» »

Pocen trgovine z oblačili

Pocen trgovine z oblačili

jcb ::

Hi

V ponedeljek se začnejo razprodaje in si moram kupit par cunj, katere trgovine v lj imajo pestro in pocen izbiro. Bil sem v sport2000, mana, deichmann, za te trgovine vem, da imajo pocen robo, a mogoče kdo pozna še kakšno trgovino k majo po 20-30 evrov pulovrje, obutev, hlače.
Scarpa poznam, blagomix-Vrhnika tud.
V glavnem mora bit pestra izbira. A kdo pozna še kakšno s pocen robo, čeprav v teh trgovinah zelo malo kupujem, ampak včasih majo kaj idealnega za mene, je pa kr težko dobit solidno robo za mal gnarja aja pa supernovo tud poznam.
  • spremenil: jcb ()

LeLa ::

med podobne spada tudi Vogele (z umlautom)
Ignorantia legis non excusat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: LeLa ()

jcb ::

Ted ::

C&A, odlična oblačila za majhen denar:


http://www.c-and-a.si/stores/
Mah...

jcb ::

Hvala obema.

Je še kakšna druga trgovina s pocen robo in pestro izbiro.

PromeuZ ::

C&A, H&M, New Yorker - najcenejši šrot.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

jcb ::

Še kdo kakšno pozna

dzinks63 ::

Najcenejši so Kik diskonti. Roba je bolj za parkratno uporabo, vendar cene so minimalne. Malo boljšo, toda še vedno zelo poceni robo imajo trgovine Mana.

;-) ::

New Yorker- tu največ kupujem, čeprav je crap. No razen nekaterih stvari ki so izuzete. Navadil sem se na stil trgovine, oblačenja in samo pridem vzamem številke in grem.

Hlače so dobre tudi v Takkotu, v Mani pa mi niso všeč, ker imajo preveč "navadne" oblike in staromodne kroje.

Puloverje kupujem v New Yorkerju, ker sem se navadil, vzamem številko in grem, nerabim probat. Navadil sem se tudi stila. Pravtako kratke majice.
Hlače kupujem v New Yorkerju ali Takkotu (takko ima zelo poceni in kar dobro kvaliteto), v Mani pa mi niso všeč kroji.
H&M ima lepe puloverje.
Za šuhe je dober deichman, sport 2000.

Pri kiku pa že smrdi ko prideš v trgovino, kvaliteta pa madžarska =)

krneki0001 ::

Jst imam eno štacuno kjer vse cunje in šuhe zase dobim po zelo ugodni ceni
www.army-shop.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra trgovina ?

Oddelek: Loža
102036 (1618) deyvid
»

Nakupovalni centri - Avstrija

Oddelek: Loža
73016 (1797) Winfast
»

Kvalitetna/nekvalitetna oblačila (kratke majice, hlače)

Oddelek: Loža
82574 (2270) bosmla

Več podobnih tem