» »

Erjavec se je opravičil

Erjavec se je opravičil

GLAVNI ::

... ko je ugotovil, da ga bo tožba drago stala in udarila po njegovi eksistenci.

Ko je spoznal, da ima nasprotna stranka zoper njega dokaze, se je takoj opravičil, drugače bi v medijih še vedno zatrjeval, da on pač ni kriv in je žrtveno jagnje. Šlo ja za zavestno laganje, enako kot pri Golobiću.

Pa vendarle, pred volitvami pove par štosov, pa gre priljubljenost spet gor.

Takle mamo.

borchi ::

ja in? a to ga bo kr snelo s križa?!

vraga ga bo.

mi je pa nekaj drugega zanimivo. minister nezakonito proda delež neki firmi za 80.000, ta ga praktično v trenutku proda naprej za dvojno ceno. ok, minister bo letel pa marsikaj bo moral pojasnjevat še na sodišču. ne samo, da bi se opozicija morala zgrniti na šaljivca, celo njegovega šefa bi morali sklatit na njegov račun...

kaj čakajo? meni tale brezpogojna ljubezen do okoljskega ministra zgleda jako sumljiva...
l'jga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borchi ()

drola ::

Nič ni sumljiva. Če gre Desus iz koalicije, nimajo več večine.
https://drola.si

borchi ::

verjetno nisi dobro prebral. OPOZICIJA, ne koalicija.

(al hočeš rečt, da je normalno, da opozicija pazi, da koaliciji slučajno kaj ne zaškripa?! :)))
l'jga

MadMicka ::

Hja, še za časa afere Patria (no, sicer še vedno traja) sem mislil, da je Erjavec zgolj nesposoben in je pač podpisal, kar so mu porinili pod roko. Sedaj bi pa že prej reku, da je tudi Erjavec pristavil svoj piskrček pri provizijah. Od tod morda ljubezen SDS-a do Erjavca.

mtosev ::

trenuten No. 1 klovn v slovenski politiki.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

MaterVola ::

... ko je ugotovil, da ga bo tožba drago stala in udarila po njegovi eksistenci.

Ko je spoznal, da ima nasprotna stranka zoper njega dokaze, se je takoj opravičil, drugače bi v medijih še vedno zatrjeval, da on pač ni kriv in je žrtveno jagnje. Šlo ja za zavestno laganje, enako kot pri Golobiću.

Pa vendarle, pred volitvami pove par štosov, pa gre priljubljenost spet gor.

Takle mamo.


Lahko kak link do opravičila? :)

Gregor P ::

RTVS - Erjavec: Lahko bi bil "socialno ogrožen";)
Minister za okolje Karl Erjavec se je opravičil notarki Eriki Braniselj, saj bi v nasprotnem primeru sledila tožba, zaradi katere bi lahko "morda" postal celo "socialno ogrožen".
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GLAVNI ::

Kahl bi bil naslednji Hvalica. Tega se pa je očitno hitro zbal. Bi se ljudje še vprašali, od kod pa mu ves denar, ki bi ga moral plačati za laži.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrvaška obveščevalna služba SOA naj bi prisluškovala Slovencem v arbitraži

Oddelek: Problemi človeštva
384469 (3555) Smrekar1
»

Karel - junak (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9615638 (8974) Cervantes
»

Prigode in nezgode nove vlade (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
905961 (4579) Ziga Dolhar

Več podobnih tem