» »

kje dobiti nizko grafično kartico

kje dobiti nizko grafično kartico

krneki0001 ::

Ker imam desktop ohišje, ki je visoko samo par cm, me zanima, kje se da dobiti kako malo boljšo PCIE grafično, ki je nižja kot običajno. Pa zanima me kakšne so kej cene za te kartice, pa kok so kej zmogljive?

Valvoline ::

Ker imam desktop ohišje, ki je visoko samo par cm, me zanima, kje se da dobiti kako malo boljšo PCIE grafično, ki je nižja kot običajno. Pa zanima me kakšne so kej cene za te kartice, pa kok so kej zmogljive?

Če je placa je riser card najboljša varijanta.

st0jko ::

Pred časom je bila novica za slim gts250. Nevem pa kje dobiti.
keks?

Du5aN ::

janezek67 ::

Na enaa imaš nekaj takih kartic, imenovanih Low - profile. Kar ti je dušan svetoval, bo kar ok, kakšnih norih špilov pa s tako katrico žal ne boš mogel igrati.

krneki0001 ::

A ati 4550 jer največ, kar se dobi od low-profile kartic? Pol je isto, kot če to, ki je zdej na plati uporabljam - ima lahko enako rama, samo hitra ni tok.
Ni to mašina za špile (no mogoče kak fallout 1 in 2, ampak tisto laufa na P3.)

JJM ::

Da se dobiti tudi zmogljivejše, vendar ne pri nas saj ni povpraševanja po tem in posledično zalog.

Mislima da je to največ kar lahko dobiš pri nas: Radeon HD 4650.

Drugače pa še imaš na voljo (v kolikor si pripravljen naročit iz tujine): GeForce 9600 GT in Geforce GTS250 (trenutno najmočnejša low-profile kartica).

krneki0001 ::

Bom še mal po tujini pobrskal.

Yoxi ::

Evo to kartico jst uporabljam za htpc povezan na tv. Morm rečt da sm čist zadovoln z njo. Iskal sem low profile kartico z hdmi izhodom in mi je bila ta izbira najboljša glede dosegljivosti na slo trgu. Slika in zvok preko hdmi kabla, igrce pa tut lepo tečejo skozi, kadar je želja po njih :-) če pa se ne motim sem jo pa kupil pri agt.
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kartico kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8912257 (5368) fender2206
»

PCI grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
71978 (1849) alanst
»

GeForce GTS 250 nizkega profila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
788438 (6866) Icematxyz
»

Nižja grafična kartica (prenizko ohišje)

Oddelek: Pomoč in nasveti
121298 (1047) Jan987
»

Albatron AGP na PCIe kartica

Oddelek: Novice / Grafične kartice
163425 (2799) Jaka83

Več podobnih tem