» »

nujno moram nekoga zablokirati na gmailu, kako?

nujno moram nekoga zablokirati na gmailu, kako?

rozica1 ::

nujno moram neko osebo zablokirati na gmailu, da mi ne more pošiljati emailov, torej da ko mi pošlje da mu napiše, nedostavljeno ali kaj podobnega..in da me ne vidi ko sem dosegljiva za chat...(imam pa nekaj mailov od te osebe, katere ne bi rada da se izbrišejo).

prosim računalničarje za nasvet:'(

333333 ::

Spiritual

rozica1 ::

ni v redu, ker s tem mail le preusmeriš v smetnjak. tista oseba misli da sem ga normalno dobila, poleg tega me še vedno lahko vidi v gmail chatu, ko se prijavim, kako ga odstranim??:'(

mihec87 ::

Preusmeriš v koš pa ignoriraš pa je

tony1 ::

Opa, nekdo se je zapalil :D (tipična ženska lastnost, imho :)))

Pomakneš miškin kazalec na ime nesrečneža, počakaš sekundo, da se odpre menu, in kar pogumno z levim klikom na More, spet se odpre podmenu in klikneš "never show" ali pa kar "block".

Glede mailov pa po moje to spada v poglavje nerešljivih problemov. Ni pa hudič, da se ne bi dalo vseh mailov dotične osebe z avtomatskim filtrom preusmeriti v svojo mapo (ki jo zbrišeš na vsake kvatre enkrat ročno) ali pa morda celo direkt v koš...

Vanquish ::

uporabi to: http://mail.google.com/support/bin/answ...

res pa je da bodo pol vsi dobivali :D

edit: oziroma sedaj gledam, da se verjetno da nastaviti preko kontaktov posamezne osebe, ki jih hoces obvescat

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanquish ()

rozica1 ::

tony sem naredila kot si rekel, sem označila block tisto osebo... upam da bo držalo.
ne morem pozamezno osebo blokirati oz. vklopiti odzivnik le za eno, lahko le pošilja odzivnik vsem osebam, ki jih imam v adressarju kolikor sem jaz to razumela :'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GMAIL - težava s šumniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
101770 (1478) MrStein
»

Gmail - zbrisano iz smetnjaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
6872 (778) house
»

Vdor v gmail?

Oddelek: Pomoč in nasveti
378363 (7737) ttommy
»

kako ukiniti prejemanje e-mailov določene duzbe - spam

Oddelek: Pomoč in nasveti
10879 (705) bluefish
»

Problem s poštnim odjemalcem!

Oddelek: Omrežja in internet
51461 (1461) shark_nm

Več podobnih tem