» »

Najmanjša grafična kartica PCI-E

Najmanjša grafična kartica PCI-E

69charger ::

Imam tale ohišje: LINK
Zanima me če obstaja kakšna grafična kartica ki bi pasala v ta ohišje? Trenutno moja GF 9500GT štrli ven za 5cm.

Icematxyz ::

http://slo-tech.com/novice/t400259#crta

Takšen format kot kot ta Radeon HD 5450 se dobijo grafične kartice. Nekje polovica višine običajne grafične kartice.

http://www.mimovrste.com/artikel/241005...

Po sliki sodeč. A ni dovolj prostora za običajno grafično kartico v tem ohišju. Vsaj reže ki so vidne z zadnje strani na to nakazujejo?

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Ohišje je široko 10cm torej običanja grafična ne gre noter.Sem gledal malo za te low profile grafične in zgleda da poceni in dobra varianta je Geforce 8400gs.Ne rabim nevem kako zmogljive grafičene kartice ker ne bo uporabljen za igranje iger.

hojnikb ::

69charger je izjavil:

Ohišje je široko 10cm torej običanja grafična ne gre noter.Sem gledal malo za te low profile grafične in zgleda da poceni in dobra varianta je Geforce 8400gs.Ne rabim nevem kako zmogljive grafičene kartice ker ne bo uporabljen za igranje iger.

Tega se izogni, ker naj bi se serija 8600/8400 na veliko kvarla.
#brezpodpisa

janezek67 ::

Po mojem je najhitrejša ATI Powercolor HD4650. Vzemi pa takšno z ventilatorjem, kajti pri majhnih ohišjih je zračenje vedno problem.

69charger ::

Še vedno izbiram kaj bi vzel.Dobro bi bilo če bi grafična že imela low profile bracket zraven da ne bo treba predelovat da bo pasala not.

Dr_M ::

Tole je tapravo zate.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dzinks63 ::

Steinkauz ::

boogie_xlr ::

Ti sam glej, da je priložen low profile bracket.

LordTado ::

Mej odprto še se bolš hladi...

janezek67 ::

Verjetno bo tista GT220 od Dr. M še najboljša izbira.

Če nisi ekstremno občutljiv na zvok, vzemi kartico z ventilatorjem. Pri AGT-ju imajo tudi tiste low profile bracket, tako da to nebi smel biti problem.

69charger ::

Ohišje mora bit zaprto ker imam malo predelanega(ventilatorji itd.). Najprej bom sprobal rig in bom kupil grafično potem.Zvok me ne moti ker če imaš notri 4 ventilatorje se hitro navadiš.Hvala za pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mnenje monitor 38'' ultrawide Dell

Oddelek: Kaj kupiti
191896 (1485) hyuga
»

Grafična kartica (LOW PROFILE)

Oddelek: Strojna oprema
71261 (1046) janezek67
»

Pomoč pri nakupu grafične

Oddelek: Kaj kupiti
432286 (1497) BALAST
»

Grafična za Compaq minitower?

Oddelek: Strojna oprema
141131 (973) AlexUS
»

Nižja grafična kartica (prenizko ohišje)

Oddelek: Pomoč in nasveti
121249 (998) Jan987

Več podobnih tem