» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
38 / 50
»»

PunkDude ::

Meni OneDrive uploada avtomatsko.

WaterBoy ::

Ja avtomatsko dela, smo vse slike ki jih naredim. Jaz bi pa das samo slike ki jih naredim v službi :)

Netrunner ::

Ali android oz. kakšen app omogoče da narediš npr. shortcut kateri zažene več ukazov v nekem časovnem intervalu?

Rad bi npr shortcut ki mi odpre gps in program za navigacijo ... ali pa da sklopi mobilne podatke, vklopi wireless in požene update .. ipd ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

nejcek74 ::

Onedrive in muzka oziroma kako jo poslusati (off line)

- Del muzke mam v folderju na onedrive, v mapah in podmapah.
- Celotno mapo sem dal da dela v offline nacinu
- Appi: Music, Pi Music Player, Play music, vsi predvajajo samo glasbo iz default folderja
- ne morem diretkno predvajat celotne mape lahko pa posamezen komad (oziroma mogoce ne znam?)
- prav tako ne morem save-at cele mape s podmapami iz Onedrive v Music (komad po komadu pa ja)
- sem malo gugla in naj bi delalo z Groove music, samo ko ga hocem nalozit mi javi da ni podprt za moj telefon (ki je na Oreotu)

Nasveti? :) pa opravicilo, sem nov v android svetu

Mavrik ::

Netrunner je izjavil:

Ali android oz. kakšen app omogoče da narediš npr. shortcut kateri zažene več ukazov v nekem časovnem intervalu?

Rad bi npr shortcut ki mi odpre gps in program za navigacijo ... ali pa da sklopi mobilne podatke, vklopi wireless in požene update .. ipd ?


IFTTT recimo, Tasker, pa še je takih appov.

nejcek74 je izjavil:

Onedrive in muzka oziroma kako jo poslusati (off line)

- Del muzke mam v folderju na onedrive, v mapah in podmapah.
- Celotno mapo sem dal da dela v offline nacinu
- Appi: Music, Pi Music Player, Play music, vsi predvajajo samo glasbo iz default folderja
- ne morem diretkno predvajat celotne mape lahko pa posamezen komad (oziroma mogoce ne znam?)
- prav tako ne morem save-at cele mape s podmapami iz Onedrive v Music (komad po komadu pa ja)
- sem malo gugla in naj bi delalo z Groove music, samo ko ga hocem nalozit mi javi da ni podprt za moj telefon (ki je na Oreotu)

Nasveti? :) pa opravicilo, sem nov v android svetu


Poglej DoubleTwist in njihov CloudPlayer addon.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

strom_15 ::

Kateri program mi priporočate, da mi na telefonu Android prikaže točno nadmorsko višino moje trenutne lokacije. Hvala.

c00L3r ::

strom_15 je izjavil:

Kateri program mi priporočate, da mi na telefonu Android prikaže točno nadmorsko višino moje trenutne lokacije. Hvala.

Načeloma vse aplikacije berejo iste podatke, tako boš z vsemi imel enako natančnost. Jaz za te namene uporabljam GPS Test https://play.google.com/store/apps/deta...

MrStein ::

No, lahko en samo napiše podatek iz GPS, drug pa lahko preveri še kaki topografski zemljevid. Ali konzultira kaki online servis in upošteva še zračni tlak.

Odvisno kako točnost bi rad imel.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

strom_15 ::

Potreboval bi tak program, da mi vedno na trenutni lokaciji pokaže nadmorsko višino.

MrStein ::

Višino naprave ali terena?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

strom_15 ::

Terena. Ko naprimer kot turist potuješ po različnih krajih, bi rad vedel na kateri nadmorski višini sem v določenem trenutku.

MrStein ::

Tole mogoče? https://play.google.com/store/apps/deta...

Sicer pa malo poguglaj in probaj nekaj app-ov. Vprašanje, če je to kdo že naredil in bo napisal tule...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

SumTingWong ::

https://play.google.com/store/apps/deta...

Tole bi še predlagal, da sprobaš.

Konlov ::

Ker je d best track id. Pa ne preveč reklam. Za tele nuvejše trance pa to...

BivšiUser2 ::

Na telefonu imam od HP za printer nameščen tako E-print kot Smart, kjer na enem nekaj ne deluje nucam drugo in bi naj bila discontinued. Kaj je to mainsteam E-print in Smart?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BivšiUser2 ::

Keri YouTube client priporočate? Tud plačam, pa raje manjšo vsoto, kot pa za yt Red, ki ga kao sploh ni v SLO. Pun kurac mam teh omejitev in sranja ala oglasi, da pridem v loop 2-3 pesmi, ki so kot predlagane. Zdaj niti časa več ne moreš vrtet poljubno FFS.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

FTad ::

BivšiUser2 je izjavil:

Keri YouTube client priporočate? Tud plačam, pa raje manjšo vsoto, kot pa za yt Red, ki ga kao sploh ni v SLO. Pun kurac mam teh omejitev in sranja ala oglasi, da pridem v loop 2-3 pesmi, ki so kot predlagane. Zdaj niti časa več ne moreš vrtet poljubno FFS.


https://saintlad.com/install-youtube-va...

enostavna instalacija, dela pa top. Tudi v ozadju.

BivšiUser2 ::

Najlepša ti dala. Ko sem bil na WP je bil top MyTube, kjer sem tudi podprl zadevo. Razen te sem jih sicer našel par, a piše, da podpore več ne bo.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

dottor ::

Eno malo čudno vprašanje: je komu ratalo pognat usb TV kartico, da bi v kakšni od aplikacij lahko poganjal video in? Recimo VLC zna to na PCju, da zazna usb TV kartico kot video input, dela zadeva isto na android verziji VLCja, če usb TV kartico priklopiš preko otg-ja?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mtosev ::

hitro vprašanje: a obstaja kaj boljše od appa here we go? free seveda
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OK.d ::

BivšiUser2 je izjavil:

Keri YouTube client priporočate? Tud plačam, pa raje manjšo vsoto, kot pa za yt Red, ki ga kao sploh ni v SLO. Pun kurac mam teh omejitev in sranja ala oglasi, da pridem v loop 2-3 pesmi, ki so kot predlagane. Zdaj niti časa več ne moreš vrtet poljubno FFS.


Kiwi Browserhttps://play.google.com/store/apps/deta...

Htrost, dark thema, predvajanje YT pri ugasnjenem zaslonu, blokiranje reklam, pa še kaj bi se našlo..
LPOK.d

BladE_ ::

Ne! Zakaj preko browserja, če mu je @FTad dal enostavno najboljšo rešitev! Uporabljam tudi sam ampak preko Magisk, deluje fenomenalno.

@Kiwi pa testiram cca 2-3 tedne, ni nekih bistvenih razlik kot pri Chrome, mogoče res ni reklam. :)
Akcija - Reakcija

scipascapa ::

widget da si lahko postavim na desktop, za hitri vklop/izklop: wifi, bluetooth,gps, sinhronizacija...to je to....hvala.

simnov ::

Mi lahko en razloži sem si kupil en z 12+20 kamero. Zanima me , če med slikanjem uporabi obe kameri ali samo eno , ker sliko naredi 12M.

BivšiUser2 ::

Keri fon?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

m3k ::

Takšen setup, dvojno kamero na hrbtni strani in sprednjo kamero z višjo ločljivostjo, ima Xiaomi Mi A2 - omits the telephoto lens from last year, in favour of a 20MP+12MP setup. So, the camera doesn’t have fancy optical zooming capabilities, but it still shoots portrait shots. In fact, Xiaomi says its software will intelligently choose which sensor to use when you’re shooting photos in portrait mode.
Mirko tipka na radirko ////

simnov ::

Mi A2 ker slike niso nič boljše od starega telefona. Ker samo v portrait mode lahko izberem 20mega kaj je potem sploh boljše 12 ali 20.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

nkgacm ::

Lp. Imam eno vprašanje. Zadnjič sem pri enem kolegu videl da ga je klicala oseba ki jo pozna, vendar ni imel shranjene njene telefonske številke. Izpisalo pa mu je ime, priimek in ime firme katere lastnik je ta oseba. Torej je v tistem trenutku telefon podatke dobil z interneta ( domnevam ). Spomnim se da sem tudi jaz pred časom na enem telefonu imel podobno zadevo. Mislim da je bil telefon Nexus 5. Zanima me če za to obstaja namenska aplikacija.

BladE_ ::

simnov je izjavil:

Mi A2 ker slike niso nič boljše od starega telefona. Ker samo v portrait mode lahko izberem 20mega kaj je potem sploh boljše 12 ali 20.


Še nekdo, ki misli, da "z dvema" kamerama bo pa fotka vrhunska, telefon pa pride 200EUR. Ja to je tako, kot "večji zaslon je boljši"... :D

nkgacm je izjavil:

Lp. Imam eno vprašanje. Zadnjič sem pri enem kolegu videl da ga je klicala oseba ki jo pozna, vendar ni imel shranjene njene telefonske številke. Izpisalo pa mu je ime, priimek in ime firme katere lastnik je ta oseba. Torej je v tistem trenutku telefon podatke dobil z interneta ( domnevam ). Spomnim se da sem tudi jaz pred časom na enem telefonu imel podobno zadevo. Mislim da je bil telefon Nexus 5. Zanima me če za to obstaja namenska aplikacija.


V trgovni Play išči "Kdo zvoni" ali pa "Caller ID".
Akcija - Reakcija

yabuk ::

FTad je izjavil:



https://saintlad.com/install-youtube-va...

enostavna instalacija, dela pa top. Tudi v ozadju.

hvala. bom sprobal :)

GupeM ::

nkgacm je izjavil:

Lp. Imam eno vprašanje. Zadnjič sem pri enem kolegu videl da ga je klicala oseba ki jo pozna, vendar ni imel shranjene njene telefonske številke. Izpisalo pa mu je ime, priimek in ime firme katere lastnik je ta oseba. Torej je v tistem trenutku telefon podatke dobil z interneta ( domnevam ). Spomnim se da sem tudi jaz pred časom na enem telefonu imel podobno zadevo. Mislim da je bil telefon Nexus 5. Zanima me če za to obstaja namenska aplikacija.

To funkcijo ima Googlov phone app. Ne vem, kako je na drugih telefonih, kjer firme uporabljajo svoj phone app. Sklepam, da pri večini to ne dela. Je mogoče na recimo Samsunga naložiti Googlov app za telefoniranje?

Mavrik ::

nkgacm je izjavil:

Lp. Imam eno vprašanje. Zadnjič sem pri enem kolegu videl da ga je klicala oseba ki jo pozna, vendar ni imel shranjene njene telefonske številke. Izpisalo pa mu je ime, priimek in ime firme katere lastnik je ta oseba. Torej je v tistem trenutku telefon podatke dobil z interneta ( domnevam ). Spomnim se da sem tudi jaz pred časom na enem telefonu imel podobno zadevo. Mislim da je bil telefon Nexus 5. Zanima me če za to obstaja namenska aplikacija.


Na Nexus/Pixel telefonih je ta funkcionalnost del dialerja (v opcijah vklopiš). Novi Samsungi majo isto (tudi v dialerju).

Da se dobiti tudi stvari s Play storea, ampak te tu moram obvezno opozoriti na nekaj - aplikacije kot so TrueCaller bodo uploadale vse tvoje kontakte k njim in jih potem identificirale za druge (ter morda te podatke tudi prodale). Pazi.
The truth is rarely pure and never simple.

Mare2 ::

Mavrik je izjavil:

Novi Samsungi majo isto (tudi v dialerju).

O živjo. Kje na mojem Samsung Glaxy s9 najdem to nastavitev?

Mavrik ::

Na mojem S9 jo najdem v "Phone" aplikaciji pod: "tri pike" desno zgoraj - Settings - Caller ID and spam protection .
The truth is rarely pure and never simple.

Mare2 ::

Na Android TV sem uspešno usposobil ogled TV programov T-2 na samoHD.m3u listi z aplikacijo IPTV. Zelo lepo dela.

Enako tudi na android tablici. IPTV dela tudi preko T-2-jevega routerja TP link.
Ampak, jaz bi želel tudi npr. vnaprej posneti kako oddajo, film, ki se bo zgodil v prihodnosti. S katerim programom lahko to storim? Seveda, želim posneti na disk ali SD kartico. Torej, da nastaviš uro, kdaj naj začne snemat, kdaj konča in kateri program. :) Tako kot to počne Multicast TV za računalnik PC v Windowsih. Hvala.

Vem za t-2togo in t-2 snemalnik. To ni to.

stefi91 ::

zdravo men zanima kaj imate za wifi ker program jaz bi rabil da vidim gdo in kaj se use uporablja na wifiju...in prepostavljam da ni app da se da hackat geslo po logicni strani ce gdo ve naj zs pise hvala lp

stefi91 ::

zdravo mene zanima kaj imate za wifi ker program jaz bi rabil da vidim gdo in kaj se use uporablja na wifiju...in prepostavljam da ni app da se da hackat geslo po logicni strani ce gdo ve naj zs pise hvala lp pa uprasal kater app imate za radio poslusatjaz imam tale
TuneIn Radio.......pa da prasam ker link je za celotne verzijo da se ne kopuje je najbulsi,,,

louser ::

192.168.1.1 in poglej, katere naprave so povezane z dostopno točko.

IcyFox ::

Nevem, ali je to prava tema, pa bom vseeno tu poskusil. Na novem telefonu mi Android Messages ves čas javlja, da naj se prijavim v Messages for web. To sem že storil, dal da si naj zapomni računalnik, a notification se še vedno pojavlja. Kako naj to izklopim?

BorutK-73 ::

A se da aplikacijo ki je nareta za LG telefone kako spremeniti da bi delala tudi na drugih telefonih, naprimer Xiaomi. Gre se za aplikacijo clock od LG ki ima imho najboljši alarm app. Imam Xiaomi že par mesecev, ampak za alarm imam še pa vedno stari G3 ki ima flip to snooze. Najbolj podobna aplikacija na store-u je: https://play.google.com/store/apps/deta..., ampak je daleč od LG apa.

MrStein ::

A nima Xiaomijev Clock tudi flip to snooze?
A je različno na različnih telefonih?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

matobeli ::

Moj xiaomi z MIUI 9 nima flip to snooze.

BorutK-73 ::

MrStein je izjavil:

A nima Xiaomijev Clock tudi flip to snooze?
A je različno na različnih telefonih?

Nima, pa tudi sam app je katastrofa. Tisti ki poznajo alarm app od LG, vedo kakšno skropucalo je default android alarm apk.

Dimnik ::

matobeli je izjavil:

Moj xiaomi z MIUI 9 nima flip to snooze.


Greš v aplikaciji na alarm, desno zgoraj nastavitve in lahko nastaviš po koliko minutah spet zvoni..

matobeli ::

Hja, to že, ampak kaj ima to zveze z "flip to snooze", torej obrni telefon iz hrbta na ekran in spavaj dalje.

simansingh93 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Keri YouTube client priporočate? Tud plačam, pa raje manjšo vsoto, kot pa za yt Red, ki ga kao sploh ni v SLO. Pun kurac mam teh omejitev in sranja ala oglasi, da pridem v loop 2-3 pesmi, ki so kot predlagane. Zdaj niti časa več ne moreš vrtet poljubno FFS.


You can use the new YouTube Vance, it is available with a detailed guide. You can know how to install it and use it. Uporabite lahko novi YouTube Vance, ki je na voljo s podrobnim vodnikom. Lahko ga znate namestiti in uporabiti

https://www.goandroid.co.in/download-yo...
A writer as a profession, tech enthusiast.

failcoder ::

BorutK-73 je izjavil:

A se da aplikacijo ki je nareta za LG telefone kako spremeniti da bi delala tudi na drugih telefonih, naprimer Xiaomi. Gre se za aplikacijo clock od LG ki ima imho najboljši alarm app. Imam Xiaomi že par mesecev, ampak za alarm imam še pa vedno stari G3 ki ima flip to snooze. Najbolj podobna aplikacija na store-u je: https://play.google.com/store/apps/deta..., ampak je daleč od LG apa.



pol minute dela s taskerjem. Lahko tudi določiš za kateri alarm želiš to funkcionalnost.

buttcrack ::

Kaj je sedaj kul piratizirana navigacija?

Mare2 ::

buttcrack je izjavil:

Kaj je sedaj kul piratizirana navigacija?


Jaz sem navigacjo Igo zamenjal kar z googlovim "zemljevidi", bližnjica "vožnja", ki odlično navigra, zastoje označi z rdečo barvo ceste (skoraj v realnem času, ko vsaj dva avtomobila stojita ali vozita zelo počasi), zmanjšanje hitrosti pa z rumeno. Včasih istočasno uporabim tudi Speed cameras, ko ti vseskozi kaže hitrost vozila in omejitev ter fiksne radarje. :)

dunda ::

buttcrack je izjavil:

Kaj je sedaj kul piratizirana navigacija?

Podobno kot predhodnik - po letih spremljanja in uporabljanja vseh vrst navigacij, sem sedaj uporabnik Google Maps. Ravno pred dnevi sem napisal tole. Toplo priporočam.
https://www.kacnje.eu
««
38 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257409 (353) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408794 (7474) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011482 (6751) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94394 (4056) CaqKa

Več podobnih tem