» »

Postavitev E-mail strežnika

Postavitev E-mail strežnika

mirage ::

Imam ADSL. Rad bi imel svoj E-mail strežnik.Imam win xp.
Nastavljeno imam domeno preko gajbe. Downloadal in inštaliral sem Kerio Mail Server. Kaj pa zdaj?
  • spremenil: mirage ()

[t502] ::

Prebrati navodila? :\

Yohan del Sud ::

Alo. Tle imaš kilo poštnih strežnikov in ti od eksota, kot je, kaj že.... češ direktno pomoč.. Nič osebnega. Sam uporabljam Postfix, ampak da bi koga tu vprašal za kaj konkretnega ni šans....

Tito ::

Probal sem malo morje serverjev in vsi so mi bili bedni, nato pa sem odkril MDaemon, ki pa je odličen zmogliv in enostaven! MAM ADSL!

tejo ::

Veliko boljši od MDeamon je pa VisNetic MailServer, ki omogoča poleg navadnega serverja za prebiranje pošte preko programov kot je Outlook še prebiranje in pošiljanje preko spleta (kot ma to recimo Yahoo) in WAPa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Tito ::

Mdaemon se je z verzijo 6.0 preimenoval v VisNetic MailServer, drugače pa je imel World Client že prejšna različica (To je ta zadeva kot yahoo). Sam men World Client v Win XP ne dela in javlja napake!

mirage ::

Kakšen email naslov pa potem imaš?

Tito ::

Odvisno od tvoje domene!

Jst mam ADSL zato mam domeno registrirano pri dyndns.org in mail mam matic@net.kicks-ass.org Moja domena je torej net.kicks-ass.org.

mirage ::

Na dyndns.org sem si registriral domeno mirage.kicks-ass.org. Kaj sem to prav nastavil v VisNetic klik
(http://www.geocities.com/mihaalien/seve... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()

mirage ::

ko pod DNS vnesem: mirage.kicks-ass.org in kliknem test Dns mi javi: DNS query failed. You should change the DNS server and test again until the test is successful. DNs pa je 100% pravi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup domene!

Oddelek: Omrežja in internet
414509 (3402) c3p0
»

DC SLOVENSKI HUB

Oddelek: Omrežja in internet
428878 (2681) Tito
»

webmail

Oddelek: Omrežja in internet
5859 (794) romario
»

ADSL in vedno ONLINE

Oddelek: Omrežja in internet
251732 (961) DavidJ
»

Direct Connect vs Morpheus

Oddelek: Omrežja in internet
371563 (1084) BaRtMaN

Več podobnih tem