (0x8004210B), prejemnik sicer mail dobi vendar meni ne gre ven it OUTBOX-a kar pomeni, da nobenega naslednjega emaila ne morem poslat.

Mail klient: Outlook 2003
Provider: siol
Antivirus: Micro trend
Router: d-link di-624 (MTU nastavljen na 1452) - na omrežje priključen nekaj let

v nastavitvah outlooka nisem zasledil kakšne nepravilne nastavitve, kakšna ideja?

hvala,

bluefish ::

DaDek ::

druga dva linka odpadeta sem počekiral že, prvi mogoče hmm sem skoraj 100% da nimam SP3, bom poročal.

gorenjc ::

Prvi link velja za Outlook 2002 oz. OUtlook xp.Lahko da prihaja do timeout-a. Lahko bi bil pa kriv tudi Av program , če preverja priloge.

DaDek ::

Sicer se antivirus razen podatkovnih baz zadnje 3leta ni nič spreminjal (konfiguracija), bom ga skušal danes izključit..

glede SP3 niti nisem videl da je oni link za verzije pod 2003, samo ko sem videl omenjeno SP3 sem se zaletel, ker sem vedel da ga nimam, ampak je sedaj up to date office :)

bom malo na siol poklical danes ker tudi splet dela dokaj počasi, čeprav opažam da mi timeouta tudi pri priponkah 1MB... :/

gorenjc ::

AV naj se seveda izključi samo začasno. En test pošiljanja prilog z Outlook-om naj se naredi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spajanje dokumentov za pošiljanje po emailu kot priloga

Oddelek: Pomoč in nasveti
82247 (2118) Ziga Dolhar
»

Avg 8 free antivirus popolnoma blokiral

Oddelek: Pomoč in nasveti
71618 (1480) Sims
»

outlook expres slovensčina

Oddelek: Programska oprema
126270 (5840) flukturr
»

emailu se po poti izgubi priponka

Oddelek: Pomoč in nasveti
112769 (2515) Avby
»

odstranitev office 2007

Oddelek: Programska oprema
102323 (2099) lali12

Več podobnih tem