» »

Opravičilo

Opravičilo

Dalmatinc ::

Sam tolk, mal poniževalno mi je met tale lep naziv, ker sam smatram da si ga ne zaslužim. Kljub temu da nekateri na slo-techu mislijo drgač.
"Ne bom več" je čudežna Prmoževa beseda, ki more bit v tekstu pa nevem kam naj jo utaknem, pa sem jo dal v narekovaj.
(ja kaj naj rečem, nevem zakaj je čovek non grata če omeni warez, pa še to posredno)

Drgač pa lep pozdrav
  • zaklenil: perci ()

darh ::

ehm.. " ni oklepaj ampak narekovaj....

in bolj grdega "opravičila" še nisem slišal...

itak si pa persona non granta zaslužiš... simple as that...
Excuses are useless! Results are priceless!

Tomi ::

Tole pa ni nobeno opravičilo.
Še naprej boš imel naziv, dokler ne boš dal enega tehtnega opravičila.
Sicer pa imaš srečo, da je PNG zadnji naziv>:D
metrodusa.blogspot.com

perci ::

Nope, tole ni nič.
Če se misliš opravičit, se opraviči konkretno. Kaj mislim s tem? Točno povej za katero dejanje se opravičuješ in ne izmikaj se z raznimi "se mi ne zdi prav" ipd.

l-note ::

Kr ene buče.

Dalmatinc ::

ok tkole:

1. Naziv sem dobil ko sem prodajal en HDD in sem reku da je napolnjen z igrami. Na podlagi tega je eden iz med članov slo-techa sklepav da je to napeljevanje na warez in mi podaril častni naziv. (nikoli nisem omenil, da ne bom pridal originalnih cd-jev zraven). Ampak lepo so mi povedali admini ko sem rekel so to amo posredni dokazi: Demokracije na slo-techu NI!

2. Ok opravičujem sem da sem omenil da prodajam disk poln iger, in pač tega ne bom več ponovil.


4. Želim si še, da bi imel po tem ko mi boste odstranili častni naziv, da bi imel enake pravice kot ostali uporabniki in da bi pred kakršnim koli nazivom dobil predhodno obvestilo.

5. Admina prosim če se ta tema zaklene!


Hmm, resnično upam da vam zadostuje obsežno poročilo o dogodku kako je prišlo do naziva in spodobno oblikovano opravičilo v drugi točki tega sporočila.


Lp
Rok

Zgodovina sprememb…

perci ::

No, to je pa že bolje 8-) .

Tomi ::

sklepav
Mi je zelo žal, samo tole pa nekako zveni, kot da smo člani teama kleparji kos:D
Sicer pa vidim, da znaš pisati opravičila, tako da je bilo razburjanje povsem nepotrebno.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Je možno odblokirati račun na SloTechu?

Oddelek: Slo-Tech
193172 (2555) Mavrik

Nazivi

Oddelek: Slo-Tech
191462 (1094) Fizikalko

OK jaz se javno opravičujem ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
836311 (4263) OwcA
»

vse več person nazivov na s-t

Oddelek: Slo-Tech
332149 (1658) Klemenn
»

opravičilo!

Oddelek: Slo-Tech
421750 (1165) chucki

Več podobnih tem