» »

abit bh6 bios verzija

abit bh6 bios verzija

SkIDiver ::

Kako za vraga naj jaz vem kater BIOS uporabt iz tele strani za flashanje?

perci ::

Ja iz tega linka, vzameš pač najnovejšo različico, SS torej. Seveda pod pogojem, da si izbral pravo različico plate.
Če imaš pa v1.1 različico plate, pa ta bios ni pravilen.

SkIDiver ::

Plata je 1.0 to ni panike. Ok pol popalm najnovejši bios pa akcija.

`DoC ::

:) Dva dni nazaj sem svojo Abitko BH6 v1.0 nadgradil, in ne moreš verjet, prav s tem bioesom BH6_SS. Deluje bp, sam drž se navodil pa u akcijo ;):D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

SkIDiver ::

Heh. Nvodila so bore malo čudna men. Ekrat smo flashal kt7a tako da smo dal na disketo bios pa awdflash, nastavl da prvo reboota disketnik in zagnal z vstavleno disketo. Stvar dela brez problema. A se tukaj streže stvari kej drugače? V navodilu neki omenja neke zagonske fajle še, pa en ukaz k ga treba dodat.

Si poskusu na njej že kakega celeta 700 al pa pentiumaIII 700?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

`DoC ::

Evo moj postopek:

- z Abitove strani sem potegnu dol najnovešji bios BH6_SS.exe in pa njihov program za flashanje awdflash.exe.

- use skup sem dal v direktorij c:\neki

- dvakrat kliknes na BH6_SS.exe da se ti kreira bin fajl

- potem sem uzel zagonsko dikseto za windows 98, jo trešču v floppy in rebutnu sistem

- ko se mi je naložil dos, sem sev v direktorij c:\neki, in tam zagnal awdflash.exe

- ko se program zalaufa maš tam okence v katerga napišeš kir bios bi hotu zapečt v eprom, in tam z VELIKIMI ČRKAMI napišeš BH6_SS.BIN, program te upraša če hočeš shranit star bios, yes or no, ko se odločič šopneš enter in ti kaže kak ti nov bin fajl peče na eprom.

- ko se zdeva izvede, stisneš F1 za restart računalnika in voila, nov bios te pričaka ;)


P.S. Ne nisem še probu dat gor pentiuma III, bom pa v kratkem, če boš pa ti to storil prej mi pa povej kak deluje.

LP, DoC
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: `DoC ()

perci ::

jst imam gor c600@927, coppermine, torej delujoč na 103Mhz FSB in dela super

akulp ::

No jest mam ta BIOS že ful dolg pa mi je delal Celeron 700 brez težav k sem sprobal, sam zdej mislm pa nabavt kej več, čeprav tam piše kako sam Celeron 700, sam teoretično mora delat do 1200 ker faktor je možn do tolk , mislm da je 12x največ če se ne motim.

Han ::

Faktor ne igra vloge, ker so Inteli zaklenjeni...

akulp ::

boš reku da so od 700 naprej zaklenjeni...nebi reku...prov probal bom jutr enga 1000 MHz

SkIDiver ::

Za AMD vem, da se da odklent množilnik, samo da se da pa tut pr intlu to pa nism slišu še. No če se da bom vesel deljenja znanja>:D

Han ::

akulp, poglej si tole tabelo na Asuscomovi strani...

akulp ::

No v glavnem jest sem sprobal 1ghz Celerona pa je delal z adapterjem brez tezav....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinFast Bios update error!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71780 (1695) ender
»

EPA slikca>BIOS ??? problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91561 (1392) Bx
»

problem pri flashanju BIOSa

Oddelek: Pomoč in nasveti
71121 (1068) žiga
»

[:'(] BIOS Flashanje gone bad!! POMOC

Oddelek: Pomoč in nasveti
191351 (1068) Duhec
»

Nov bios

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9980 (786) xpozed

Več podobnih tem