» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
44 / 50
»»

Apofis ::

Apofis je izjavil:

Oj. Predlog za kak light online radio streamer? Do zdej nucu tuneina, pa je ratval z vsakim updejtom počasnejši...sj ne da je bil prej kej ekstra hitrejši. Hvala

oj, še vedno iščem, thx

sfaljk ::

Glede radia.
A obstaja kakšen app. Oziroma vem, da obstajajo. Zanima me kater je najboljši app na katerem bi imel slovenske radijske postaje.
LP

matobeli ::

Je ja, Tunein, ampak je, kot pravi Apofis, malo počasen.

Skor zih se da tudi VLC prepričat da bi pretakal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Qushaak ::

A kdo ve kako bi na LineageOS 16.0 (Android 9.0) uporabljal Digital Wellbeing? Aplikacijo na Play Store uspešno najdem in jo namestim, samo potem nič na najdem v sistemu kje bi spremljal dashboard-e in podobno?
Predvidevam, da če je aplikacija na voljo na Play Store, da je sedaj že odprta za vse telefone z Android 9.0 in naprej?
Hvala za pojasnila.

OK.d ::

Brezveze samo dodatno kuri baterijo.
LPOK.d

Qushaak ::

To ni pomembno. Recimo da je treba nekomu pokazat in dokazat da je preveč na fb in messengerju. ;)

freaky_h2o ::

sfaljk je izjavil:

Glede radia.
A obstaja kakšen app. Oziroma vem, da obstajajo. Zanima me kater je najboljši app na katerem bi imel slovenske radijske postaje.
LP


Jaz predlagam exyu radio in imas gor vecino radijskih postaj iz bivse juge razporejenih po drzavah. Jaz jo uporabljam ze lep cas od kar sem jo po nakljucju nasel.
ZX-Spectrum je zakon:-)

zuz3k ::

pozdravljeni

ali ve kdo kako se odpre aplikacijo Smart AppLock(Zaklenite)

ikonco sem skril, rabim odpret aplikacijo


lp
Life is a psychological game.

simnov ::

Je kakšna dobra aplikacija , ki lahko slikaš v 360 sphere. Včasih vem , da sem imel na galaxy k zoom.

mailer ::

Rad bi počistil telefon navlake, ki se je nabrala v dobrem letu uporabe. Je ccleaner v redu ali priporočate kaj drugega?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

klinker ::

Backup podatkov in hard reset.
Tej cleanerji so bullshit, razen tega da jim das kup dovoljenj.

matobeli ::

Komot tudi sam to nardiš, počistiš piškote in predpomnilnik v browserju recimo, tam se največ šare nabira.

SumTingWong ::

Kakšna aplikacija, kjer lahko snemaš video, hkrati ti pa na videu kaže hitrost avta? Ne samo v aplikaciji, ampak da ti "zapeče" na video ali pa da se da exportat.

WRC555 ::

Na kak način nastavit, da se ti tv po določenem času izklopi, ker ni sleep timer sploh!

BladE_ ::

Smart IR remote npr. potem pa ustrezen app s katerim "nadzoruješ" zadevo...
Akcija - Reakcija

mtosev ::

A je se vedno na play storu antutu, ker meni ga ne pokaze? Ali phona sploh ne podpira blavkview a80 pro.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IcyFox ::

mtosev je izjavil:

A je se vedno na play storu antutu, ker meni ga ne pokaze? Ali phona sploh ne podpira blavkview a80 pro.

Ni ga več, nek spor podjetja ki si ga lasti z Googlom, in so jim umaknili vse aplikacije iz play stora

Bolt ::

Katero aplikacijo uporabit za snemanje zaslona na telefonu, oziroma za snemanje določene igre, ker bi rad potem pogledal za nazaj določene poteze?

mtosev ::

IcyFox je izjavil:

mtosev je izjavil:

A je se vedno na play storu antutu, ker meni ga ne pokaze? Ali phona sploh ne podpira blavkview a80 pro.

Ni ga več, nek spor podjetja ki si ga lasti z Googlom, in so jim umaknili vse aplikacije iz play stora
Thanks nisem vedo. S katerim appom benchate telefone? 3dmark?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IcyFox ::

mtosev je izjavil:

IcyFox je izjavil:

mtosev je izjavil:

A je se vedno na play storu antutu, ker meni ga ne pokaze? Ali phona sploh ne podpira blavkview a80 pro.

Ni ga več, nek spor podjetja ki si ga lasti z Googlom, in so jim umaknili vse aplikacije iz play stora
Thanks nisem vedo. S katerim appom benchate telefone? 3dmark?

Običajno Geekbench

mtosev ::

Kakšen app bi bil ok kot gps tracker? Verjetno ima to tudi android vgrajeno v system?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Grephe76 ::

Imam tudi HTC in jo ponavadi uporabljam:
- Čitalnik črtne kode
- EStrongs File Explorer
- Dropbox

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grephe76 ()

bosmla ::

mtosev je izjavil:

Kakšen app bi bil ok kot gps tracker? Verjetno ima to tudi android vgrajeno v system?

Recimo μlogger ali pa malo vecji Phonetrack, ki ga lahko uporabjas z Nextcloud.

zuz3k ::

kater app ponuja to wifi preverjanje ko se prijavim?



vpišem pravilno kodo pa ne spusti naprej

lp
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

zuz3k ::

kako naj uredim avtom. varn. kopiranje na gmail

tu ne gre naprej, ve kdo

Life is a psychological game.

Badwolff ::

bosmla je izjavil:

mtosev je izjavil:

Kakšen app bi bil ok kot gps tracker? Verjetno ima to tudi android vgrajeno v system?

Recimo μlogger ali pa malo vecji Phonetrack, ki ga lahko uporabjas z Nextcloud.


Js uporabljam kar Google maps, share location.

b3D_950 ::

Ko odklenem telefon ne morem več slidat tiste zgornje vrstice, kjer lahko izklapljaš/vklapljaš stvari (wifi, torch, ipd.)?

Ko je telefon zaklenjen, pa deluje normalno. Kakšna ideja?
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

LeXani ::

Iščem app, nekakšno beležko (to do list) ter za vnašanje prihodkov in mesečnih stroškov za dva uporabnika skupaj.Fajn bi blo vse v eni aplikaciji pa čim bolj simpl. Google vrže kar nekaj zadetkov, kaj priporočate?
Čas prve prijave 04.11.2005

Badwolff ::

Excel?

buttcrack ::

on si želi en app s fensi GUI :)

Ales ::

In vključenimi 14 trackerji :)

Mavrik ::

LeXani je izjavil:

Iščem app, nekakšno beležko (to do list) ter za vnašanje prihodkov in mesečnih stroškov za dva uporabnika skupaj.Fajn bi blo vse v eni aplikaciji pa čim bolj simpl. Google vrže kar nekaj zadetkov, kaj priporočate?


Splitwise se nam je vedno dokaj dobro obnesel za deljenje stroškov. Ne vem pa če lahko sledi prihodkom.
The truth is rarely pure and never simple.

dr.Akula ::

Vem za Toshl, vem da so ga naredili slovenci (ne sledim pa ali je od takrat kdo drug mogoče prevzel). Ne vem če ima vse kar iščeš, ker nisem nikoli zares uporabljal. Imaš pa tam ob strani, pod Similar apps, še druge za ta namen.
ni podatka

SumTingWong ::

MoneyManager od RealByte

AgiZ ::

Cospend za Nextcloud, pa ne daješ nobenih svojih podatkov nikomur v oblak :)
https://apps.nextcloud.com/apps/cospend

MrStein ::

Je kaki countdown , ki deluje tudi če se vmes telefon restarta?
Budilke se ohranijo, countdown pa očitno ne (Huawei P20 Lite).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

alexz ::

kaj je najboljša alternativa za MS OFFICE ?

Jerry000 ::

Zanima me, če mogoče veste, če updejtam na Android 11 beta, bodo delale aplikacije za Abanko (Abanka app in Abadenarnica app)?

buttcrack ::

ios beta zazna kot jailbreakan.

flameir ::

LeXani je izjavil:

Iščem app, nekakšno beležko (to do list) ter za vnašanje prihodkov in mesečnih stroškov za dva uporabnika skupaj.Fajn bi blo vse v eni aplikaciji pa čim bolj simpl. Google vrže kar nekaj zadetkov, kaj priporočate?


Tricount za stroške/prihodke

Fadil ::

Na Huawei P20 lite bi želel aplikacijo, ki bi mi blokirala nadležne reklame na internetu. Postalo je tako nadležno, da je praktično nemogoče normalno branje. Kaj svetujete kot najboljšo aplikacijo za te zadeve? Lahko je tudi plačljiva.

bobby ::

Malo bolj razlozi, kdaj te motijo te reklame? Ko browsas po netu ali v kaksnih aplikacijah?
Jaz konkretno za po netu uporabljam Opera Mobile in notri imas opcijo blokiranja oglasov.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Fadil ::

V glavnem uporabljam Chrome in ko sem recimo na kakšnem forumu, takrat je noro. Recimo forum Alter, ali Motosvet itd...

Včasih sem uporabljal AdGuard in je bilo OK. Sedaj mi ne deluje več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fadil ()

Mavrik ::

Blokada je kar vredu (https://blokada.org/index.html). V Chromeu ugasni tudi "Data saver".

Alternativno, namesti Samsung Browser (tudi če nimaš samsung telefona), ki podpira adblockerje v samem brskalniku.
The truth is rarely pure and never simple.

bobby ::

Pust Chroma pa zamenjaj brskalnik,...
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Ales ::

Fadil je izjavil:

V glavnem uporabljam Chrome in ko sem recimo na kakšnem forumu, takrat je noro. Recimo forum Alter, ali Motosvet itd...

Včasih sem uporabljal AdGuard in je bilo OK. Sedaj mi ne deluje več.

Firefox z uBlock Origin in Privacy Badger. V uBlock Origin še dodatno vklopi blokiranje reklam slovenskih oglaševalcev, posebej lista obstaja.

buttcrack ::

meni je na androidu najbolj delal adguard pro, krekan, na ios pa blokada kar zadovoljivo.

Badwolff ::

Fadil je izjavil:

V glavnem uporabljam Chrome in ko sem recimo na kakšnem forumu, takrat je noro. Recimo forum Alter, ali Motosvet itd...

Včasih sem uporabljal AdGuard in je bilo OK. Sedaj mi ne deluje več.


Chrome mobile je piece of shit. Bromite, brave, kiwi, Samsung browser, FF, opera, nekako v tem vrstnem redu. Reklame? Sploh ne vem, da so na internetu.

Boobiz ::

Qushaak je izjavil:

A kdo ve kako bi na LineageOS 16.0 (Android 9.0) uporabljal Digital Wellbeing? Aplikacijo na Play Store uspešno najdem in jo namestim, samo potem nič na najdem v sistemu kje bi spremljal dashboard-e in podobno?
Predvidevam, da če je aplikacija na voljo na Play Store, da je sedaj že odprta za vse telefone z Android 9.0 in naprej?
Hvala za pojasnila.


Pomoje jo je potrebno sistemizirat, da dobi dostop do stvari katere ti naj bi prikazovala. Ne vem, če je temu tako... samo na glas razmišljam.

Badwolff je izjavil:

Fadil je izjavil:

V glavnem uporabljam Chrome in ko sem recimo na kakšnem forumu, takrat je noro. Recimo forum Alter, ali Motosvet itd...

Včasih sem uporabljal AdGuard in je bilo OK. Sedaj mi ne deluje več.


Chrome mobile je piece of shit. Bromite, brave, kiwi, Samsung browser, FF, opera, nekako v tem vrstnem redu. Reklame? Sploh ne vem, da so na internetu.


Kiwija ne poznam, so pa ostali od naštetih na mobilnih inačicah neprimerljivo slabša izbira, ker ne podpirajo extensionov. Sam uporabljam Fennec za splošen browsing ter Bromite za lokalno mrežo.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Jerry000 ::

Torej za abanko noben ne ve

««
44 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257409 (353) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408801 (7481) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011483 (6752) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem