» »

Ke je bolsi Vulcano 7+ ali Vulcano 9????-nujno

Ke je bolsi Vulcano 7+ ali Vulcano 9????-nujno

Dj-Prah ::

Jutri moram narociti robo.In sicer nevem za kaj bi se odlocil.Izbiro imam Vulcano 9 in Vulcano 7+.

Lepo prosim dejte mi malo povedat ker bi bil boljsi?Ker sam se nikakor ne morem odlocit.Rabim ga pa za navijanje.:\

LP in ze vnaprej hvala za odgovore.
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

msmiha ::

Baje je Volcano 7+ boljši, ker je iz bakra Volcano 9 pa iz aluminija z sredino iz bakra.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dj-Prah ::

Zde je tak.Denis sem pozval v Mlacom pa sem naruco Vulcano 9.Rekli so sa je buljsi od Vulcanota 7+.Nevem no,bumo vidli.:\

Jutr (v torik) ga dobim in vam bom povedal rezultate.:)

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

l-note ::

A ma Volcano 7 (brez plusa) rebra iz Al-uja al Cu-ja??
Za jedro vem da je iz Cu - bakra.

Matek ::

brez plusa ma rebra aluminijasta.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

l-note ::

Hvala;)

Dj-Prah ::

Ja Vulcano 7 (brez plusa) ma aluminjasta rebra pa bakreno jedro.
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

msmiha ::

Tukaj imaš testa od Volcanota 9 pa še en
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: msmiha ()

Dj-Prah ::

Hvala Miha.:)
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Dami ::

Prej sn mel v7 pa mi je xp1700 hladil na 42° (idle) in 45° full load. Zaj mi pa v7+ (na minimum obratov) hladi 35°idle in 38° full load. Če dam na minium obrate pa se vse skup spusti za 4°. V9 je isti drek k v7 sam da ma nek 'pametni' vent gor. Brezveze po moje.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

msmiha ::

Dami jaz sem skoz mislu da imaš ti XP1800+. Volcano 9 pa nima samo nekega brezveznega ventilatorja ampak tudi Lepe LED diode z PLEXIjem. Meni se kar dopade, če prav slabše hladi. Bomo videli kaj bo prinesla desetka. Škoda da noben ne seže Thermalrightovemu AX7-6BS do kolen (to bo po vsej vrjetnosti moj naslednji hladilnik).
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dj-Prah ::

Danes sem dobil Vulcano 9.Prisel je iz Mlacoma okrog dveh popoldne.Moram rect da sem presenecen in mi hladi boljse kot Vulcano 7+.

Sem navil procesor iz 633Mhz@950Mhz (1,65V@1,85) in tece max 34°C.In to sedaj-poleti.Heh:)

Na 950Mhz sem ga samo lahko imel pozimo,ko so ble res manjse temperature.

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Golden eye ::

kok kje pa glasen na kok obratih ga gonš??

msmiha ::

Možno. Samo poletje tudi ni ne vem kako vroče, če gledaš da temperature niti približno niso okoli 38*C. Prav zanima me koliko stopinj bi imel potem tvoj proc:D.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dj-Prah ::

Verjetno 45°C???:P

Res sem zadovoljen.Super dela.Nisem pricakoval taksnih rezultatov.Sedaj se mi je temperatura znizala za 2°C,ker je pasta Arctic Silver III zacela delovat.Saj sami veste 60ur(kur:P )in zacne s polno paro delat.:\

LP
:)
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dj-Prah ()

Dj-Prah ::

Malo informacij ce kdo zeli videt te zverino-Vulcano 9

hep hip hop:P
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dj-Prah ()

3L33T ::

Če logično pogledamo bi mogu 7+ boljš hladit. Problem je po moje v zlo neravni površini 7+. Ko sem ga jest po mnogih težavah dal gor niem uporabu paste. Priložena silikonska mi je bla mimo, Artica pa že nisem dubu. Temp je skoču do 60 stopinj. Jest sem se vstrašu, odmontirov, za silo uporabu silikonsko pasto in zdej je idle okol 38. V kratkem ga nameravam brust. In po mojem je to edina pametna rešitev.
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Dj-Prah ::

Ja res po logiki bi res mogu bit Vulcano 7+ boljsi ker ima rebra bakrena.Vulcano 9 ma pa alumijasta rebra pa bakreno jedro.:\

Nevem no men hladi boljse 9 kot 7+.

LP:)
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri hladilnik???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311531 (1146) =Exceed=
»

Vulcano 7+ ali Dragon Orb 3

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151109 (846) 3L33T
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402140 (1413) Coinbird
»

To ni normalno-Vulcano 7+ hladi manj kot 6 brez plusa

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6848 (668) Dj-Prah
»

Vulcano 9

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111403 (1048) kuglvinkl

Več podobnih tem