» »

MS Word, page orientation in header/footer

MS Word, page orientation in header/footer

antonija ::

V dokument, kjer je vecina stnari v portrait nacinu, moram vstavit tabelo, narejeno v landscape nacinu. Ce v dokumentu spremenim lego strani iz portrait v landscape mi Word prijazno premakne se polozaj headerja in footerja (ker ve da jaz to hocem!!).

A obstaja kaksna moznost (ne dirty work-around ki jih je polno na netu, cisto prava moznost v wordu) kjer dolocis polozaj headerja/footerja (za stran, sekcijo, whatever), tako da bi stran, ki vsebuje tabelo v landscape nacinu imela headerje in footerje na istih polozajih (pomoznosti tudi poravnane glede na) kot portrait strani?

Vem da lahko tabelo vstavim s postrani (90°) textom, ampak delo s tako tabelo je PITA. Upam da ni to edina varianta...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

gorenjc ::

MOrda bi tole pomagalo ali pa tole tukaj.
lp

antonija ::

To so tisti dirty work-aroundi s text boxi in z nekim cist cudnim (in predvsem neuporabnim za tretjo osebo ki bo text pregledovala in popravljala) mehanizmom delovanja, ki zahteva ogromno rocnega nastavljanja in podobnih bedarij. Jaz nebi rad zapravil ure dela zato da bojo vse landscape strani imele header in footer na pravem mestu, s pravim naslovom poglavja, s pravo stevilko strani, etc. Nekak se mi zdi cudno da word (ki je najbolj priljubjen WYSIWYG urejevalnik besedil) nima take (vsaj meni) enostavne opcije vgrajene.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

gorenjc ::

Ne vem, če obstaja kakšen lažji način. :( Tole je MS članek,ki je sicer za word 2000.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zrcalni robovi

Oddelek: Programska oprema
114538 (2417) hodor
»

kako iz wordovega dokumenta shraniti 1 stran

Oddelek: Loža
9807 (597) SeMiNeSanja
»

Word oblikovanje

Oddelek: Programska oprema
303950 (2973) finpol1
»

Velikost WEB strani

Oddelek: Izdelava spletišč
161685 (1332) njok

Več podobnih tem