» »

Kje kupiti Seagate disk?

Kje kupiti Seagate disk?

Uporabnik ::

V Mlacomu sm vidu da ga majo, pa me zanima če ga majo še kje drugje. Sam ga namreč nisem najdel nikjer drugje - seveda tam kjer jaz kupujem.

Han ::

Lahko ga naročiš pri Quantumu. Če boš imel srečo, ga boš dobil že naslednji dan, drugače pa te bodo nategovali v nedogled. Čudno je to, da kadarkoli jih pokličem, nimajo niti enega Seagata na zalogi. Po moje jih švercajo iz Avstrije, kjer so seveda cenejši.

Pred približno 3 tedni sem bil v graškem Mediamarktu, kjer so imel na polici kakšnih 10 komadov 80 GB Barracud ATA 4.

Mimogrede, nedavno je Seagate pričel s prodajo novih Barracud ATA 5 (40 GB na plato, 120 GB max.).

Uporabnik ::

ok, še kje?
sem vidu da majo baracude V (na seagate page-u), pa serial ata tud, sam nism še vidu mamaplate z serial ata

boogie ::

Danes že cel dan kličem po štacunah in se zanimam za baracudo IV 80GB in v eni od njih mi je tip reku citiram:"smo prodajal pa smo nehal zaradi prevelikih reklamacij8-O . Je pa vseeno možno če ga želite, da ga naročimo.Raje kupite IBM ali maxtor"....Ok za Maxtor nič ne rečem ampak IBM??? Vseeno me zanima ali ima morda kdo težave s seagate diski ,ker če res crkujejo kot za stavo ,ziher kdo o tem kaj ve??

sash ::

sam imam baracudo 60G in dela po 4 mesecih še bolj ko nova se mi zdi :D , kupljena pa je pr quantum.si

da bi pa blo z baracudami dost reklamacij, pa prvič slišim

Han ::

Tipson nima pojma... Povsod hvalijo Barracudo glede njene zanesljivost, hitrosti in tišine. Gre za enega najboljših Seagatovih diskov.

Več info na StorageReview forumu.

Kaiser ::

Jaz sem ga kupil pri KFM.
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maxtor ali Seagate 80GB ta tiha verzija

Oddelek: Kaj kupiti
141508 (1214) Fury
»

80GB: MAXTOR VS. IBM (hitra nujna odlocitev)

Oddelek: Kaj kupiti
332029 (1307) vander
»

S-ATA ali navadni disk 120G, 8MB v MB

Oddelek: Kaj kupiti
171757 (1443) Zavo
»

Kateri HDD priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
121187 (944) Han
»

Kvaliteta diskov Seagate Barracuda IV

Oddelek: Kaj kupiti
191838 (1252) Pohamoz

Več podobnih tem