» »

Spartacus - Blood and Sand

Spartacus - Blood and Sand

1
2
3 4 5

T-h-o-r ::

to ni nadaljevanje 1. sezone, ker igralec še okreva od zdravljenja (imel je raka)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BigWhale ::

Ericssony je izjavil:

Itak - od danes naprej "prequel" Spartacus - Gods of the Arena :D


A ze spinoff po prvi sezoni? wtf? :>

T-h-o-r ::

because of cancer ...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Okapi ::

Dogaja se pred prvo sezono, pripoveduje o vzponu gladiatorske šole Bathiatus. V bistvu nekakšna vmesna sezona, ima samo šest delov.

O.

T-h-o-r ::

Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Srachko ::

V bistvu kar precej zanimiva ideja, pa še skrita želja se mi je izpolnila, da lahko zvem vsaj malo ozadij glavnih likov. Komaj čakam naslednji del.

EDIT: lol, T-h-o-r, dobra fora v videu :D
I can see clearly now, the brain has gone...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Srachko ()

BigWhale ::

Mah, jaz sicer ne vem kaj bodo naredili za drugo sezono ampak, to, da so pobili vecino promiskuitetnih zensk je cist brez veze. ;>

T-h-o-r ::

v rimu jih bo veliko več >:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

rezator ::

A vam ja kul ta Gods od arena? Meni je preveč predvildjiv. Pa niti tako me ne pritegne kot blood and sand.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Okapi ::

Bolj na hitro je skupaj spravljen, ja.

O.

T-h-o-r ::

ja itak je predvidljiv, če točno vemo, kam vodi lol
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

zile ::

rezator je izjavil:

Hudo do konca ta Spartacus. Še kaj podobnega?:D

Serija Rome

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

Keyser Soze ::

Tole je IMO en tak quick shot, buffer, ker Andyja naj ne bi bilo nazaj kolikor jaz vem.

A niso naredil pred kratkim casting za Spartacusa, kjer je bil en od kandidatov tudi Purcell (Prison Break)? Ta bi še nekako IMO nadomestil Whitfielda, ostalo je bolj šrot kot ne - in baje ni bil izbran. Aja, pa še Butler bi bil IMO zanimiv v tej vlogi. Leonidas all the way. :D

P.S.: http://insidetv.ew.com/2011/01/17/liam-... :|
OM, F, G!

T-h-o-r ::

igralec ostaja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Keyser Soze ::

T-h-o-r je izjavil:

igralec ostaja

URL?
OM, F, G!

T-h-o-r ::

kaj tej vem, pač zaradi zdravljenja raka so posneli zdaj gods of the arena, zdaj pa ko je okreval, bojo posneli 2. sezono
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Keyser Soze ::

Jah, si pa faca. Kaj te vem...

Sej fino če imaš prav, ampak tile tabloidi so se kar razpisali o tej temi na dolgo in široko. Ne vem, ne vem.
OM, F, G!

mgermo ::

Igralc je novi izbran. Na joker forumu je njegova slika.

Keyser Soze ::

Je link do rumenih novic malo višje.

Liam McIntyre @ Wikipedia

P.S.: Baje je celo official - http://community.starz.com/t5/Spartacus...

Mam občutek, da je tale "babyface" obul prevelike čevlje. E, vidjet čemo.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

rezator ::

T-h-o-r je izjavil:

ja itak je predvidljiv, če točno vemo, kam vodi lol


Sej zato pravim da mi ni najbolj všeč, ker mi ta predvidljivos spoh ni všeč, kot bi drugič gledal film... nevem kaj ti je smešno tukaj.

Da, Rome sm tudi gledal, zelo dobro.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

wanderer ::

Andy Whitfield, RIP :(

link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wanderer ()

Keyser Soze ::

Kurc, pa je done deal. Zgleda da res ne bo več igral v Spartaku. Sploh nikjer več. :|
OM, F, G!

Tr0n ::

Ah, skoda! :'( RIP dude.

Bananovec ::

Beeeeeeeeeeeeeeh, :/. Ni bil ravno elita med igralci, je pa dal seriji tisti duh, ki ga vsaka serija še kako krvavo potrebuje. Upam, da bo 2. sezona gledljiva in vsaj pol tako zabavna kot prva.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

heresjohnny ::

druga sezone je začela, prvi del Fugitivus je v redu, begajo večinoma novi igralci :)

Berserker ::

Jp klanje ter sex, kaj češ še več...

Boobiz ::

Gledal že 2 tedna nazaj preair varianto. Boobiz and blood, can't get any better than that.
I'm drunk, what's your excuse?

oo7 ::

Zdaj pogledal prvi del druge sezone in je super. Sicer Spartacus se bo potrebno navadit to ni to še zaenkrat.Pa nabildal bi ga lahko malo bolj proti prvemu spartaku je kot ena suha juzna.
Drugače pa itak najbolši lik je vsaj zame Doctore on je car.
Ilithiya je pa konc konc konc čist čist HUDA:P.

LuGi ::

Res se bo treba navadit in se strinjam da je suha juzna proti Andyju :))

PINki ::

Sploh ne vem, od kje unim jajca, da so se spravili na Doctoreja. Doctore je tudi meni car :D Ta njegov glas Spartacussssssssssssss!!

oo7 ::

PINki je izjavil:

Sploh ne vem, od kje unim jajca, da so se spravili na Doctoreja. Doctore je tudi meni car :D Ta njegov glas Spartacussssssssssssss!!


Sam res so si dosti upali,da so se spravli na njega:)).Ali pa Spartak na celo rimljansko patruljo.

Ta prvi del v drugi sezoni je bilo res veliko gole kože.Serija traja 55 minut ko jo bodo vrtili na A-kanalu bo dolga samo 40 minut ,ker bodo spet vse cenzurirali od gole kože do vsakega malo večjega nasilja:P.

Berserker ::

Ko bo to na kanal-a bomo mi veselo čakali na tretjo sezono...

JC Denton ::

Ob gledanju prvega dela sem se orng nasmejal, k sem unga dildota vidu. lol

ABX ::

S kakšnega materiala je bil, lesen? lol
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

oo7 ::

Zdaj sem pogledal 3 del spartacusa.Sam tale Asher pa je kača na 2 nogah sem mislil,da je Ilithija najhujša kača.Asher uničil Dotoreja in še Kriksisa. Upam,da bo dobil svoje>:D.

Lion29 ::

Po dolgem cajtu sem se spravu gledat spartaka in ga v parih dnevih pogledal...(prvo sezono)....

kaj mi zdaj priporocate... naj grem gledat prequel (glede na to, da so ga predvajali prej) ali naj grem gledat 2. sezono?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Berserker ::

Pojid kar prvo prequel pogledat. 5 epizoda druge sezone je bila kar carska. Edini minus so zgolj površne animacije rušenja.

PINki ::

Spoiler:


5. del zakon :) edino izdajalca, ki se je spravil na Doctoreja in njih bi morali ubiti IMO

Berserker ::

PINki je izjavil:

Spoiler:


5. del zakon :) edino izdajalca, ki se je spravil na Doctoreja in njih bi morali ubiti IMO



Zakaj že ? Da se bo Gannicus pridružil gibanju je bilo že jasno od začetka. On je itak bil večji car od Spartacusa v Gods Of The Arena.

PINki ::

Bi isto rekel, če bi mu uspelu ubiti Doctoreja? Zame je izdajalec... Pa tudi v Gods of arena je izpadel pussy proti Docu, ko mu je ženo hebal. Izdal ga je že dvakrat. Drugače pa me veseli, da je nekaj vodilnih tudi padlo.

Trafalmador ::

Tale zadeva je postala kar vsecna. Vsak novi del bolj pritegne.

-valvoline- ::

Tazadnji del od petka je zakon,sploh pa k se poruši kapujski kolosej.Odlična serija.

Shkorc ::

Največji spoiler nam da zgodovina sama, Spartak ni dočakal visoke starosti...

Berserker ::

Pa tudi znano ni, če je sploh padel, saj njegovega trupla niso našli. Melita je jasno bolj spadala k Gannicus-u kot pa k črnemu Doktorju. Je pa tu luknja, saj je bil v resnici doktore beli galec, kot pa Numidijec.

Lion29 ::



batiatis ko izve, da bo njegov fotr ostal....

priceless...


skoda, samo se 3 dele bo... pol ga ni vec :( skoda
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Lion29 ::

evo, pogledal VSE kar se je pogledati dalo...

ZAKON!

sicer se z GOT ne more primerjat, ke pa vseeno ZAKON. Kljub temu, da so znani dogodkki... no meni ne, vecina, tak da ne mi spoilat :D ker ne grem brat wikija kak se zadeve odvijejo :D


moti me edino, da igralce menjajo... ok, za spartakusa ok, ker je prejsnji igralec pokojni, kaj pa Naevia? Zakaj so njo zamenjali?

Pa se eno napako sem opazil :D

ko se 2 doctorreta sfajtata, ta stari animeusa poreze na vrhu desnega dela prsnega kosa.... tip pa tam nima brazgotin... no ta je taka bolj ocitna, ziher je se vec napak...

skoda da je lukrecija prezivela, batiatus pa ne :( ona mi je antipaticna.... skoraj bolj kot ta nagravczni, ki je dobil sulico namesto glabe... :D

sam mi je pa smesno, da grejo gladiatrji resevat eno picko in pol skoraj vsi pokrepajo :D


no pr tej seriji sem se mogu potrudit, da sem chekiral, kdo so bili goauli in tračani :D

pa opazu sem, da mi jezik full lepse tece... je res, da sem vse dele pogledla v 2 tednih.. in sem se full impresioniram in mi (anglesko) rimska imena skozi odzvanjajo po glavi... in njihovo leporecje :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

pismo...glaba se mi je zdel tako znan od nekje... sploh njegov glas... nikakor se nisem mogu spomnit od kje...

pol sem pa sel chekirat.... AJAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Je pa tu luknja, saj je bil v resnici doktore beli galec,
V ameriških serijah praktično vedno zraven vtaknejo enega glavnega junaka črnca, tudi če ga v izvirniku ni. En tak značilen primer je recimo serija Jeremiah, kjer je Kurdy v stripu bel, na tv pa črn.

O.

Pesimist ::

če ga nena pa bodo spet poslusali o diskriminaciji. :)
Zadne cajte so ze sli tak dalec da so predcedniki babe in črnici. Sej pa to nemogoče v real life. :)

Berserker ::

edit - SPOILER ALERT

Mene zdaj bolj zanima kako se bosta soočila Gannicus in Spartacus, kdo se bo pustil vodit, mislim da sta dokaj izenačena v areni. Sicer me zanima tole, ko Glaber reče svoji ženi da je njenega očeta ubil Spartacus in jo pogleda, mislim da ženska dejansko ve da ga je ubil sam GLaber (pač tisti psiho pogled). Sicer bo zanimivo spremljat, ko jih bo lovil Kras najbogatejši Rimljan (vendar slab vojskovodja, kar ga bo stalo življenja pri Carrhae).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Shannara Chronicles - TV serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8815234 (8646) oo7
»

Film ali serija podobna Game of thrones

Oddelek: Sedem umetnosti
151780 (1592) Kurzweil
»

Spartacus na Kanalu A

Oddelek: Sedem umetnosti
245119 (4262) TheHusky
»

Zgodovinski filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
227025 (6247) Ejsi_Disi

Več podobnih tem