» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
45 / 50
»»

WaterBoy ::

Jerry000 je izjavil:

Torej za abanko noben ne ve

Na 11 ne vem, vem pa ko sem svojega updejtal na 10 verzijo, nekaj časa ni delovala a banka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

weasel ::

Samo za informacijo, ker nisem zasledil, da bi kdo omenil: Google Phone app je sedaj na voljo tudi za ne-Pixel telefone.

dragog ::

Pozdravljeni,
potreboval bi pomoč glede Trgovine Play.
In sicer me je prijatelj prosil, če mu lahko pomagam naložiti nekatere uporabne programe iz Trgovine.
Vendar se pojavi problem, saj ob zagonu Trgovine zaslon izpiše, da ni zadetkov in karkoli vpišeš v iskanje je vedno isto: ni rezultatov.
Mi morda kdo lahko pomaga? Hvala.

Fairplay ::

V settings->Apps Poišči "Google Play Store" oziroma "Trgovina Play", potem pa klikni "Storage & cache" in "Clear storage". Vse skupaj zapreš in odpreš Trgovino Play. Na ta način se aplikacija resetira na tovarniške nastavitve.

dragog ::

Hvala za hiter odgovor, žal ni pomagalo.
Ko sem vpisal moj račun, je delovalo in sem lahko naložil en program.
Ko sem izbrisal moj račun spet ne deluje.

Ales ::

Pa je zdaj sploh kak račun vpisan?

Če bi rad nalagal aplikacije iz Google Play brez da bi bil prijavljen v Googlov račun, sideloadaj Aurora Store.

Sicer pa tale tema ni lih namenjena reševanju takih težav. Če še nisi rešil ti svetujem, da odpreš novo temo v tem oddelku, morda z naslovom "Google Play ne vrača zadetkov iskanja" ter v njej ob dosedanjem navedeš še proizvajalca in model telefona ter različico Androida.

Apofis ::

Počas živce zgubljam...ktero tipkovnico nucate? Nikakor se mi ne rata navadit na gboard...pa nimam nekih klobas od prstov, sam skoz mi rata pritiskat neke sosednje tipke...sicer sm nekoč nucu big buttons keyboard sam mi ni več kul. thx

Badwolff ::

SwiftKey

Apofis ::

Badwolff je izjavil:

SwiftKey

A to je tist k drsaš po zaslonu? Probu, mi je tud zoprno

GupeM ::

Tudi jaz SwiftKey. In ja, lahko drsaš po njej, lahko pa normalno tipkaš. Jaz imam drsanje izključeno. Všeč mi je predvsem zaradi pametnega autocorrecta oz. auto completiona.

Badwolff ::

Apofis je izjavil:

Badwolff je izjavil:

SwiftKey

A to je tist k drsaš po zaslonu? Probu, mi je tud zoprno


Drsaš Al pa uporabljaš kot navadno

Apofis ::

Badwolff je izjavil:

Apofis je izjavil:

Badwolff je izjavil:

SwiftKey

A to je tist k drsaš po zaslonu? Probu, mi je tud zoprno


Drsaš Al pa uporabljaš kot navadno

Evo snel, vidim ja, bom sprobu...thx

modelno1 ::

Jaz sem nad Swiftkeyem obupal. Npr. tropičje je po slovenskem pravopisu nestično, pa ga Swiftkey ne glede na to, kako ga natipkaš, popravi na levostičnega. Tega samopopravka ne moreš nikjer izklopiti, na supportu jim pa tudi dol visi za naš pravopis.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Badwolff ::

Aja...
tako...
Hudo...
res je... Ampak men to ni preveč pomembno.

Krrokarr ::

Meni ze leta ni vec ziveti brez Typewise. Je pa res, da traja vsaj kak teden, raje dva, da se navadis ...

Ales ::

Apofis je izjavil:

Počas živce zgubljam...ktero tipkovnico nucate? Nikakor se mi ne rata navadit na gboard...pa nimam nekih klobas od prstov, sam skoz mi rata pritiskat neke sosednje tipke...sicer sm nekoč nucu big buttons keyboard sam mi ni več kul. thx

Hacker's Keyboard. Velikost tipk je nastavljiva, pa še kup drugih stvari.

Bolt ::

Katera aplikacija, da glede na lokacijo, predvsem domačo, izklaplja Wifi. Namenska aplikacija na Samsungu ne deluje. Ko pridem deluje, ko grem pa ne. Rad bi, da ko grem od doma oziroma se oddaljim od domačega Wifija se ta izklopi.

Krrokarr ::

Ales je izjavil:

Apofis je izjavil:

Počas živce zgubljam...ktero tipkovnico nucate? Nikakor se mi ne rata navadit na gboard...pa nimam nekih klobas od prstov, sam skoz mi rata pritiskat neke sosednje tipke...sicer sm nekoč nucu big buttons keyboard sam mi ni več kul. thx

Hacker's Keyboard. Velikost tipk je nastavljiva, pa še kup drugih stvari.


Dokler nisem presaltal na Typewise, sem bil tudi jaz na Hackers keyboard, ja. Ce ti typewiseva ergonomska inovativnost ne potegne, nedvomno ena boljsih zadev.

Bolt je izjavil:

Katera aplikacija, da glede na lokacijo, predvsem domačo, izklaplja Wifi. Namenska aplikacija na Samsungu ne deluje. Ko pridem deluje, ko grem pa ne. Rad bi, da ko grem od doma oziroma se oddaljim od domačega Wifija se ta izklopi.


Jaz uporabljam WiFi Automatic
Dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Krrokarr ()

Kawl6 ::

Vodič kako instalirati Google aplikacije na Huawei naprave:

https://mob.hr/kako-instalirati-google-...

PARTyZAN ::

Wow, subscription model za mobilno tipkovnico? Kolk pa hočejo mesečno? (Typewise)

Krrokarr ::

Bi moral preverit. Jaz imam lifetime, ki pa tudi ni bil poceni (mislim, da 15e)

Bolt ::

Krrokarr je izjavil:


Bolt je izjavil:

Katera aplikacija, da glede na lokacijo, predvsem domačo, izklaplja Wifi. Namenska aplikacija na Samsungu ne deluje. Ko pridem deluje, ko grem pa ne. Rad bi, da ko grem od doma oziroma se oddaljim od domačega Wifija se ta izklopi.


Jaz uporabljam WiFi Automatic
Dela.

Hvala. Deluje. Se izklopi.
Se pa sedaj, ko imam doma dva različna SSIDja 2,4 in 5, ko zgubi signal od 5 se ne poveže na 2,4 kot se je prej.
Čeprav je v nastavitvah nastavljeno, da naj bi se.

Krrokarr ::

Hmm.. Morda se ne uspe povezat z drugim v tem času. Morda moraš nastavit malo daljši čas preden bo aplikacija izklopila WiFi. Česa drugega žal ne bi znal svetovat.

TOP ::

Bolt je izjavil:

Krrokarr je izjavil:


Bolt je izjavil:

Katera aplikacija, da glede na lokacijo, predvsem domačo, izklaplja Wifi. Namenska aplikacija na Samsungu ne deluje. Ko pridem deluje, ko grem pa ne. Rad bi, da ko grem od doma oziroma se oddaljim od domačega Wifija se ta izklopi.


Jaz uporabljam WiFi Automatic
Dela.

Hvala. Deluje. Se izklopi.
Se pa sedaj, ko imam doma dva različna SSIDja 2,4 in 5, ko zgubi signal od 5 se ne poveže na 2,4 kot se je prej.
Čeprav je v nastavitvah nastavljeno, da naj bi se.

Zakaj ne daš isti SSD in se ti bo avtomatsko preklapljalo.

Bolt ::

A se bo? Lahko to kakorkoli to preverjaš potem na katerega je povezano. Rad vem na katerega sem priklopljen.

Bolt ::

A se razen tega da se jih enako poimenuje naredi še kaj v ruterju?

veteran ::

Apofis je izjavil:

Počas živce zgubljam...ktero tipkovnico nucate? Nikakor se mi ne rata navadit na gboard...pa nimam nekih klobas od prstov, sam skoz mi rata pritiskat neke sosednje tipke...


AnySoftKeyboard

https://anysoftkeyboard.github.io

Ghost007 ::

Jaz ne tipkam na tipkovnico kaj dosti. 99% uporabljam swipe stil pisanja. Edino kaj je tu blem, da moraš slovnično pravilno pisat in na slepo poznati razpored tipk. Je pa menda najhitrejši stil.
Ne gre se toliko, da zadeneš tipko, kot pa da pravilne vzorce rišeš na ekran za besede, zato deluje vredu tudi enoročno, če z palcem vlečeš gor.
Največ napak ravno zaradi slovnice naredim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

GupeM ::

Primer: Z palcem ;)

Apofis ::

Evo, par dni nucam hackers keyboard in je očitno to to...prijeten razmak med gumbi in precej manj zgrešenih pritiskov...

Konlov ::

Kateri widget za slo vreme, pa da ni reklam. Hvala.

Ker BW se ura ne posodablja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

Bolt ::

Bolt je izjavil:

Krrokarr je izjavil:


Bolt je izjavil:

Katera aplikacija, da glede na lokacijo, predvsem domačo, izklaplja Wifi. Namenska aplikacija na Samsungu ne deluje. Ko pridem deluje, ko grem pa ne. Rad bi, da ko grem od doma oziroma se oddaljim od domačega Wifija se ta izklopi.


Jaz uporabljam WiFi Automatic
Dela.

Hvala. Deluje. Se izklopi.
Se pa sedaj, ko imam doma dva različna SSIDja 2,4 in 5, ko zgubi signal od 5 se ne poveže na 2,4 kot se je prej.
Čeprav je v nastavitvah nastavljeno, da naj bi se.

Ne deluje.
Po resetu oziroma odstranitvi in ponovni namestitvi se je prejšna težava odpravila, je pa sedaj težava, da se Wifi, ko odidem iz domače lokacije sicer glede na nastavitve, da se po času 3 minut izklopi, vklopi takoj ko najde kateri koli drug signal wifija, čeprav ne moj. Lokacijsko iskanje pa lahko nastaviš samo pri vklopu. To pa itak deluje že preko privzete Samsung aplikacije.
Wifi je tako vklopljen in moti mobilni signal. Zato se določene aplikacije nočejo povezat. Čeprav je v nastavitvah telefona nastavljeno naj bi mobilni signal prevzel podatke, če tudi je wifi vklopljen oziroma slaba wifi povezava. Pa ne.
Torej išče se aplikacija, ki glede na lokacijo izklaplja Wifi in ga ne vklopi, ko najde kateri koli drug WIFI signal.

Ales ::

Tukaj nekaj ne štima. Vklopljen in nepovezan Wi-Fi ne bi smel motiti mobilni internet.

Tole je sicer bolj za ločeno temo, ker imaš očitno neke težave s telefonom. Vprašanje, koliko to vpliva tudi na te druge programe.

Bolt ::

Ales je izjavil:

Tukaj nekaj ne štima. Vklopljen in nepovezan Wi-Fi ne bi smel motiti mobilni internet.

Tole je sicer bolj za ločeno temo, ker imaš očitno neke težave s telefonom. Vprašanje, koliko to vpliva tudi na te druge programe.

Ne obremenjuj se ti s tem. Telefon že deluje kot je treba.
Sem v pravi temi. Jaz samo potrebujem pravo aplikacijo, ki glede na lokacijo izklaplja Wifi in ga ne vklopi, ko najde kateri koli drug WIFI signal.

SumTingWong ::

Ima kdo svojo osebno, voznisko, zdravstveno v aplikaciji? Ce ja, kateri?

Je kdo ze pokazal svojo osebno policajo preko mobitela oz ali je to mozno?

GupeM ::

Ni možno. Takšne aplikacije za Slovenijo ni, hranjenje skena osebnih dokumentov v digitalni obliki je pa po zakonu v Sloveniji propovedano.

;-) ::

GupeM je izjavil:

Ni možno. Takšne aplikacije za Slovenijo ni, hranjenje skena osebnih dokumentov v digitalni obliki je pa po zakonu v Sloveniji propovedano.


Resnično?

GupeM ::

Kopiranje osebne izkaznice (tudi potnega lista) je opredeljeno v zakonu, nadzor nad temi členi pa izvaja informacijski pooblaščenec. Zakon dovoljuje, da imetnik kopira osebno izkaznico. Po drugi strani pa prepoveduje, da se kopijo osebne izkaznice hrani v elektronski obliki. In tu je zanka, saj to pravzaprav pomeni, da osebni dokument lahko fotokopirate, če pa ga nato poskenirate ali slikate s telefonom in shranite, ravnate v nasprotju z zakonom. Prav tako mora tisti, ki mu pošljete sken, le-tega po identifikaciji nepreklicno izbrisati, drugače krši zakon.

https://www.varninainternetu.si/sken-os...

cryptozaver ::

Morda je bilo že napisano kje, ne vem...

Iščem free simpl app za snemat MS Teamse. Android 10, Samsung.

matobeli ::

A PCja pa nimaš na voljo za Teams? Tam se namreč da snemat.

acookook ::

Za tablico iščem kak soliden vektorski program, ki ne zahteva sign in (kot Adobe Draw) in ima podporo za kak splošne format (dalje se bo delalo v Affinity Designerju na kompu). Dodaten + bi bil, da je čim manj laga (Galaxy Tab S6 in "S" pen).
.

radmannsdorf ::

Po letih Fancy Widgets in dobrem letu čudnega Accuweather, zdaj uporabljam Bergfex Weather App. PO dveh tednih uporabe je super. Tako app kot widget.

SmeskoSnezak ::

Rad bi aplikacijo za pretvorbo 3gp v mp4 (ce vec moznosti, toliko bolje). Kaksen zanesljiv predlog aplikacije, ki se redno posodablja?
@ Pusti soncu v srce... @

Morison ::

Iščem aplikacijo za povečanje glasnosti na telefonu v določenih igrah bi rad pojačal glasnost oziroma določene efekte, ki so premalo glasni. Rad bi, da ta aplikacija deluje tudi v ozadju, oziroma da je ni treba vsakič posebej odpirat.
Imam huaweia p30, pa ima tako slabe zvočnike, da se določene stvari full slabo sliši. Prej bil na samsungu in iste stvari oziroma igre slišale veliko bolj glasno.
Preko GP preizkusil razne boosterje-ojačevalnike pa ne najdem nič pametnega. Vseh pa res nima časa preverjat.
Še najbolj mi je všeč:
Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D pro verzija toda tudi ni to to.
https://play.google.com/store/apps/deta...
Pozna kdo kaj iz lastnih izkušenj.

acookook ::

Kaj uporabljate za live speech to text video chat? Drugače povedano, zaradi teh ukrepov na žalost ne morem obiskati prababice, bi k njej poslal nekoga, ki lahko tja gre, sam pa bi bil zraven prek videoklica, kar bi se lahko komot uredilo z marsičem, če bi prababica seveda lahko slišala. Ker pa ne sliši, pa me zanima kaj uporabljate za speech to text za slovenščino (zaželjen jezik je sicer madžarščina)?

dunda ::

Google ima LiveTranscript (ali nekaj takšnega).
https://www.kacnje.eu

acookook ::

Ja, to bi blo delno rešitev, kaj pa video? Nekaj sem sicer ravno na stju mislim da bral, da MS to podpira preko skype-a. Oseba, ki bo imela telefon bi se sicer znala prilagoditi, pa ne bi še njo za tistih par minut dodatno obremenjeval.

Apofis ::

Oj. Kva nucate za branje ms word datotek...mam wps office, pa me konkretno brutalizira z reklamami. thx

Ales ::

Apofis je izjavil:

Oj. Kva nucate za branje ms word datotek...mam wps office, pa me konkretno brutalizira z reklamami. thx

MS Word?

Poskusi Collabora Office (baziran na LibreOffice).

Morda bi ti bil dovolj tudi LibreOffice Viewer. V njem dejansko deluje tudi editiranje, a morda še ni čisto na nivoju.

bosmla ::

Katera aplikacija bi bila dobra za spremenit star telefon (A5.1) v "avto alarm" torej pustil bi ga v avtomobilu in bi lahko npr. poslal SMS na njega on pa bi vrnil GPS koordinate ali pa bi sam poslal SMS ko bi se recimo zatresel...?
Recimo nekaj takega kot Haven samo, da bi delal z off zaslonom oz. pac bolj prilagojen za kot receno "avto alarm".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()
««
45 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257409 (353) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408802 (7482) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011484 (6753) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem