» »

Siddharta - Saga

Siddharta - Saga

Nikec3 ::

Izšla je dolgo pričakovana, Siddhartina plošča Saga, pa me zanima kakšno je vaše mnenje, kako se vam zdi itd?

Meni je nekaj skladb kar všeč, predvsem Napalm 3, Baroko, Vojna Idej, mogoče še Narava. Zraven pa je nekaj takih, ki so gori samo zato, da napolnijo CD. Polek tega je na novi plošči samo 11 skladb, kar je nekaj manj kot na prejšnjih.

ReBi ::

ID je bil kako bi rekel, popolna plata. Tudi nord, za tiste čase, precej napredna zadeva. Potem je počasi zmanjkalo idej. In tako so prišli do vojne idej brez idej...

energetik ::

No, vsaj zame Norda ne morejo preseči. Nord je zakon. Na Rh- je še nekaj dobrih komadov, prav tako na ID. Vse drugo pa vsaj zame preveč elektronike in popačenosti.

šernk ::

sam sem bil dobesedno razočaran ob poslušanju, pričakoval sem malce več živahnosti iz njihove strani.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

black ice ::

No, vsaj zame Norda ne morejo preseči. Nord je zakon.

Ne bi mogel bolje povedati. Dodal bi še pesem T.H.O.R. z Rh- albuma in po mojem mnenju bi se Siddharta morala držati podobnega stila kot je v tej pesmi, ne pa da izdajajo pesmice za 12 letne punčke.

Nikec3 ::

Meni je nova plošča kar všeč. Lepo da poskušajo nove stvari, več pa bomo videli na koncertu 11. decembra v dvorani Tabor

djordjevic ::

Plošči je treba dat priložnost - z več poslušanji postane boljša. V vsakem primeru pa delim mnenje enega od prvih kolegov - ID-a ne bodo nikoli presegli (sumim sicer, da tega niti ne nameravajo - bolj jim gre za 'razvoj glasbe').
No grave is deep enough to keep us in chains.

Nikec3 ::

Moram priznati, da se mi zdi plošča po vsakem poslušanju boljša, zraven narave, ki mi je zelo dobra se mi vedno boljša zdi tudi stampedo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sumljiv Dellov certifikat na Dellovih računalnikih

Oddelek: Novice / Varnost
96323 (4985) Redorange
»

Siddharta - VI

Oddelek: Sedem umetnosti
207140 (6740) Nikec3
»

Siddharta, Stožice 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7015639 (13075) galu
»

Nov CD od Siddharte! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
506016 (4408) Alexius Heristalski
»

jutr izide nov cd siddharte

Oddelek: Loža
302340 (2004) JXS

Več podobnih tem