» »

Pirotehnika

Pirotehnika

«
1
2

ViperR ::

Zanima me kje bi se dalo kupit kaj pirotehnike. V mislih mam predves kake petarde in ognjemete. Živim blizu italije tako da če kdo ve kam bi lahk šu to kupit tud čez mejo k velik ludi pravi da je tm bolj poceni(je res? ). Hvala za odgovore.

L. P viper

jest10 ::

http://forum.pirotehnik.si/
Tukaj boš dobil več odgovorov
Drugače imaš pa v 15. v Vločji Dragi (Nova Gorica) predstavitev pirotehnike pri Živexsu in bo tudi 10% popust na vse izdelke

galu ::

Ja, v tujini je nasplošno dosti ceneje kot v Slo. Za Avstrijo vem da majo zelo nizke cene, za Italijo pa ne.
Tako to gre.

jest10 ::

V bistvu je Avstrija zelo draga, vsaj če se gleda ognjemetne baterije. V bistvu so shelli(ognjemetne bombe) edino kar se res splača kupovati tam.

__Devil__ ::

koliko pa je cena tega shella?

jest10 ::

Ja odvisno kak komplet vzameš ane

__Devil__ ::

Hvala za spodbudno informacijo :))

galu ::

Jest10, kje si to bil? Jaz sem gledal Grac vs naša lokalna 'pirotehnična štavuna' in ima Grac 50% nižje cene.. Predvsem piratk.
Tako to gre.

jest10 ::

Jest10, kje si to bil? Jaz sem gledal Grac vs naša lokalna 'pirotehnična štavuna' in ima Grac 50% nižje cene.. Predvsem piratk.

Vaša lokalna pirotehnična štacuna ne prodaja piratk(cigoti niso štacuna). Baterije so za svoj denar v Slo veliko boljše, kot v Avstriji. Rakete večinoma tudi, je pa res, da imajo čez mejo veliko večjo izbiro.

galu ::

Med drugimi stvarmi prodajajo tudi pirotehniko. Happy? Niso cigoji lol. Baterij ne kupujem. Raje 10 raket, 100 megic, gremo na polje, 10 megic privezanih na raketo, prižgemo raketu = Puff, BANG.

Seveda nikakor ne delajte tega, ker je kar velika možnost da kaka prižgana petarda pade na tla, ker pa ni ravno zaželen učinek..
Tako to gre.

jest10 ::

Kodrkoli ti že to prodaja, ne prodaja legalno, torej nimaš kaj cen petard primerjati z Avstrijo. Jasno da bo tu dražje, če pa sam šverca iz Avstrije in tukaj prodaja:P

__Devil__ ::

Ne morš verjet, da je foter kupo 2 škatle piratk, 2 škatli 3-schlag, 1 megic.. pa še od lani mam par škatl :P. To je le za segrevanje. Ko grem jaz, kupim celo trgovino :D

shark_nm ::

ni škoda dnarja? Raj par kober pa da preseka une peterdice

Jernej88_ ::

Jaz kupujem predvsem Explode in podobno. Z čim manjšim nisem zadovoljen. :)
No more Slovenia!

ViperR ::

Ja kje pa to kupujete? lah bi vsaj približno zvedu, da vem kam se it , ce hocem kaj takega kupit?

TOP ::

Že v SLo imaš ogromno tega:Hofer Obi Tuš itd....

__Devil__ ::

za petarde pa v avstrijo ob šentiljski meji.

LeQuack ::

A je lahko še kaj bolj dolgočasnega kot petarde? To je samo iskanje pozornosti, ker pa so ljudje že naveličani razni prišleki začnejo metat petarde pod noge ljudem, potem pa se skrijejo kot kake podgane. Do takih ljudi res ne moreš imeti spoštovanja. Nabavite rakete in podobno, da je vsak kaj za gledati.
Quack !

kmetek ::

Jaz bi vse v zapor strpal kdor meče petarde.

jest10 ::

Daj jih:P

ziga1990 ::

jst pa mam s pirotehniko norisnico:
namrec sosed rad kaze efekte raket,kaset,..itd. tko da nas obstreljuje z njimi skoraj sel na urgenco(jaz) ko je na nas spustil slavo izstrelkov iz kasete

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

jest10 ::

Si ga vsaj prijavil?

ziga1990 ::

ko bo naredil kej resne skode ga bom

__Devil__ ::

Ti kr čakaj ja. Ko boš brez glave ga prijavi.

ziga1990 ::

Ti kr čakaj ja. Ko boš brez glave ga prijavi.


ga bi ce on nebi bil kiminalist in se to eni so ga ze pa so oni najebali

jest10 ::

Ti kr čakaj ja. Ko boš brez glave ga prijavi.


ga bi ce on nebi bil kiminalist in se to eni so ga ze pa so oni najebali

In? Pa kaj če je sam ata smrk. Prijavi ga pa je. Če imaš zraven kakšen slikovni dokaz pa še toliko bolje.

In uni drugi, ki so najebali. Jim je kaj podtaknil? Če je, pač nova prijava. Tudi take frajerje se da lepo zjebat

ziga1990 ::

Ti kr čakaj ja. Ko boš brez glave ga prijavi.


ga bi ce on nebi bil kiminalist in se to eni so ga ze pa so oni najebali

In? Pa kaj če je sam ata smrk. Prijavi ga pa je. Če imaš zraven kakšen slikovni dokaz pa še toliko bolje.

In uni drugi, ki so najebali. Jim je kaj podtaknil? Če je, pač nova prijava. Tudi take frajerje se da lepo zjebat


je podtaknil

jest10 ::

Ti kr čakaj ja. Ko boš brez glave ga prijavi.


ga bi ce on nebi bil kiminalist in se to eni so ga ze pa so oni najebali

In? Pa kaj če je sam ata smrk. Prijavi ga pa je. Če imaš zraven kakšen slikovni dokaz pa še toliko bolje.

In uni drugi, ki so najebali. Jim je kaj podtaknil? Če je, pač nova prijava. Tudi take frajerje se da lepo zjebat


je podtaknil

Torej zjebite ga. Jasno če je res podtaknil in imate dokaze za to.

Jurglc ::

Prosm ne vzemte to kot spam :-), odgovor na vprašanje -> www.pirotehnika.net

 Vse kar rabiš za silvestrovanje :-)

Vse kar rabiš za silvestrovanje :-)

kihc ::

A kdo slučajno ve, kako je s signalnimi pištolami?
Kje in kdaj je dovoljena uporaba?
Ker enmu znancu so iz trgovine napisal, da je dovoljena uporaba celo leto, do 22h, kar je pomoje bs.

Po moji logiki ne bi smelo biti razlike z ostalo pirotehniko ...
x

jest10 ::

A kdo slučajno ve, kako je s signalnimi pištolami?
Kje in kdaj je dovoljena uporaba?
Ker enmu znancu so iz trgovine napisal, da je dovoljena uporaba celo leto, do 22h, kar je pomoje bs.

Po moji logiki ne bi smelo biti razlike z ostalo pirotehniko ...

??
Saj lahko VEČINO pirotehnike uporabljaš cez celo leto! Datumske omejitve so le za izdelke, katerih glavni učinek je pok.
Signalne rakete se lahko uporablja. Petarde za pištolo pa ne.

BALAST ::

Imam še nekaj 7-let stare zaloge original petard Pirat, zdaj me pa zanima ali je verjetnost takojšnega poka kaj večja kot pri novih zalogah?
Alternativni plan imam tudi, da jih zalepim na karton v obliki sončnice in jih sprožim z vžigalno vrvico in se tako za božič in novo leto znebim še teh 500kosov.

Drugih pirotehničnih izdelkov letos ne bom kupoval, pa četudi so cenejše kot lani, preračunano po OBI-katalogu.

turkx90 ::

Takoj čez mejo je trgovina Piromania. Vsaj bla je lani še odprta(trst).

LeQuack ::

Petarde so kul, tam do ene 12 leta.
Quack !

RockyS ::

BALAST je izjavil:

Imam še nekaj 7-let stare zaloge original petard Pirat, zdaj me pa zanima ali je verjetnost takojšnega poka kaj večja kot pri novih zalogah?
Alternativni plan imam tudi, da jih zalepim na karton v obliki sončnice in jih sprožim z vžigalno vrvico in se tako za božič in novo leto znebim še teh 500kosov.

Drugih pirotehničnih izdelkov letos ne bom kupoval, pa četudi so cenejše kot lani, preračunano po OBI-katalogu.


Vzameš kovinsko posodo, not zakuriš, vržeš te pakete not in uživaj.

wolf93 ::

ViperR je izjavil:

Zanima me kje bi se dalo kupit kaj pirotehnike. V mislih mam predves kake petarde in ognjemete. Živim blizu italije tako da če kdo ve kam bi lahk šu to kupit tud čez mejo k velik ludi pravi da je tm bolj poceni(je res? ). Hvala za odgovore.

L. P viper

am v italiji niso visoke cene glede petardi... kar se tiče pa cobri in tega letos nekaj nekej pravjo da nesmejo niti v italiji podajat ... tako da letos se bo vidlo ... kar je pa glede magnium, zeus, menfiste, raudi, čičole in tako je pa normaln prodaja ... nevem točno s kej si ... poceni v italiji je smart to je na vrtojbnskem bloku čez krožno.... colombo sport to je v stari gorici skoz rožno dolino čez blok naravnost skozi drevored... in še kakšna trgovina okoli samo na v teh dveh so dobre cene in je roba vredu ! ajd uživi in pazite usi na prste ... ×P

Blinder ::

A na dealextreme se da dobit bomba osama? :))
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

wolf93 ::

nevem samo vem da letos dobiš rakete in baterije ter tiste frcalce že skor po vsaki trgovini ... in prejšni teden je prišlo domov enih pet reklam za pirotehniko ... ×Đ

BladE_ ::

Ko se boste 1x opekl Vas te bedarije ne bojo več zanimale... vrjemte mi :D

__Devil__ ::

opekli na kak način? :)

;-) ::

wolf93 je izjavil:

ViperR je izjavil:

Zanima me kje bi se dalo kupit kaj pirotehnike. V mislih mam predves kake petarde in ognjemete. Živim blizu italije tako da če kdo ve kam bi lahk šu to kupit tud čez mejo k velik ludi pravi da je tm bolj poceni(je res? ). Hvala za odgovore.

L. P viper

am v italiji niso visoke cene glede petardi... kar se tiče pa cobri in tega letos nekaj nekej pravjo da nesmejo niti v italiji podajat ... tako da letos se bo vidlo ... kar je pa glede magnium, zeus, menfiste, raudi, čičole in tako je pa normaln prodaja ... nevem točno s kej si ... poceni v italiji je smart to je na vrtojbnskem bloku čez krožno.... colombo sport to je v stari gorici skoz rožno dolino čez blok naravnost skozi drevored... in še kakšna trgovina okoli samo na v teh dveh so dobre cene in je roba vredu ! ajd uživi in pazite usi na prste ... ×P


Mogoče pa ga je lani vtrgala petarda pa jih letos več ne rabi a ?

genius11 ::

Jaz zadnji čas ne kupim niti ene rakete, včasih pa nosil domov po cele pakete.
Vsako leto grem raje na kak hrib in uživam v pogledu na ognjemet.

Med množico pijancev pa itak ne maram/nočem.

sverde21 ::

LeQuack je izjavil:

Petarde so kul, tam do ene 12 leta.

Potem si pa itaq brez prstov in niso več kul, ane. >:D
<?php echo `w`; ?>

jest10 ::

sverde21 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Petarde so kul, tam do ene 12 leta.

Potem si pa itaq brez prstov in niso več kul, ane. >:D

Ne, potem se gre na kaj močnejšega:P

No meni so bile fajn do okoli 15 let. Pa še to sem jih imel bolj kot ne za razne poizkuse, ki sem jih zganjal daleč od civilizacije.

Sedaj uporabljam le še "rakete"(razdreš ognjemetno baterijo in spuščeš posamezen strel. Je ceneje, kot nakup pravih raket)

haha88 ::

Ali kdo ve kje v SLO ali pa tudi kje blizu v Avstriji (Villach...) se da kupiti BLACK CAT pirotehniko.

koyotee ::

black cat majo povsod
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

haha88 ::

A lahko daš konkreten primer?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: haha88 ()

koyotee ::

v večini 32 trafik, razen če tega letos nimajo več.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ciklamen ::

A mi lahko kdo tukaj razloži, kaj sploh vidite v petardah? Ne rečem baterije pa rakete pa vulkančki itd. ko je vsaj kaj za videt. Ampak petarde? Kaj ima folk od tega, da stvar samo poči.. A ni škoda denarja? Mislim, seriously. Če me kdo razsvetli, zakaj so petarde tako atraktivne, please do so.
- End of the Post ->

GeForce ::

Vidiš to se tudi jaz sprašujem.....
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabljate zabavno pirotehniko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5711723 (8089) jest10
»

Kam silvestrovat - brez pokanja?

Oddelek: Loža
476807 (4458) scipascapa

Petarde (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40169577 (51343) dzinks63

Več podobnih tem