» »

Spartacus - Blood and Sand

Spartacus - Blood and Sand

1 2
3
4 5

Lion29 ::

LOOOOOOOOOL

odpisujem eni firmi na kitajsko za neka narocila... in ko bi moral napisati amount of cash sem skoraj napisal coins... in se hitro porpavil in zelel napisat dinari :D:D

mah, ne bom se vec sel teh maratonov
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

spartacus time :D

me prav zanima, kaj se bo zgodilo... zdja ko ne gledam na dan par epizod in moram cakat cel teden na novo, mi je prav bad :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Boobiz ::

Dober del, čeprav nisem fan tistega pobijanja, ki ga izvede Glabber na koncu.
I'm drunk, what's your excuse?

Okapi ::

me prav zanima, kaj se bo zgodilo.
A se niste pri zgodovini učili?;) Na koncu jih, po dveh letih vojne, eni gusarji zajebejo in jim ne zrihtajo bark, da bi ušli na Sicilijo, in Rimljani jih v zadnji bitki pol pobijejo, druge pa križajo. Ampak Spartaka pa ne najdejo.

O.

Brane2 ::

Ob vseh teh hvalah sem potegnu par epizod ( S01E01 in S01E04) in ni mi čisto jasno, kaj vidite v tem.

Stvar je en sam, povsem neprepričljiv CGI ( tista kri že sodi v risanke), zgodbe ni, liki so povsem neizraziti boji pa neprepričljivi.

Sploh ni videte ene scene, ki ne bi bila posneta povsem samo pred zelenim zaslonom v studiu.

Klon klona klona blede kopije Gladiatorja bi bil kratek in pošten opis.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Loocas ::

nek večji smisel boš dobil, če boš gledal zaporedne dele...

-valvoline- ::

Loocas je izjavil:

nek večji smisel boš dobil, če boš gledal zaporedne dele...

Se strinjam.
Men je pa glih zgodba zanimljiva,CGI in nage lepotičke še en velik+. Xena se še dobr drži.
:D
Batiatus(D Hannah) je itak car,škoda da ga ni v Vengeance.

Zgodovina sprememb…

Lion29 ::

meni tudi... sam CGI ni lih tisto kar me pritegne v tej seriji... tudi sex in golota ne... so pa dobrodosli... zgodba je tudi meni tista... pa sploh fascinacija s tistim casom...tudi igra (nekaterih redkih) je ok
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Loocas ::

Men je najboljš Ilithyia. :D

Lion29 ::

jap, lithya in batiatus sta win..

pa tudi xeena na momente, sam mi je ze v osnovi totalno anti, tak da tezko priznam... ampak res na momente :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

-valvoline- ::

Glazba,zvok in zvočni efekti so res odlični,sploh pa za serijo.

Lion29 ::

-valvoline- je izjavil:

Glazba,zvok in zvočni efekti so res odlični,sploh pa za serijo.


jap no...kar precej slabsi kot pr GOT, ampak ok
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LordTado ::

Malce letnice ne gredo skupaj,a je to nova serija Spartacus.Gods.of.the.Arena?
Ker prva je bila blood and sand in so ubili na koncu cel klan pote pride gods of the arena kjer spet nastopa isti klan,in 2012 blood and sand sezona 2,kar pa je logično nadaljevanje.

Lion29 ::

ne, glej po letnicah.... preberi malo za nazaj v tej temi za razlago
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

A je tako težko pogledati na Wikipedijo, tv.com ali katero od stotih drugih strani, namenjenih tv-serijam?

O.

LordTado ::

Kolko vidim po serijah so nardili zgodbo do 1 sezone blood and sand...
Škoda da niso s tem začeli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Zheegec ::

Če po prvi sezoni glavni igralec hudo zboli in potem umre je to malo težko...

Drugače pa Spartacus meni tudi ni bil všeč, dokler nisem enkrat pogledal še par kasnejših serij...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

LordTado ::

Malo se mi to zdi zgrešeno, da dobišiz prve sezone vengeance veliko informacij o gladiatorjih in vidiš kateri so še živi, v gods of the arena pa se potem bojujejo in veš naprej kako bo se razpletlo...

Nisem niti vedel da je umrl, škoda, dobro je igral vodjo...

Lion29 ::

LordTado: ni zgreseno, ker se itak zgodba ve za vse, saj je po resnicnih dogodkih, tak da tista vmesna sezona kao prequel je vsaj meni odlicno zastavljena... in mi je kul, da sem tako pogledal... ima nek poseben casr, ce ves, kak se bo ultimativno razpletlo... ves cas sem reicmo cakal, kdaj bo anemeus postal dottre in kdaj bo krixus postal champion :D.... manjka;o mi je edino tisti del, kako je Barca spoznal ta malega crnca
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LordTado ::

Ja mene recimo moti to, da že naprej veš da recimo krixus ne more past, vse borbe oz. večina pa je do smrti tako da samo čakaš kako bo zmagal ko se bojuje on...

Lion29 ::

ja sej za spartaka velja isto
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LordTado ::

Ja sej.

To ni batman:)

Okapi ::

Ja mene recimo moti to, da že naprej veš da recimo krixus ne more past,
Saj za Jamesa Bonda tudi veš, da bo na koncu zmagal. Te stvari pač ne gledaš zato, da bi videli, kdo bo zmagal, ampak na kakšen način bo glavni junak zmagal, kako bo špricala kri in ali se je režiser spomnil kakšnega zanimivega novega načina za ubijanje. Pa koreografijo boja in take reči.

O.

LordTado ::

To že ja ampak bi blo bolj zanimivo (vsaj meni), če bi se vse skupaj začelo z gods of the arena, in bi potem ostajali sami tabolši gladiatorji...

Okapi ::

Malo težko je začeti s serijo Spartak, v kateri celo prvo sezono ni Spartaka;)

O.

LordTado ::

Zato pa so sezone:)
Lahko se ga tudi samo omenja.To še je boljše da nekje vedno obstaja nekdo še boljši od sedanjega.

Pesimist ::

Brane2 je izjavil:

Ob vseh teh hvalah sem potegnu par epizod ( S01E01 in S01E04) in ni mi čisto jasno, kaj vidite v tem.

Stvar je en sam, povsem neprepričljiv CGI ( tista kri že sodi v risanke), zgodbe ni, liki so povsem neizraziti boji pa neprepričljivi.

Sploh ni videte ene scene, ki ne bi bila posneta povsem samo pred zelenim zaslonom v studiu.

Klon klona klona blede kopije Gladiatorja bi bil kratek in pošten opis.


E1 in 4 si potegno pa gledo? HAhaha smešni si ej. Meni ni jasno kak lahko to potegnes in o zgodbi sodis, ce smo ze pri tem? Mislim ej.

Okapi je izjavil:

Malo težko je začeti s serijo Spartak, v kateri celo prvo sezono ni Spartaka;)

O.


Haha good one.

Spartakus je best series ever in tudi novi igralec je dober in prepričljiv.


BTW. Novi Sperman bo ta iz Nesmrtnih. Na prvi pogled zgleda malo čudno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

JC Denton ::

Saj Brane2 ima prav. CGI je v najboljšem primeru povprečen, zgodba ni bog ve kaj, igra tudi ne, dialogi pa so na trenutke prav banalni. Ampak sem vseeno velik fan te serije, velikokrat se do dobra nasmejim pa tudi ženščine so mi kar simpatične, sploh takrat ko so slečene. ;p

LordTado ::

Okapi je izjavil:

Malo težko je začeti s serijo Spartak, v kateri celo prvo sezono ni Spartaka;)

O.

V Gods of the Arena ga tudi ni blo.

Okapi ::

Ja, saj, ampak to ni bila prva sezona.

O.

klemenSLO ::

men so pa dialogi všeč ker so ne vem kako bi reku - v nek stari pesniški angleščini.
Pa babnce so dobre :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

LordTado ::

Ja s to ku..arijo so si velik gledalcev pridobli:)

OptimuZ ::

SPOILER:
Evo sem pregledal gods of the arena do konca? (ko pobijejo vse v hiši in se rešijo), ter blood and sand do konca? (do tja, ko v gorečem krogu ostaneta samo batiatusova gladiatorja).
Zdaj pa me zanima, če je že kak novejši del ali je to zaenkrat konec :)

VelikiTun ::

Blood and Sand ima že drugo sezono, ki je sedaj naslovljena kot Vengeance.

jest10 ::

OptimuZ je izjavil:

SPOILER:
Evo sem pregledal gods of the arena do konca? (ko pobijejo vse v hiši in se rešijo), ter blood and sand do konca? (do tja, ko v gorečem krogu ostaneta samo batiatusova gladiatorja).
Zdaj pa me zanima, če je že kak novejši del ali je to zaenkrat konec :)

Ne vem, kako dobro si ti tole gledal, če takole mešaš naslove:P

Lion29 ::

jaz sem gledal zelo dobro, pa mesam naslove...sploh me ne zanimajo pravzaprav...

meni je glavno spartacus ime serije in datumsko kdaj je prisla epizoda ven.... tako da vem kjere sezone so bile kdaj
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

pogledal zadnji del...


pricakovano...


pr tej seriji me moti edino to, kak so suznji in gladiatorji popedenani... kako full neke moderne frizure, pobriti po telesu, etc...lol...pa vsi full lepo govorijo :d
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PINki ::

Zakon zadnji del. Sm kr zašvicu od napetosti :))

Lion29 ::

napetosti? kake napetosti?

prav bedno mi je blo, vsaj meni...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

PINki ::

Pri naju je ogromna razlika. Ti si pregledal že na terabajte serij, jaz pa max 5 tako, da zame rata precej prej napeto, ti pa verjetno že vse predvidevaš :)

Lion29 ::

lol

ma ne, jaz priznam, da me custva velikokrat zanesejo pri serijah in se hitro navdusim....

sam danes ne vem no.. niti ko je una SPOILERS spartakova zenska stegnila papke niti ko se je ta krixusova borila in je asher koncno podlegel, niti ko lythia hotla vrzt lukrecijo cez....mi je blo vse meh...

hkrati pa realiziram, da se nisem pogledal do konca :D :D

lol, mogoce se kaj pride LOOOOOOOL
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

spoilers


lol, v glavnem me je neki zmotlo pr gledanju, pol sem se pa se malo zamotu z drugimi stvarmi, med drugim tudi s to temo :D.... in cisto mi je vslo iz glave, da se nisem pogledal do konca (ostal sem tam ko je lythiji water broke-ala) :D....

in pol valda pametujem kak je bila epizoda MEH...

se javno posipam s pepelom :D

epizoda je bila zakon ;)

Anameyus RIP :(
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

JC Denton ::

Madonca so se odkrižali enih karakterjev. :) Važn da bo še vsaj ena sezona s Cezarjem na čelu.

black ice ::

Spoiler

Ashur je končno padel. Sem se že spraševal kdaj se ga bodo znebili.

Boobiz ::

Edino Mire mi je malo škoda, ampak brez njene smrti Spartacus nebi šel na tolk 'bold' idejo ob spustu po skalah.
I'm drunk, what's your excuse?

LordTado ::

Lepo ga je piknu:)

Lion29 ::

maja, pr teh prizorih me moti edino to, da lepo zadane usta na sredini in gre lepo skozi brez da bi mu razrezal pol celjusti.... ampak ok, ne mores met vsega :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Sc0ut ::

Spartacus je postal pravi mamoje*** :) :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Okapi ::

V tretji sezoni pa bi morale priti na vrsto velike bitke.

O.

Sc0ut ::

Meni je edino škoda da niso Glaberja mučili. Bi blo dosti bolj zanimivo gledati njegov jok kot pa straight kill.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Shannara Chronicles - TV serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8815315 (8727) oo7
»

Film ali serija podobna Game of thrones

Oddelek: Sedem umetnosti
151786 (1598) Kurzweil
»

Spartacus na Kanalu A

Oddelek: Sedem umetnosti
245143 (4286) TheHusky
»

Zgodovinski filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
227044 (6266) Ejsi_Disi

Več podobnih tem