» »

Kupujem masino ... help

Kupujem masino ... help

mahi ::

LP, rabim pomoc pri nakupu racunala. Zanima me, ce ima kdo izkusnje z VIA KT333 cipovjem in AMD Athlon XP 1800+ na njem. A kaj ne dela,a se kaj sesuva? Zanimajo me tudi izkusnje z graficnimi Leadtek GF4 TI4200 64MB. Aja, pa prosu bi,da mi kdo pove kako se obnesejo Leadtekove TV2000 XP kartice - TV kartica. Kjro se bolj splaca kupit (Terratec,Leadtek ali Hauppauge). Disk pa je baje najbolje kupit WD 80GB 8Mb? Baje so se WDji v preteklosti nekaj kvarili,kako sedaj s tem? Ok ljudje, hvala za pomoc:\

Turtle ::

Pozdrav!

kokr jest mem so mel WD problemi s 40GBtnimi diski, tko da mislm da pr 80GB nkol ni blo problema (k jih takrat še itak niso delal :D ).

drgač PA VIAKT333 pa GF4 TI2000 neki nagajta k hudič skp, ne vem točn okol tega, bo ziher kak večji ekspert o tem povedu. Problemi pa so !

mahi ::

A mogoce kdo ve kje se bi dalo dobi kako web stran kjer so kako podobno kombinacijo (VIA + GF$) testirali? Ali pa stran kjer bi nasel spisek errorjev pri VIA KT333. tenks

tejo ::

O kakršnih koli problemih z WD 40 GB ne vem nič. Dela mi brez problema že od vsega začetka, nobenih bad sektorjev nima...

NoUse4AName ::

via kt333 cipovje je na MSI KT3 maticni plosci ki velja za eno najbolj stabilnih trenutno na trgu in sem si jo tudi jaz kupil. Comp dobim jutri al pojutrisnjem verjetno, ce te zanima ti lahk sporocim ce deluje vse vredu.

mahi ::

Oj.Ja itak da me zanima kako bo delovalo.Please sporoci mi.
Ma jaz sem mal gledal teste, pa je tudi ASUSova A7V333 pri samem vrhu,ce ne na vrhu ponudbe VIA cipsetov. Sam ljudje nekaj strasijo okol da je VIA slabse kot SiS, zdej pa ne vem ... Ma pomoje ni glih ksnih hudih bagov. Sicer ce bi pa hotu da res vse dela brezhibno bi si ubodu P4 :\

McHusch ::

Ehhh, VIA, SIS ali pa celo Intel vse dela slabo dokler ljudje ne poštimajo gonilnikov tako kot je treba. In ponavadi strašijo o VIA čipovjih ravno taki, ki še VIA 4in1 niso instalirali. VIA KT333 je lahko ravno tako stabilno čipovje kot Intel, potrebno je le namestiti prave gonilnike in morebitne popravke pa dela k urca.

Ti jest povem:D

NoUse4AName ::

mahi: deluje ko urca.

Klemenn ::

tole vzemi:

gigabyte 7vrx / 7vrxp če rabiš raid
wd 80 gb 7200 rpm ata 100 8mb cacha JB serija ...drugi so ab se mi zdi
pa leadtek geforce 4 ti 4200 64mb ddr
tv kartice so pa dobre jo imam sam

pazljiv bodi pri plati če boš izbral to...verzije 1.1 imajo težave z nv 25..gf4 ...medtem ko naj bi bilo to v 2.0 popravljeno oz JE :\

Boeing ::

sploh ni res da kt333 in ti4200 skupaj nagajata. bedarija.
sosed je kupo en mesec nazaj kx7 in innotovega ti4200, še celo sam sem dajal mašino skupaj in dela ko šus. dobesedno.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

kuglvinkl ::

A mogoce kdo ve kje se bi dalo dobi kako web stran kjer so kako podobno kombinacijo (VIA + GF$) testirali? Ali pa stran kjer bi nasel spisek errorjev pri VIA KT333. tenks

Na VSAKI strani so stestirali to kombinacijo. Kako hudiča ti ne najdeš niti ene?!

Problem je bil pri Gigab. na KT333 in ne zaradi VIE, pač pa zaradi Gigab..

In vsako čipovje ima buge. Nekateri več, nekateri manj. KT333 ne odstopa.
Your focus determines your reallity

Matek ::

Če ne misliš veliko navijati se ti res najbolj splača kupit MSijevo plato, če pa misliš navirat, pa Abit KX7 al pa EPoX 8K3A (+ ali ne +).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

NoUse4AName ::

XP procesorje itak ne gre navijat kaj dosti, ce sploh kaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toliko o VIA KT400A, prihaja KT600

Oddelek: Novice / Matične plošče
52059 (2059) Dr_M
»

Kupujem rač do 170.000 sit

Oddelek: Kaj kupiti
71043 (856) Liquid
»

kupujem novo mašino

Oddelek: Kaj kupiti
361918 (1140) bond007
»

Moj nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
91313 (1027) AnyOne

Več podobnih tem