» »

Ah ja... router

Ah ja... router

Skankulja ::

stvar je taka, da bi mi zadeva kot je ta se kako prav prisla ni svoh ja.... cena je v tujini cca. 45$ se pravi da pri nas cena ne bi smela presegati 14k. v sloveniji se kaj podobnega za isti dnar enostavno ne da dobit (ponavlam za isti dnar). mimogrede... kdo je zastopnik za d-link v sloveniji (ce sploh...)? mozno pa je tudi, da ne iscem na pravih mestih. kak nasvet mogoce?
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

McHregec ::

Zastopnik je Zak - www.zak.si. Samo je njihov cenik bolj bogi. Zato jih rajši pokliči.
Destroyer Of The Worlds.

Cokolesnik ::

Ja, zdej je na voljo ta zadeva za 14 jurjev pri Big bangu. Sam imam težave z njim: pošiljanje prek mIRC-a ali Messengerja nikakor ne morem usposobiti.;( A komu to dela??? :\ Če to spregledam, pa dela zelo lepo.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

steiner ::

S tem MSNjem so sami problemi, če maš router. Odpreš porte, potem včasih dela, večino časa pa ne. Men so na supportu od Belkina (imam njihov router) rekli, da se MSNja ne da zrihtat (file transfer, voice).

nojus ::

teli porti znajo delat probleme. mene j*** dns server, ki 2 dni dela 2 dni ne dela, drugač z p2p programi, pa lepo delajo pa tudi linija ni nič počasnejša (na 2mbit = download 220kb/s).

problemi so še na igranju multiplayer (generals), kjer na kalijo lahko chatam igrat pa ne morem.
router = level one fbr 1402
sovražim Gargamela.

sash ::

zanimivo men dela vse kar ste našteli BP, je pa res da nisem nevem kaj nastavljal po routerju pa tud un Firewall imam zgolj zato da je, ker drugač uporabljam ZA Pro

Edini problem k je, in ni verjetno povezan z samim routerjem je da ne mi včasih ko poganjam jaz ali prejemnik Kazo noče poslat kakega fileta preko MSN-ja, medtem ko če kazo vgasnem dela vse normalno

Router Planet, modela se ne spomnim ima pa 1×WAN + 4×LAN
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Jux ::

men dlinkov 614+ dela vrhunsko.. MSN posilja fajle, dela mi VPN passtrough, sam ucasih je treba nastavlat porte, da ti jih pravilno preslika pri kaksnem emulu, da mas high id. to je pa tud vse.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Cokolesnik ::

No, tudi meni sedaj D-Link DI-604 dela vse tako kot je treba (ICQ, mIRC, Messenger). Za iztočnico, kjer so tudi povezave do sorodnih tem za omenjene rešitve pa poglejte to temo.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

iElectric ::

Jst sm mel MSN pa sm si pol kupu ruter, pa mi ni delal. Ni pa se mi dal odperat portov pa iskat kateri so tapravi. Pol pa sm probu z Windows mesinger pa on ne rab nobenih portov. Dela normalno. Pogovor in šaring.

wince ::

Glih dobil v roke "comtronovo maltretiranje nabiralnika" pa majo noter X-DSL router za 13.900sit se splaca al je to samo poceni šara z kup tezavami?!

LP

Cokolesnik ::

Jaz sem ga kupil pred enim tednom in sem zadovoljen z njim, res pa je, da sem se moral ZELO pomučiti - brskati po netu, da ga znam sedaj nastaviti za nekatere aplikacije (recimo pošiljanje datotek prek ICQ, pošiljanje prek mIRCa pa Messengerja). Email, deskanje, irc chat, icq chat, messenger chat in podobne reči, ki jih uporabljamo povečini pa delajo, brez da bi router posebej kaj nastavljal, tako da je moja končna ocena o tem izdelku dobra. Tudi nov firmware se da dobiti. O tem routerju sem odprl kar nekaj tem, vsako preberi, pa boš znal tudi ti z njim. Cena je vsekakor ugodna, saj sem jaz z nakupom routerja odlašal prav zaradi visoke cene, sedaj pa sem fajn prišel skozi.:D Prav nič mu ne manjka. Mimogrede: pri uvozniku Zak d.o.o. Ljubljana so bolj češki, zato se nanje ne obračaj preveč.;(

Prej se obrni na Slo-tech forum.:)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

goba ::

Se bolj splaca dat se kksnga jurja vec za print server varianto. Recimo tole!

Cokolesnik ::

Za tiste ki še ne veste... Print server na routerju pomeni, da ni potrebno, da je prižgan računalnik, na katerega je printer priklopljen, da lahko ostali v mreži tiskajo. Vemo namreč, da je mogoče printer v Winsih enostavno dati v skupno rabo in problem je rešen.

Jaz sem mnenja, da se to povečini ne potrebuje, ker se router bolj uporablja za komfortno delitev povezave z netom in podatkovno povezavo med računalniki. Tudi tiskanja je vse manj. Odvisno pač od potreb.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Messenger ne bo več zastonj?

Oddelek: Programska oprema
292294 (1348) _n00b_
»

Še več prostora za vašo pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
587083 (5409) CaqKa
»

D-Link DI-604 router firmware

Oddelek: Omrežja in internet
243070 (2502) ||_^_||
»

Problem z routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
8941 (866) OmegaBlue
»

mIRC: DCC send mi prek routerja ne deluje

Oddelek: Omrežja in internet
183075 (2768) CaqKa

Več podobnih tem