» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
47 / 50
»»

Ales ::

K-9 Mail ali FairEmail.

Ne samo, da sta aplikaciji prosti in odprtokodni, dobri sta.

woman ::

Prijateljici, ki nima narejenega nobenega backupa telefona, bi rada prenesla vse (ali kolikor pač gre) z enega starega Samsunga na Redmi Note 10 pro.
Stari Samsung nima SD kartice.
Je kakšna aplikacija kompatibilna z obema znamkama telefona?
Hvala! :)

Zimonem ::

SMS , telefonske ,... Na ablak, filete pa skopiraj.

veteran ::

woman je izjavil:


Je kakšna aplikacija kompatibilna z obema znamkama telefona?
Hvala! :)


Xiaomi ima tako aplikacijo, prenasal sem iz samsunga na redmi, iz samsunga na huawei...

Mi Mover. :)

acookook ::

acookook je izjavil:

Trenutno ne morem probati, me pa zanima ali ta aplikacija (Galaxy Tab S6) omogoča tudi dupliciranje nepočečkanih pdfjev in dodajanje belih listov navzmes. Predvsem bi se uporabljalo kot dopisovanje profesorjevih skic, risbic itd.

Sem ugotovil, da Samsung Notes nudi vse kar sem rabil. Hvala vseeno....

woman ::

Hvala #Zimonem in #veteran, Mi Mover bo najbrž ok. Bomo videli. ;)

Juneau ::

Pozdravljeni. Ali obstaja kakšna aplikacija, ki pokaže trenutno frekvenco na telefonu za GSM, LTE, 3G?

MrStein ::

Pa taka za prikaz IMEI številke SIM?
Gre za Samsung A52 in v Settings / System ni tega podatka.

PS: Kup ICCID appov ne dela z Android 11.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

k4vz0024 ::

Katero aplikacijo namesto WPS Office, da se format dokumenta od MS Office najbolj ohrani?

Ales ::

k4vz0024 je izjavil:

Katero aplikacijo namesto WPS Office, da se format dokumenta od MS Office najbolj ohrani?

LibreOffice.

Se kaj posebnega podira..? Če je konkretno kak element, ki dela težave, se morda splača odpret bug report.

Masayoshi ::

Zakaj pa ne Microsoft Office, ki je na android zastonj?

k4vz0024 ::

Se da v njem pisati in urejati besedila? Katera verzija je prava v Play storu? A je brez reklam?

Masayoshi ::

Ja, ni reklam, verzija je ena sama Microsoft Office

k4vz0024 ::

Microsoft Office: Edit & Stare piše, da je plačljiva v aplikaciji.

k4vz0024 ::

Se jo da plačati naenkrat ali gre za naročniški model?

sass628 ::

k4vz0024 je izjavil:

Katero aplikacijo namesto WPS Office, da se format dokumenta od MS Office najbolj ohrani?


Edini ki je za moje pojme boljsi od Microsoft office mobile je Softmaker office, ni reklam, je free, deluje super, obcutek full dekstop suite. Edini minus free verzije je da nemores shraniti kot pdf ampak to lahko itk z drugo aplikacijo uredis.

Masayoshi ::

k4vz0024 je izjavil:

Microsoft Office: Edit & Stare piše, da je plačljiva v aplikaciji.


Pa kaj ti bluziš sto na uro, instaliraj in probaj. Plačljiv je dodaten storage v onedrive, uporaba appa pa ne. Jezus no...pa reklam tudi ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Masayoshi ()

Apofis ::

Youtube v ozadju...zdej nucam polaplikacijo avanced tube in zgubljam živce. Thx

NejcSSD ::

Js sm se vdal in plačujem 7€ mesečno, gledam pa še na tablici in predvsem na LG OLED, kjer je težko izognit se reklamam (probal s pihole in podobno)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Kodrnusa ::

Yotube vanced dela v ozadju in brez reklam. Nobenih tezav do sedaj. Ga pa ni na google playu...

https://vancedapp.com/

PARTyZAN ::

V Vanced lahko uporabiš cast na TV, da se izogneš oglasom. Druga opcija je, da si urediš nek Android TV box in namestiš Smart Tube Next aplikacijo.

Oba poleg običajnih YouTube oglasov znata preskakovat tudi oglaševano vsebino znotraj videov (SponsorBlock).

Ales ::

Alternativa za YouTube je tudi NewPipe.

Edit: za namestitev in posodabljanje priporočam uporabo njihovega repozitorja za F-Droid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

Badwolff ::

PARTyZAN je izjavil:

V Vanced lahko uporabiš cast na TV, da se izogneš oglasom. Druga opcija je, da si urediš nek Android TV box in namestiš Smart Tube Next aplikacijo.

Oba poleg običajnih YouTube oglasov znata preskakovat tudi oglaševano vsebino znotraj videov (SponsorBlock).


vanced je brez oglasov

NejcSSD ::

Ma kdo kako rešitev za WebOS
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

buttcrack ::

PARTyZAN je izjavil:

V Vanced lahko uporabiš cast na TV, da se izogneš oglasom. Druga opcija je, da si urediš nek Android TV box in namestiš Smart Tube Next aplikacijo.

Oba poleg običajnih YouTube oglasov znata preskakovat tudi oglaševano vsebino znotraj videov (SponsorBlock).

za smart TV je tole več kot dovolj za brez reklam: https://smartyoutubetv.github.io/

Kodrnusa ::

Ja sam če castaš iz telefona na tv se odpre original youtube in so seveda oglasi prisotni. Enako je pri vanced

k4vz0024 ::

sass628 je izjavil:

k4vz0024 je izjavil:

Katero aplikacijo namesto WPS Office, da se format dokumenta od MS Office najbolj ohrani?


Edini ki je za moje pojme boljsi od Microsoft office mobile je Softmaker office, ni reklam, je free, deluje super, obcutek full dekstop suite. Edini minus free verzije je da nemores shraniti kot pdf ampak to lahko itk z drugo aplikacijo uredis.


Je pa težava, da ne dovoli shranjevati datotek off line. Saj pri meni ne.

buttcrack ::

Kodrnusa je izjavil:

Ja sam če castaš iz telefona na tv se odpre original youtube in so seveda oglasi prisotni. Enako je pri vanced

Zakaj bi castal?

Apofis ::

Ales je izjavil:

Alternativa za YouTube je tudi NewPipe.

Edit: za namestitev in posodabljanje priporočam uporabo njihovega repozitorja za F-Droid.

Hej, tale newpipe zgleda zelo obetavno. Sicer po izgledu spominja na tole kar mam zdej,sam k funkcije celo delujejo. thx

krempelj ::

woman je izjavil:

Prijateljici, ki nima narejenega nobenega backupa telefona, bi rada prenesla vse (ali kolikor pač gre) z enega starega Samsunga na Redmi Note 10 pro.
Stari Samsung nima SD kartice.
Je kakšna aplikacija kompatibilna z obema znamkama telefona?
Hvala! :)


Rootaj telefon. Titanium Backup.
Praskam...

klinker ::

krempelj je izjavil:

woman je izjavil:

Prijateljici, ki nima narejenega nobenega backupa telefona, bi rada prenesla vse (ali kolikor pač gre) z enega starega Samsunga na Redmi Note 10 pro.
Stari Samsung nima SD kartice.
Je kakšna aplikacija kompatibilna z obema znamkama telefona?
Hvala! :)


Rootaj telefon. Titanium Backup.



Skrajno neumen nasvet

zuz3k ::

a ve kdo katera aplikacija/koledar omogoča OPOZARJANJE praznikov dan poprej
Life is a psychological game.

broken/link ::

ena takih je zagotovo: Business Calendar 2 https://play.google.com/store/apps/deta...

Pinturicchio ::

Ales je izjavil:

Alternativa za YouTube je tudi NewPipe.

Edit: za namestitev in posodabljanje priporočam uporabo njihovega repozitorja za F-Droid.


Zakon, sploh nisem vedo da to obstaja, lahko poslušaš v ozadju, celo preneseš! Tnx za to

zuz3k ::

živjo


jaz rabim aplikacijo, ki me bo na telefonu opozorila ko dobim mail
iz hotmaila, če pa ni mogoče pa iz gmaila

kater app to omogoča


lp
Life is a psychological game.

buttcrack ::

Katerkol email provider app?

dunda ::

zuz3k je izjavil:

živjo
jaz rabim aplikacijo, ki me bo na telefonu opozorila ko dobim mail
iz hotmaila, če pa ni mogoče pa iz gmaila

kater app to omogoča
lp


To verjetno zna vsaka aplikacija za e-pošto (e-poštni klient). Tudi Gmail, ki je skoraj na vseh Androidnih telefonih. Med nastavitvami imaš sinhronizacijo, pa obveščanje.
https://www.kacnje.eu

realize ::

Ojla,

mene pa zanima, katera free aplikacija za mobilni telefon (android) bi omogočala downloadanje filmov na telefon, katere bi lahko potem offline gledal kasneje?

LP

Badwolff ::

You're thinking torrent

m3k ::

realize je izjavil:

...free aplikacija za mobilni telefon (android) bi omogočala downloadanje filmov...

[izbrisana tema]

klinker ::

realize je izjavil:

Ojla,

mene pa zanima, katera free aplikacija za mobilni telefon (android) bi omogočala downloadanje filmov na telefon, katere bi lahko potem offline gledal kasneje?

LP


Transmission BTC

orreel ::

Bom kar tu vprašal.

Katero aplikacijo priporočate za blokiranje raznih reklam na android telefonu v aplikacijah, da ne upočasnjuje interneta in da je varna za uporabo ?

V google trgovini jih je ogromno.

Trenutno preizkušam tole adblock VPN in me zanima ali je varna za uporabo ?
https://play.google.com/store/apps/deta...

Badwolff ::

Tam kjer me motijo uporabljam namenske aplikacije, recimo aeroinsta, Firefox.vcasih je bila dbra blokada, ampak vsi te appi so požrešni za baterijo.

Masayoshi ::

nastavi si Private DNS v connection settings. Recimo nextDNS.io, za blocklist pa uporabi oisd, ki se redno posodablja. Poglej na https://nextdns.io/

Zaphod_B75 ::

@orreel
This

Badwolff je izjavil:

Tam kjer me motijo uporabljam namenske aplikacije, recimo aeroinsta, Firefox.vcasih je bila dbra blokada, ampak vsi te appi so požrešni za baterijo.

Če imaš pa root-an telefon pol pa je definitivno najboljša opcija AdAway https://adaway.org/
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Yossarian ::

Kateri brezplačni app za pisanje in branje priporočate? OfficeSuite mi je predrag.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Masayoshi ::

Office

Okapi ::

Yossarian je izjavil:

Kateri brezplačni app za pisanje in branje priporočate? OfficeSuite mi je predrag.

Nimaš nobenega prijatelja, znanca, ki bi imel Microsoft 365 Family? Tega si lahko deli 6 ljudi in ga prosi, če ti lahko odstopi eno namestitev.

Yossarian ::

Nimam. Sem pa našel en program, Polaris. Sicer je z reklamami, ampak bomo že.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Masayoshi ::

In kaj je z Microsoft Office narobe? Za android je zastonj...
««
47 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257453 (397) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408858 (7538) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011513 (6782) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94418 (4080) CaqKa

Več podobnih tem