» »

Multiplayer prek Dial-Up dela, prek ADSL ne dela!

Multiplayer prek Dial-Up dela, prek ADSL ne dela!

tejo ::

V Delta Force 1 se mi noče na noben način povezat prek ADSL na IP tistega, ki hosta. Če jest hostam, se na noben način name ne more povezat uporabnik. V meniju od igre piše kr neki ta levi IP, ne pravi, če poženem zadevo na dial-up pa piše pravi IP in vse dela ok! Aja, na ADSL ne dela če vpišem pravi IP in če vpiše tisti iz menija IP!

Kdo ve, kaj je s tem?
  • spremenilo: tejo ()

DrSergioDJ ::

Mogl bi ti delat na un IP (ce ti hostas), k pise v igri. Ker smo dost tole DF 1 prespilal s kolegi, pa mamo eni kabl, drugi ADSL, hostal smo vsi pomal, pa je vedno delal.

DF 1 je pa itak zakon spil :D
...

Hux ::

lahkoo se zgodi da se IP od mrezne karte pojavi v igri. Nekatere majo moznost izbire z katerim IPjem se hoces konektat. Sam nimam vec DF1 tak da ti nemorem direktno pomagat.

Tak da ce vidis v igri svoj IP mora biti enaki kot oni IP ce odpres connect icono pod details Client IP address al pa gres na irc napises /dsn Hux.

Localen IP je ponavadi .1.1 na koncu.

tejo ::

Bom preveril tole z IP-jem od mreže....

tejo ::

Ja, sem preveil in točno tukaj je problem. Samo zdej ne vem, kako naj nastavim stvar, da bo zadeva delala :(

Hux ::

hm. kot sem ze reko ti nemorem direktno pomagat. Kaj bi sicer lahko probal je dal onemu tvj pravi IP ne tega od karte in se konektala ce pa to negre pa probaj pogledat kje bi lahko ble kaksne nastavitve. Recimo Nascar 2002 ma na izbiro dva IPja ko kliknem na okence sicer se z obema lahko noektam na server ampak od network karte se ne odziva z pingi in podobno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako spremeniti IP naslov

Oddelek: Pomoč in nasveti
383541 (2737) MrStein
»

Plačljivi anonimizacijski VPN tuneli

Oddelek: Omrežja in internet
356063 (5548) enadvatri
»

hamachi

Oddelek: Igre
236107 (3173) ziga14
»

Imam dinamicen IP,rabim pa staticnega!?

Oddelek: Omrežja in internet
111844 (1730) Racunalnik

Pomoc pri nastavitvi routerja za eMule ...

Oddelek: Omrežja in internet
441964 (1756) CaqKa

Več podobnih tem