» »

Nakup hladilnika za prenosnik

Nakup hladilnika za prenosnik

Gianni88 ::

Prosil bi vas za mnenja in pomoč pri nakupu hladilnika za prenosnik, kot prvo me zanima, če sploh obstaja za velikost 17,3'' ker nikjer nisem našel..

Moj prenosnik:

HP Pavilion dv7-3030eg:
AMD Turion II M500 2x 2.20GHz
4096MB (2x 2048MB)
640GB (2x 320GB)
ATI Mobility Radeon HD 4650 1024MB
17.3" WXGA++ glare LED TFT (1600x900)
Li-Ionen-Akku (8 Celična)

pri "normalni" uporabi par ur prižgan, uporaba interneta in drugih stvari je temperatura okrog 60°C, po pol ure igranja cod2 pa naraste na 70°C.

Iščem nekaj kvalitetnega, po možnosti z naklonom.

Hvala za pomoč!

glistovje ::

jaz uporabljam tole zadevco http://www.mimovrste.com/artikel/221001... in služi mi odlično . 17" AMD turion x2 2.1ghz
grafična je na 30 stopinj C, HDD je 36 C, cpu 64 C max temp na max obremenitvah :)

Gianni88 ::

Je zadaj vsaj malo dvignjen ali je popolnoma raven?

Še vedno nevem če obstaja kakšen za 17,3''.

LP

JeZo ::

Lahko si se pa tu malo pogledas:

http://www.sestavi.si/index.php/items/d...


LP!

rdecaluc ::

@Giannini88: Sam imam tudi paviliona dv7.. Sam sem si doma naredil "hladilnik", gor povezana dva ventilatorja, ter vse skupaj poganja 12v adapter. S tem sem se znebil tega da mi gre en usb. Hladi zadostno, glasen pa tudi ni v primerjavi z procesorskim ventilatorjem. Ko pa igrice igram pa itak ne slišim.

Zanima pa me nekaj.. in sicer tvoj procesor. AMD Turion II M500 2x 2.20GHz .. na katerem ležišču je oz. socketu? Slučajno S1G2?
Est modus in rebus. ,typos

bond007 ::

Gianni88 ::

@rdecaluc: Zanimivo, sam nimam tolko časa in volje da bi se spravil sam kaj delat :D Žal nevem kaj me sprašuješ ker se ne spoznam preveč. Povej če lahko kje pogledam za ta podatek (brez da ga odprem :D).

@bond007: nevem no.. nebi rad da mi laptop crkne po parih mesecih, 70°C po pol ure igranja se mi ne zdi glih malo, da bi brez skrbi dalje igrce nabijal po par ur.

rdecaluc ::

Meni gre pavilion do 85+°C.. Meni ni jasno kaj bi lahko bilo.. gre pa se za procesor Turion X2 Ultra ZM-84 ,, 2,3ghz. Ampak občutno manj s hladilnikom...

edit: Ni treba gledat.. sem ugotovil, da gre za socket S1G3. Sem mislil, da bibile ta novi turioni zmožni pasat v stare plate :S.. škoda.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Gianni88 ::

Hvala bogu jaz še tako visokih temperatur nisem dosegel, mogoče ker mam premalo časa da bi nažigo špile :P :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus ali HP

Oddelek: Kaj kupiti
293878 (3195) Metalc666
»

intel core 2 duo ALI intec core i3 ->kateri je boljši

Oddelek: Kaj kupiti
232544 (2104) marqin64
»

Segrevanje laptopa

Oddelek: Pomoč in nasveti
121354 (1080) Pyr0Beast
»

Dell vs Hp

Oddelek: Kaj kupiti
313236 (2340) solatko
»

Menjava procesorja v laptopu,,

Oddelek: Strojna oprema
61290 (1147) mtosev

Več podobnih tem